Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Mums irgi sunkumų buvo. Pirmą kartą persileidau 8 sav., vaikiukas vystėsi, bet stresas, darbo krūvis ir skrydis pakenkė.
Antrą kartą po trijų mėnėsių pastojau, kai tik sužinojau, kad laukiuos irgi iki 12 sav. išvis nieko nedariau, viską vyras arba mamytė darydavo.Kad ir saugojaus 13 sav. į GN, ėmiau kraujuoti, bet sustabdė smile.gif .Taip, kad visą nėštumą kaip kiaušinis vaikštau. Per tą visą laikotarpį 4 kartus GN gulėjau. Dabar jau tikiuosi tik gimdymui ten keliauti.
Kaip viena dalyvė rašė:
- Yra moterų kurios per nėštumą gali bulvių maišus tasyti ir nieko, o kitoms ir staigesnis judesys gali persileidimą sukelti. Taip, kad saugokitės visos, ne amžinai tik 9 mėnėsius lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2006 05 30, 12:01)
Aciu Sirana, su buities darbais pasistengsiu nepersistengti, vienas tik pastebejimas - gyvenu viena, taigi nera kas mane lepintu ir saugotu sad.gif


Vargsiuke... bet nieko, mylek save del to dar labiau! Visa laisva laika skirk savo ir pilevelio gyventojo malonumui, ilsekis, nes didziulis darbas priekyje laukia... Sekmes visokeriopos tau!

QUOTE(Teta Anna @ 2006 05 30, 12:02)
- Yra moterų kurios per nėštumą gali bulvių maišus tasyti ir nieko, o kitoms ir staigesnis judesys gali persileidimą sukelti. Taip, kad saugokitės visos, ne amžinai tik 9 mėnėsius  lotuliukas.gif .


Labai teisingai, pritariu isties! Kiek mes kartu gyevnime gimdom - du, tris, na, duok Dieve sveikatos tiems, kas daugiau - del tokio ivykio tikrai verta pasistengti, pakoreguoti savo gyvensena, kai ko atsisakyti, o kai ka atrasti is naujo... Ir siaip reikia isisamoninti, kad su nestumu prasidejo naujas gyvenimo etapas - kai kurie dalykai jau niekad nebebus tokie patys, kaip iki siol.
Atsakyti
na gražiai jūs čia mąstote ir aš nieko prieš, bet yra vienas bet g.gif
o jeigu tas darbas ne toks jau lengvas, juk dekretinės tik nuo septinto mėn ax.gif ir ką ir tampaisi, ir į ligonines važiuoji ir nieko nepadarysi, išeit neišeisi iš darbo kai matai jog artimiausiu laiku išlaidų padaugės. ir apie įstatymus visai neįdomu, nes įsivaizduoju kad sakysit jog gina įstatymai. ar labai apgins tą moteriškę kuri apie vokelius prabilo? jau dabar prašo žmonių kad materialiai paremtų. ir aš jeigu ką, tikrai prieš visa tai, tikrai nepalaikau ir tikrai manau kad reikia keisti. bet taip pat manau kad dar ne laikas. dar nesubrendome iki to g.gif
Atsakyti
QUOTE(ricija @ 2006 06 04, 23:33)
na gražiai jūs čia mąstote ir aš nieko prieš, bet yra vienas bet g.gif
o jeigu tas darbas ne toks jau lengvas, juk dekretinės tik nuo septinto mėn ax.gif ir ką ir tampaisi, ir į ligonines važiuoji ir nieko nepadarysi, išeit neišeisi iš darbo kai matai jog artimiausiu laiku išlaidų padaugės. ir apie įstatymus visai neįdomu, nes įsivaizduoju kad sakysit jog gina įstatymai.


