Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Noriu pasidalinti viena gudrybe del mocheros ardymo.Reikia gamini ardyti dregna,eina kaip sviestu patepta. tongue.gif
[/quote]
Čia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif patarimas. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Super patarimas , gal kada pravers mirksiukas.gif o tai preitą savaitę sprindį nunėriau, buvo per platu ... tai kol išardžiau , užėmė tik pat laiko , kiek nėriau schmoll.gif košmaras buvo doh.gif O tai kiek tos drėgmės duot ? ar kaip ''reikalas'' , ar užtektų apipurkšt ? g.gif
Atsakyti
Dėl mocherinio mezginio ardymo, tai reikės išbandyti šį patarimą smile.gif Širdį skauda, bet reikės. Aš megztuką jau esu kelis kartus apsivilkusi (ir skalbtas yra), bet yra truputį blogai, tai reikės taisyti
Atsakyti
O jei ardysim drėgną siūlas neišsitemps?
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
ar rodo jums nuotraukas g.gif, nu man tai kažko ne schmoll.gif
Įkeliu nuorodą šalikai vašeliu
aprašymas
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 04 01, 09:44)
Neglaite, raštelis tikrai paprastas, bet vis dėl to parašyk, kelių akių pynelė tarpuose, kiek ir kokių stulpelių rombukai, nes tikrai labai maža nuotraukytė...  blush2.gif , bet neįžiūriu...galima tik spėliot kiek ir ko  ax.gif  AČIŪ


Labai graži ši skara,aš turiu jos schmutes normalaus dydžio,jei dar reikia,galiu įmest,tik gal į asmenunę parašykit,nes čia retokai užeinu,galiu nepamatyt ax.gif
Atsakyti
user posted image
schema
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 04 04, 09:25)
Super patarimas , gal kada pravers mirksiukas.gif o tai preitą savaitę sprindį nunėriau, buvo per platu ... tai kol išardžiau , užėmė tik pat laiko , kiek nėriau schmoll.gif košmaras buvo doh.gif O tai kiek tos drėgmės duot ? ar kaip ''reikalas'' , ar užtektų apipurkšt ? g.gif

Kartais nusiperku "antrose rankose" numegztu mocheriniu daiktu,labai mazai devetu arba nauju.Na nusimezge,nepatiko ir ismete.Tai sita ardymo buda man pasake mama.Nusipirkau tokia super graziu siuliuku liemene ir slyksciai ardesi.Tada suslapinau,suvyniojau i ranksluosti,gerai iskociojau,ismaigiau ir dregna ardziau.Bet dabar galvoju,gal galima ir apipurksti. wub.gif
Atsakyti
O kaip tuos siūlus , vynioji į giją , juos plauni ir džiovini ar kaip? Nes jie tai drėgni būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 04 07, 09:50)
O kaip tuos siūlus , vynioji į giją , juos plauni ir džiovini ar kaip? Nes jie tai drėgni būna  g.gif

Aš asmeniškai ardytus siūlus (nesvarbu kokius) suvynioju į gijas ir po to juos garinu. Į puodą įsipilu nedaug vandens ant puodo viršaus pritvirtinu marlę ir kai vanduo užverda ant tos marlės dedu giją ir užvožiu dar kokiu nors puodu, taip kelis kartus apvartydama palaikau kokias 5 min. Kai išimi giją paskutinį kartą reikia ją labai ištampyti , išpurtyti ir padėti džiūti. kai išdžiūsta vėl suvyti į kamuolius, bet labai laisvai, kad siūlas nesupleptų. 4u.gif Tai net nežinau ar tinkamai paaiškinau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 04 07, 10:16)
Aš asmeniškai ardytus siūlus (nesvarbu kokius) suvynioju į gijas ir po to juos garinu. Į puodą įsipilu nedaug vandens ant puodo viršaus pritvirtinu marlę ir kai vanduo užverda ant tos marlės dedu giją ir užvožiu dar kokiu nors puodu, taip kelis kartus apvartydama palaikau kokias 5 min. Kai išimi giją paskutinį kartą reikia ją labai ištampyti , išpurtyti ir padėti džiūti. kai išdžiūsta vėl suvyti į kamuolius, bet labai laisvai, kad siūlas nesupleptų.  4u.gif Tai net nežinau ar tinkamai paaiškinau.  ax.gif

Na taip ir aš darau , bet čia man apie tuos mocherinius pakibo klausimas g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 04 07, 09:50)
O kaip tuos siūlus , vynioji į giją , juos plauni ir džiovini ar kaip? Nes jie tai drėgni būna  g.gif

Kai ardziau ta liemene,tai vijau is karto i kamuolius, bet labai laisvai.O po to dar padziovinau lauke,marliniam maiselyje.
Kas liecia suslapinima,tai imerkiau i dubeni,istraukiau,nuvarvinau,suvyniojau i stora ranksluosti,ismaigiau,gavosi dregnas,o tada labai sekmingai isardziau.Kazkuri klause,gal galima apipurskti.Nebandziau,bet ideja gera.O del moheros garinimo,tai kazkada esu labai nusvilusi.Nuo karscio vietomis nuejo spalva.Gavosi kaip batika. verysad.gif
daug visko prirasiau,gal pravers kam. smile.gif
Atsakyti