Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(Sirana @ 2006 05 16, 09:02)
smile.gif Nu baik tu, viskas bus gerai! O cia su tuo pasiruosimu, tai kartais gali ruostis nesiruosus, o gimdymo eiga gali buti tokia netiketa, kad visas tavo pasiruosimas liks nepanaudotas.... Siaip tai aisku, reikia kuo daugiau susizinoti kaip kas vyksta, ko gali tiketis, koks turetu buti tavo elgesys vienoj ar kitoj situacijoj, bet siaip jau tam bus visa profesionalu komanda salia smile.gif

na taip viskas ir turetu but gerai ax.gif bet tik va man kazkaip nesekas supirkt kraiteli doh.gif sudetinga kazkaip....
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 16, 21:47)
na taip viskas ir turetu but gerai  ax.gif  bet tik va man kazkaip nesekas supirkt kraiteli  doh.gif sudetinga kazkaip....


O ko taip? Toks malonus procesas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimosios ir esamos mamytės 4u.gif
Taip džiugu skaityti, kad nenuleidžiate rankų ir darote viską, kad sulauktumėte išsvajotų vaikučių wub.gif
Pasakysiu ir aš trumpai. Turim mergytę. Po 3 metų norėjom dar vieno, bet įvyko persileidimas, po metų, tą pačią vasario 3 d. netekom dar vieno. Tą kartą nustatė nesivystantį. Priežastys - neaiškios, nes tyrimai visi geri buvo. Antrą kartą žymiai sunkiau buvo, nes negalėjau iš karto patikėti gydytojo žodžiais po echo, kad nėra kraujotakos. Net nusiteikiau, kad, turbūt, man daugiau nelemta vaikų turėti. Palaidojau savo tėvelį, vos su vyru neišsiskyrėm... Ir ką - 2005 m. spalį į mūsų šeimą atėjo nuostabus pumpuriukas. Kažkas mano mintyse turėjo pasikeisti ir pasikeitė, kad jis galėtų ateiti.
Baimių... oi kiek buvo. Norėčiau atsikratyti, tų, kur užsiliko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Starbust: 18 gegužės 2006 - 17:31
QUOTE(Sirana @ 2006 05 17, 12:41)
O ko taip? Toks malonus procesas smile.gif

todel kad per didedlis pasirinkimas doh.gif taip ateinu i paeduotuve ir ziuriu kokio firmos pirkt...
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2006 05 18, 18:28)
Baimių... oi kiek buvo. Norėčiau atsikratyti, tų, kur užsiliko.


O tai kokios uzsiliko?.. Juk pagimdei antra vaikuti, viskas kaip ir tvarkoj?... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 05 18, 20:20)
O tai kokios uzsiliko?.. Juk pagimdei antra vaikuti, viskas kaip ir tvarkoj?... 4u.gif