Na taip. Nors zinai, cia vel gi nuo situacijos priklauso: jei moteris ryztingai nusiteikusi bet kokia kaina isnesioti vaikeli ir yra patyrusi kelis persileidmus, o vyras, tarkim, neblogai uzdirba, tai manau is tokio darbo gali ir iseiti... Esu girdejusi tokiu nuomoniu, kad zmones viska mestu... O siaip tai viena nestuke pasakojo, kad dirba drabuziu parduotuvej konsultante, kur darbo metu ne minutes negali sedeti, tik per pietu pertrauka, kuri, kaip zinia, tokiose istaigose ispuola pagal aplinkybes, tai ligoninese nuolat ir guli, kad biuletenis butu, nes nepakelia tokio darbo ritmo...
Atsakyti
labai uzjauciu, nes pati ta pati patyriau balandzio 29 diena.
Papildyta:
Sinute, labai uzjauciu, nes patyriau ta pati kaip ir tu balandzio 29 diena.
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
pamaciau sita tema ir negalejau neparasyti...man tai labai aktualu...praeita savaite suzinojau kad laukiuosi...dare ultragarsa,rode net nuotraukoje koks dar maziukas mano vaikelis...ir pries 3 dienas as persileidau...va ir dabar sedziu ir zliumbiu bash.gif cia turbut as pati kalta,nes man ir taip labai pilva skaudejo,bet mama pasake kad cia normalu...o as durna nuejau dar pasportuoti...ir kita diena kai su vaikinu vaziavom prie juros man bloga pasidare...pajutau kad kraujas bega... verysad.gif
o mes jau tiek priplanave buvom del maziuko verysad.gif
patarkit prasau,ka man adaryti,kad greiciau atsistatytu normalios funkcijos organizmo..as labai noriu vaikelio..labai... verysad.gif

beje, esu UK, vaikstau tik i privacia klinika,o gydytojas mano nevietinis,ir priims mane apziures po persileidimo tik 17diena.
Atsakyti
QUOTE(/Lapute/ @ 2006 06 08, 16:24)
patarkit prasau,ka man adaryti,kad greiciau atsistatytu normalios funkcijos organizmo..as labai noriu vaikelio..labai... verysad.gif

beje, esu UK, vaikstau tik i privacia klinika,o gydytojas mano nevietinis,ir priims mane apziures po persileidimo tik 17diena.


Pati esu isgyvenusi tai, ka tenka dabar patirti tau. Tik nestumas buvo zymiai didesnis... Visu pirma, nekaltink saves, del to, kas ivyko, neieskok kaltu ir kitur: vienareiksmisko atsakymo, kodel taip ivyko, nera - sitam leliukui nebuvo lemta ateiti, ir tiek. Stenkis nukreipti visas mintis kita linkme, uzsiimk kokia nors idomia veikla, stenkis patirti teigiamu emociju, daugiau lepink save, pamatysi, kaip netrukus atsigausi. Tik jokiu budu nesedek namie paskendusi mintyse kodel taip ivyko! Susitikinek su draugais, bendrauk - kuo maziau busi viena, tuo greiciau pasimirs isgyvenimai. Neskubekit vel kuo greiciau pastoti - pasitark su savo gydytoju, kai jis tave apziures. Lietuvoje patariama po persileidimo pries pradedant kita vaikeli pasidaryti tyrimus del infekciju - jos buna labai dazna persileidimu priezastis, kartais tuno musu organizme ir mes nieko apie jas nezinome. Sekmes ir stiprybes!
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 06 09, 14:10)
Pati esu isgyvenusi tai, ka tenka dabar patirti tau. Tik nestumas buvo zymiai didesnis... Visu pirma, nekaltink saves, del to, kas ivyko, neieskok kaltu ir kitur: vienareiksmisko atsakymo, kodel taip ivyko, nera - sitam leliukui nebuvo lemta ateiti, ir tiek. Stenkis nukreipti visas mintis kita linkme, uzsiimk kokia nors idomia veikla, stenkis patirti teigiamu emociju, daugiau lepink save, pamatysi, kaip netrukus atsigausi. Tik jokiu budu nesedek namie paskendusi mintyse kodel taip ivyko! Susitikinek su draugais, bendrauk - kuo maziau busi viena, tuo greiciau pasimirs isgyvenimai. Neskubekit vel kuo greiciau pastoti - pasitark su savo gydytoju, kai jis tave apziures. Lietuvoje patariama po persileidimo pries pradedant kita vaikeli pasidaryti tyrimus del infekciju - jos buna labai dazna persileidimu priezastis, kartais tuno musu organizme ir mes nieko apie jas nezinome. Sekmes ir stiprybes!


