Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Aš visus siūlus garinu kamuoliukuose. Ardytus siūlus susuku i minkštus kamuoliukus (taip, kad siulas nesusiplotų, bet ir kad išsitiesintų), sudedu į metalinį kiaurasamtį ir - virš puodo su verdančiu vandeniu. Jei kamuoliai nemaži, tai pavartau juos, uždengiu minutei kitai dangčiu. Po to - ant gyvatuko ar į saulėtą vietą. Aišku,kelias dienas tenka palaukti, kartais pervynioti. Dar nei vieno karto nedingo spalva, na, nebent įmetu garinti ir užmirštu blush2.gif tada jau ir svilėsių spalvos galima sulaukti, ir kvapo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 03 25, 15:53)
swarbiausia ne forma, o prietaiso medzhiaga, kad tie atsikishimai atlaikytu tiek daug gelychiu darymo procesa. gal zhinai kur rast kad butu paaishkinta kaip jas daryt? nes kur anxchiau buvo kalbeta, tai foto nebera  verysad.gif


O tų gėlyčių viduriukas sutvirtintas adata?
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2006 04 20, 09:32)
O tų gėlyčių viduriukas sutvirtintas adata?

Numezgiau mocherinį megztuką norėčiau parodyti, gal galit kas padėti įkelti nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2006 04 20, 20:30)
Numezgiau mocherinį megztuką norėčiau parodyti, gal galit kas padėti įkelti nuotrauką.



Nieks neapsiima padėt? g.gif
Gali man į paštą įmest,aš įkelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Rifės megztukas wub.gif



user posted image


user posted image

Atsakyti
Rifė - o čia tai geras, mano svajonių megstukas, vis ruošiuosi nusimegsti.
Nu bet tavo kūrinys ploja.gif ploja.gif ploja.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Rifės megztukas pasaka truksta zodziu greit prasyciau rasteli kiek laiko mezgiai ir tt.
Atsakyti
thumbup.gif nuostabu wub.gif ploja.gif
Atsakyti
thumbup.gif koks grožis,koks lengvutis,purutis,šiltutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 04 21, 16:40)
thumbup.gif koks grožis,koks lengvutis,purutis,šiltutis thumbup.gif

Ačiū už pagyrimus.
Raštas yra sunkus , pastoviai reikia skaičiuoti akis. Mezgiau apie 3 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2006 04 21, 17:24)
Ačiū už pagyrimus.
Raštas yra sunkus , pastoviai reikia skaičiuoti akis. Mezgiau apie 3 savaites.

raštas tai matosi,kad sunkus,bet turėjau mintį,kad pats megztukas lengvutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2006 04 21, 16:14)
Rifės megztukas pasaka truksta zodziu greit prasyciau rasteli kiek laiko mezgiai ir tt.

Parašykit savo e-mailą įmesiu raštelį.
Atsakyti