Bijau sėsti už mašinos vairo pvz. Pirmos laukdama išsilaikiau teises ir važinėjau kurį laiką, o jau treti metai viena ar juo labiau, jei su vaikais, nevairuoju blush2.gif Vyro vis prašau nuvežti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Man tik 6 savaites, bet as turiu dideliu baimiu del persileidimo ar nesivystancio, nes pati pradzia yra sunki (buvo gresiantis), darbe daug stresu, namie nera kam padeti, o dabar dar ir krutines jautrumas kazkur pradingo...
Kol kas esu neirasyta i nesciuju iskaita, vaikstau pas privacia ginekologe, bet ji labai brangi, kai tiek neramumu, tai tuoj bankrutuosiu. Gal turetumet ka rekomenduoti Vilniuje? (gali buti mokama, bet ne kosminem kainom)
Jeigu kartais prasidetu kraujavimas, kur kreiptis? Skambint i greitaja? Ar paciai vaziuoti kazkur? Neturiu praktikos su tuo visiskai...
Dar klausimas, ar namu ruosos darbai labai kenkia? Savaitgali dulkes valiau, grindis, tualeta ploviau, skalbiau, pavargau, bet kad nera kam daugiau ta daryti, juk 9 men. negyvensi siukslyne, galu gale juk i darba irgi eiti reikia... Ginekologe nepasake, kad negalima - uzdraude myletis, persalti, sunkiai kilnoti, ka stropiai ir vykdau (kibiras su vandeniu - cia sunku?).
Kazkaip tai negeros nuojautos kamuoja sad.gif
Atsakyti
As tavo vietoj stengciaus taip nepersitempti - visgi pirmosios savaites yra labai svarbios. Nesakau, kad turi gyventi apsivertusi, nesusitvarkiusi, bet nesitvarkyk taip uoliai kaip anksciau - juk tu dabar atsakinga uz mazyli. Orientuokis i tai, kad nepervargtum - geriau viska leciau daryti, bet nepersitempti.
Prisimenu save pries keturis metus - taip jau gavosi, kad netycia pastojau. Kai suzinojau, kad esu nescia, man irgi buvo 6 sav. Nors tuo metu jau gyvenau su draugu (dabartiniu savo vyru), bet situacija buvo labai nestabili - abu buvom jauni, neseniai pradeje dirbti, su pinigais buvo sunku, tad manes lauke ilgas apmastymu savaitgalis "ka daryti": gimdyti ar ne. Iki siol nezinau, kas nuleme tai, jog pirmadieni ryte atsibudau kraujo baloj: ar mano abejones del vaikelio, ar tai, kad savaitgali, stengdamasi uzsimirsti, pabegti nuo abejoniu kaip beprote tvarkiau namus, uzsiemiau generaline tvarka, o gal tiesiog vaikeliui nebuvo lemta gimti... Kas zino? Pasakysiu tik tiek - kad ir kiek pries tai abejojau, ar gimdyti, ar ne, po persileidimo ilgai negalejau atsigauti ir kaltinau save del perdeto darbstumo. Tik po to, kai persileidau, supratau, kad as norejau to vaikucio. Todel kai pastojau sisyk, ne minutes nesuabejojau, kas man svarbiau. Geriau jau dulkes po sofa negu rizikuoti leliumi. Aisku, man lengviau negu tau - as gyvenu su vyru ir jis man padeda apsitvarkyti, taigi negyvenam apsileide biggrin.gif
Beje, galiu pasakyti ir kitoki pavyzdi - mano vyro sesuo, netiketai pastojusi treciakart, vaiko gimdyti tikrai nenorejo. Kadangi tuo metu pinigu abortui neturejo ir kaip tycia niekas nenorejo paskolinti, bande persileisti pati - perstumde namie visus baldus, kilnojo viska, kas sunku. Siandien ji augina saunia 5 metu mergyte ir labai dziaugiasi, kad nepersileido. Taigi, isvada - jei vaikuciui lemta gimti, jis butinai gims, bet manau, kad paciai pasisaugoti vis tiek reikia.
Kazkaip labai sentimentaliai cia viska surasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 05 29, 19:16)
As tavo vietoj stengciaus taip nepersitempti <...>


Aciu uz visokius zodzius, bet kokie palaikomieji man reikalinga, nes dabar gulineju namie (vardan vaikelio) ir jauciuosi kaip ne sio pasaulio dalis, bet juk vis tiek tai laikina...
Atsakyti
Nekalbekit taip liudnai. Dziaukites pilvukais!
As turejau du nesivystancius ir neaisku del ko. Dabar buvom su vyru data nustate kada vel darysim, bet vel atidesim, nes perkam nama daug rupesciu. o noriu pastoti tada kai bus ju maziau ir galesiu ramiai savuos namuos prie zidinio ir akvariumo pilvuka augint (abu tie daiktai labai ramina smile.gif)
Sekmes visom pilnejanciom!
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2006 05 29, 13:42)
Sveikos. Man tik 6 savaites, bet as turiu dideliu baimiu del persileidimo ar nesivystancio, nes pati pradzia yra sunki (buvo gresiantis), darbe daug stresu, namie nera kam padeti, o dabar dar ir krutines jautrumas kazkur pradingo...


Mieloji, su buities darbais nepersisitenk: dulkes apsivalai, grindis perbrauki, kad per siuksles neliptum, ir viskas. Jokiu kibiru kilnojimo!!!!!! Nebent ten 1l vandens butu smile.gif Niekas taves neapsaugos, jei nesisaugosi pati. Situacija tavo gresminga, kaip rasai, tai kam ja dar labiau apsunkinti? Negi vyras toks nesupratingas - gali gi ir jis buities darbuose padeti, o jei labai uzimtas (ar isvykes?), tai niekur gi ta buitis nepabegs, grybais galgi neapaugsit... As pries si nestuma turejau nesivystanti, kai dabar pastojau, pirmus tris menesiu isvis nieko namie nedariau - vyras neleisdvao net indu plauti, nes prie kriaukles reikia stoveti 5 min. smile.gif , viska pats dare, o jei pamatydavo, kad grindis isploviau, kol jo nebuvo, tai baisiausiai priekaistaudavo... Ir dabar as nepersistengiu, tausoju save, laisva minutele skiriu poilsiui, o ne buto tvarkymui.
Laikykis, nepasiduok blogoms nuotaikoms, mylek save ir leliuka pilvelyje - del jo reikia stengtis!
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 05 30, 11:22)
Mieloji, su buities darbais nepersisitenk


Aciu Sirana, su buities darbais pasistengsiu nepersistengti, vienas tik pastebejimas - gyvenu viena, taigi nera kas mane lepintu ir saugotu sad.gif
Atsakyti