Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

vakar pati mačiau Numeros darbelius savo akimis, tikrai tikri "voratinkliukai", tokie lengvučiai mezginiai wub.gif o sijonas thumb_yello.gif
o šaliai pradėti tuo itališku akių uždėjimu thumbup.gif gerai atrodo

Atsakyti
Kazin kaip tas akis italiskai uzdeti? blush2.gif
Atsakyti
Munera, labai dėkui 4u.gif tikrai labai labai čiki raštas atrodo thumbup.gif
o kelinto numerio virbalais mezgi?

Atsakyti
Munera, labai gražu thumbup.gif
Pagaliau radau laiko paieškot modelių vašeliu.
user posted image
šito raštelį berods turiu g.gif , nu jei kam reiks tai dar pažiūrėsiu, mano kompas ko tai neveža, tai iškart neįdėsiu.
Atsakyti
del virbalu tai bijau sumeluoti, pas mane ju daug, o numeriai nesuzymeti, tai nusitaikau, su kuriais rastelis man graziau atrodo, su tais ir mezgu smile.gif o siaip kiekviena mezgeja mezga pagal save- viena laisviau, kita standziau, tai ir virbalai ne visoms vienodi tinka. Gali pabandyti gal 4to ir 6to nr virbalais smile.gif
Atsakyti
eina sau, neleidžia įdėt nuotraukų iš foto.lt cry.gif

bandykit čia pažiūrėt, įdėjau kelis pavyzdžius nėrimui iš mocheros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 24 kovo 2006 - 15:30
Dabar del akiu uzdejimo- pabandysiu paaiskinti smile.gif sis budas aprasytas knygoje Puiku megzti (Hanna Jaacks), bet galit rasti ir kitur, kazkada maciau Burda Moden isleistoje mezgimo knygoje. Labiausiai tinka krastams,nes ju tada netraukia, jie laisvai tempiasi kartu su mezginiu. Akis galima apmesti ant siulo arba ant tampraus siulo-gumytes. 1mu atveju krastelis bus net siek tiek isplatejes, lyginant su mezginiu, o antruoju tempsis kartu su mezginiu, kiek reikes. O apmetama taip:
siulas perlenkiamas, kad gautusi vienas galas, sakykim, puses metro, ant jo bus apmetama, o is ilgojo siulo, kuriuo bus ir toliau mezgama, darysim 1mos eiles akutes tokiu budu: isivaizduokim, tarsi mums reiketu is vienos akies ismegzti daug akiu, tai megztumem viena aki geraja, trauktume siula per apacia i priekine mezginio puse, o kita, tarsi blogaja, per apacia i nugarine mezginio puse, tada vel per apacia i geraja puse, o kita vel i blogaja, ir taip kol uzdesim reikiama akiu skaiciu. taip siulas tarsi apsukamas geromis blogomis akimis. O 2ra eile taip ir ismezgam- 1 akis gera, kita bloga, ir t.t., o toliau jau galim megzt norima rasteli, o numezgus keleta eiliu, siula, ant kurio metem akis, galim istraukti, ir pamatysim, koks gavosi krastelis. jei darem 2ru budu, ant gumytes, tai jos neistraukiam, ji pasilieka. Nezinau, ar suprantamai paaiskinau, geriausia butu pamatyt ar rast knygoj, gal kas ras internete, kur man- tamsus miskas smile.gif blush2.gif

Papildyta:
O mezginio krasta uzbaigti, kad jis laisvai temptusi su mezginiu, galima adata, bet cia jau nepavyks aprasyti, turi buti piesinukas pries akis, yra ir toje pacioje knygoje aprasyta, ir kitose, tai, kai zinosit, tiktai atkreipsite demesi smile.gif mano visi darbeliai, tie, kur nuotraukytese, taip pat pabaigti adata, super atrodo salikeliuose ir sijonukuose smile.gif
Atsakyti
As tai sijonukus pradedu nuo juosmens. Pirmiausia, tai vaseliu is tampraus siulo- gumytes gana laisvomis kilpomis nuneriu pynute, primatuoju, kad man tiktu, ir sujungiu abu galus. Tada issitraukiu apvalius virbalus, tuos trumpesnius, ir ismezgu aplinkui, is kiekvienos pynutes akies istraukdama po viena aki, jei noriu prigludusio sijonuko, o jei paraukto, tai tada jau reikia daugiau- gal po 2 akis is vienos, gal po 3, gal i kas antra po 2- priklauso nuo siuliuku storio ir kokio paraukimo norisi, tai reik bandyt. galima skaiciuo akis pagal ismegzta pavyzdeli, bet as dazniausia tai mezgu ''is akies'' smile.gif veliau juosmeni galima bus apnert ''vezio zingsneliu'', ypac jei nerastumet siulu spalvos gumytes, taip ji gerai pasislepia smile.gif tada mezgu aplink norimu rastu, sijonukas bus be siules, kas nori, gali megzt tiesiai, paskui susiuti. Numezgus kazkiek eiliu- ar 5kias, ar 10, ar dar kiek, velgi priklauso nuo modelio ir siuliuku storio, kas 5-15 akiu iterpiu po viena akyte, kad kiek isplatint, po keletos eiliu- vel, paskui-vel, kol baigsiu sijonuka, kartais platint reikia kokius 5 kartus, kartais daug daugiau, as velgi tai darau ''is akies'' ax.gif tada, kai sijonukas jau norimo ilgio, uzbaigiu adata, tada gaunasi tamprus krastelis . Sekmes darbe smile.gif
O del pasijonio- jei nelab persisviecia, arba jums patinka, kad persisviecia- tai jo gali ir nebuti, gal tik kartais reiks papurksti antistatiku, kad neliptu prie kojiniu smile.gif
Atsakyti
Na kaip man patiko muneros sijonai bigsmile.gif . Bandysiu ir aš ką nors panašaus.