aciu labai uz palaikyma...pritariu,kad reiktu issitirti tik neisivaizuoju kiek cia anglijoje kainuotu blink.gif
o kokius vitaminukus gerei po persileidimo?
Atsakyti
QUOTE(/Lapute/ @ 2006 06 11, 17:28)
aciu labai uz palaikyma...pritariu,kad reiktu issitirti tik neisivaizuoju kiek cia anglijoje kainuotu  blink.gif
o kokius vitaminukus gerei po persileidimo?


Geriau nakvišų aliejaus kapsules (atstato ir normalizuoja specifines moters organizmo funkcijas) ir vitaminus Wellwoman.
Atsakyti
Sveikos mielosios,
norejau irgi papsakoti savo istoriją. Kolkas ji labai trumpa. Prieš pusantrų metų turėjau nesivystantį nėštumą. Baigė vystytis 6 savaite. Priežasčių nerado nei infekcijų nei dar ko nors. Viskas lyg ir tvarkoj.
Dabar eina 7 nėštumo savaitė 4u.gif Labai džiaugiuosi, bet, aišku, turiu ir begalę baimių. 5 savaitę žiūrėjo echoskopu sakė lyg viskas gerai. Jaučiuosi puikiai, tik valgyt dažnai norisi smile.gif Ir dar turiu tokią abejonę-jau 7 savaitė ir pagal idėja turėčiau pradėti dažniau varinėti į WC, bet to nėra verysad.gif Gal tai nesąmonė, bet bijau, kad vėl gali būti nesivystantis nes jei nelakstau į WC, tai vadinasi nesiplečia gimda ir nespaudžia šlapimo pūslės.
Merginos pasakykit gal kam nors yra taip būvę.
Atsakyti
QUOTE(BELIA @ 2006 06 20, 15:18)
Sveikos mielosios,
norejau irgi papsakoti savo istoriją. Kolkas ji labai trumpa. Prieš pusantrų metų turėjau nesivystantį nėštumą. Baigė vystytis 6 savaite. Priežasčių nerado nei infekcijų nei dar ko nors. Viskas lyg ir tvarkoj.
Dabar eina 7 nėštumo savaitė 4u.gif Labai džiaugiuosi, bet, aišku, turiu ir begalę baimių. 5 savaitę žiūrėjo echoskopu sakė lyg viskas gerai. Jaučiuosi puikiai, tik valgyt dažnai norisi smile.gif  Ir dar turiu tokią abejonę-jau 7 savaitė ir pagal idėja turėčiau pradėti dažniau varinėti į WC, bet to nėra verysad.gif  Gal tai nesąmonė, bet bijau, kad vėl gali būti nesivystantis nes jei nelakstau į WC, tai vadinasi nesiplečia gimda ir nespaudžia šlapimo pūslės.
Merginos pasakykit gal kam nors yra taip būvę.

del WC nepergyvenk ax.gif as tik daba pradejau lakstyt i toleta o mums jau beveik 36sav o iki tol tai visai nelaksciau.... jei budavom kur isvyke ir ner galimybes nueit i toleta tai as beveik visa diena net neidavau....o daba tai jau lakstau...
Atsakyti
sveikos, mergaites, esu sio forumo naujoke ir be to labai sunerimus.Labai tikiusi jusu pagalbos: pries dvi dienas pasidariau nestumo testa, jis buvo teigiamas."Belaukiant"menesiniu ypatingai jauciau padidejusi krutu jautruma, kadangi,jau nebepirma karta esu nestuke, o pirma karta persileidau, dabar to labai bijau ir supratau, kad man staiga dingo tas krutu jautrumas....Ar tai reiskia, apie didele rizika?
Labai tikiuosi jusu pagalbos.Nebezinau ka dabar daryti, bet pokyciai akivaizdus.
Atsakyti