Dabar, deja, mane kamuoja kita idėja. Nusipirkau mocheros skraistei, melsvos, ilgaplaukės tokios, bet dabar matau, kad skraistei jos ryškiai per daug, kazi ar neužtektu ir paltukui (na tokiam dideliam megztiniui). Pltukų temoj nieko tokio neradau. Gal kur teko matyt modeliukų iš moheros, paltuko tipo? Pasidalinkite biggrin.gif , būsiu dėkinga 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos,
buvo daug kalbų apie gėlytės iš mocheros ir daug patarimų, kaip "prietaisą" pasigaminti. Pas rusaites užtikau tokį variantą. Jo lyg niekur nebuvau mačiusi, gal kam pravers g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_ka: 24 kovo 2006 - 18:26
kaip baigti mezginį adata:
user posted image
tikrai gražiai gaunas ir nėra problemų, kad galvos neįkiši į megztinį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(munera @ 2006 03 24, 17:03)
Dabar del akiu uzdejimo- pabandysiu paaiskinti smile.gif sis budas aprasytas knygoje Puiku megzti (Hanna Jaacks), bet galit rasti ir kitur, kazkada maciau Burda Moden isleistoje mezgimo knygoje. Labiausiai tinka krastams,nes ju tada netraukia, jie laisvai tempiasi kartu su mezginiu. Akis galima apmesti ant siulo arba ant tampraus siulo-gumytes. 1mu atveju krastelis bus net siek tiek isplatejes, lyginant su mezginiu, o antruoju tempsis kartu su mezginiu, kiek reikes. O apmetama taip:
siulas perlenkiamas, kad gautusi vienas galas, sakykim, puses metro, ant jo bus apmetama, o is ilgojo siulo, kuriuo bus ir toliau mezgama, darysim 1mos eiles akutes tokiu budu: isivaizduokim, tarsi mums reiketu is vienos akies ismegzti daug akiu, tai megztumem viena aki geraja, trauktume siula per apacia i priekine mezginio puse, o kita, tarsi blogaja, per apacia i nugarine mezginio puse, tada vel per apacia i geraja puse, o kita vel i blogaja, ir taip kol uzdesim reikiama akiu skaiciu. taip siulas tarsi apsukamas geromis blogomis akimis. O 2ra eile taip ir ismezgam- 1 akis gera, kita bloga, ir t.t., o toliau jau galim megzt norima rasteli, o numezgus keleta eiliu, siula, ant kurio metem akis, galim istraukti, ir pamatysim, koks gavosi krastelis. jei darem 2ru budu, ant gumytes, tai jos neistraukiam, ji pasilieka. Nezinau, ar suprantamai paaiskinau, geriausia butu pamatyt ar rast knygoj, gal kas ras internete, kur man- tamsus miskas smile.gif  blush2.gif

Papildyta:
O mezginio krasta uzbaigti, kad jis laisvai temptusi su mezginiu, galima adata, bet cia jau nepavyks aprasyti, turi buti piesinukas pries akis, yra ir toje pacioje knygoje aprasyta, ir kitose, tai, kai zinosit, tiktai atkreipsite demesi  smile.gif mano visi darbeliai, tie, kur nuotraukytese, taip pat pabaigti adata, super atrodo salikeliuose ir sijonukuose smile.gif



Labai ačiū už akių uždėjimą, eisiu bandyti jau šį vakarą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 24 kovo 2006 - 21:27