Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(sinutė @ 2006 05 05, 08:19)
Pasiguosiu ir aš. Balandžio 30 d. įvyko persileidimas. 17 savaičiu buvo, vaisius vystėsi normaliai, bet pakilo temperatūra, kraujas rodė infekciją. Laukiu atsakymo dėl ko taip įvyko. Nors sakė medikai, kad niekas tiksliai nepasakys, ėmė mėginius iš gimdos, placentos, vaisiaus... Savijauta nekokia, o dar žinutės iš draugių nsu palinkėjimais laikytis pačiai ir saugoti lialių verysad.gif Būčiau spalio pradžioj dukrytę antrą turėjus, taip laukėm verysad.gif  Bet raminu save, kad gal likimas ją apsaugojo nuo didelių nelaimių verysad.gif Teks per vasarą stiprinti organizmą, kad rudenį viskas gerai gautusi. Juk ne jaunystė jau man  verysad.gif

uzjauciu labai tave console.gif 17 savaiteliu yra jau tiek daug.laikykis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kurios esate patyrusios persileidimus, gal galit iš patirties pasidalinti, kaip saugotės kito nėštumo metu? Aš pastojau po metų po persileidimo ir dabar kiekvieną kartą eidama į WC stresuoju, ar nepamatysiu kraujo
Atsakyti
QUOTE(sinutė @ 2006 05 05, 08:19)
Pasiguosiu ir aš. Balandžio 30 d. įvyko persileidimas. 17 savaičiu buvo, vaisius vystėsi normaliai, bet pakilo temperatūra, kraujas rodė infekciją. Laukiu atsakymo dėl ko taip įvyko. Nors sakė medikai, kad niekas tiksliai nepasakys, ėmė mėginius iš gimdos, placentos, vaisiaus... Savijauta nekokia, o dar žinutės iš draugių nsu palinkėjimais laikytis pačiai ir saugoti lialių verysad.gif Būčiau spalio pradžioj dukrytę antrą turėjus, taip laukėm verysad.gif  Bet raminu save, kad gal likimas ją apsaugojo nuo didelių nelaimių verysad.gif Teks per vasarą stiprinti organizmą, kad rudenį viskas gerai gautusi. Juk ne jaunystė jau man  verysad.gif


labai jau daug laiko buvo, tikrai labai gaila...as irgi supratau, kad organizmo stiprinimas labai svarbu, nes po to visokios zarazos tik ir kesinasi prilipti. Buk stipri ir net nepastebesi kaip prabegs vasarele ir vel glostysi pilvuka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ambra @ 2006 05 11, 09:58)
Merginos, kurios esate patyrusios persileidimus, gal galit iš patirties pasidalinti, kaip saugotės kito nėštumo metu? Aš pastojau po metų po persileidimo ir dabar kiekvieną kartą eidama į WC stresuoju, ar nepamatysiu kraujo


patikek, tik dabar, kai jau daugiau nei 13 savaiciu aprimau ir tik del visa ko pasiziuriu, ar nera kraujo, o visus du menesius sirdele stipriai plakdavo, nieko cia nepadarysi...su laiku pradesi tiketi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambra @ 2006 05 11, 10:58)
Merginos, kurios esate patyrusios persileidimus, gal galit iš patirties pasidalinti, kaip saugotės kito nėštumo metu? Aš pastojau po metų po persileidimo ir dabar kiekvieną kartą eidama į WC stresuoju, ar nepamatysiu kraujo


As iki siol stresuoju beveik kiekviena karta eidama i tualeta - ypac kai SM prisiskaitau apie velyvus persileidimus, nekalbu jau apie pirmus tris menesius, kai isvis kaip su kaiusiniu ant galvos vaiksciojau...
Atsakyti
Turėjau praėjusią vasarą persileidimą, gemaliukas 8 sav. buvo verysad.gif .
Gydytojai po pusės metų patarė vėl bandyti. Aš niekaip negalėjau susitaikyti, depresijoje buvau. Nepraėjus tirms mėnesiams vėl pastojau ax.gif .
Iki 12 savaičių pragulėjau ir pykino, irgi su baime tuoaletan eidavau. 13 savaičių buvo kraujo pasirodę iš kart į GN. Ten ramybė ir vaistukai, sulaikė. Po to dar kelis kartus į GN keliavau dėl gręsiančių. Bet dabar thu thu thu. Po 22 savaičių truputį ramiau pasidarė, nes jau gelbėtų kleckiuką. Liko mėnuo ir būsim laimingais tėveliais thumbup.gif .
Stiprybės ir jums 4u.gif .
Atsakyti
sveikinu visas pastojusias smile.gif ..po karcios patirties..persileidimo

pati beveik pries savaite patyriau 2-a persileidima.. verysad.gif
nors skaudu ir liudna del to dabar, bet kazkur sirdies gelmese tikiu, kad trecias kartas bus sekmingas, taciau, taip norisi ateiti iki to sekmingo pastojimo nestuke.gif , sekmingo nestumo be baimes.. ir pastojus nebijoti, kad atsitiks, kas nors blogai..
tik klausimas, ar tai realu?..

kiek laiko praejus po persileidimo ir kaip supratote, kad jau esat pasiruosusios kitam pastojimui?


Atsakyti
QUOTE(NUX @ 2006 05 12, 17:27)
sveikinu visas pastojusias  smile.gif ..po karcios patirties..persileidimo

pati beveik pries savaite patyriau 2-a persileidima..  verysad.gif
nors skaudu ir liudna del to dabar, bet kazkur sirdies gelmese tikiu, kad trecias kartas bus sekmingas, taciau, taip norisi ateiti iki to sekmingo pastojimo nestuke.gif , sekmingo nestumo be baimes.. ir pastojus nebijoti, kad atsitiks, kas nors blogai..
tik klausimas, ar tai realu?..

kiek laiko praejus po persileidimo ir kaip supratote, kad jau esat pasiruosusios kitam pastojimui?


as dienas iki tu triju menesu suejimo skaiciavau, kada galesim vel bandyt, buvau numeus visasblogas mintis salin ir nekanravau, nezinau, kaip paveiktu mane antra tokia nelaime, bet vistiek manau, kad butina kuo pozityviau nusiteikti, o kad jau karta taip atsitikus ims tokios mintys, tai jau tap bus, tik reikia neisijausti ir neleisti vaizduotei veikti ir toliau pleoti: o kas jeigu?

Nux, tikek vistiek kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Būtent pritariu, kad reikia kuo pozityviau galvoti. Sunku, bet kai labai nori išmoksti. Aš tai dar ir vitaminų bei folinę rūgštį gėriau. Nors vyras norėjo, kad pagal gydytojo patarimą po pusmečio planuotume kitą vaikelį. Aš surizikavau ir keliomis dienomis ankščiau, po ciklo pasimylėjau. Turėjo neužkibti, bet labai tikėjausi ir va lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ambra @ 2006 05 11, 10:58)
Merginos, kurios esate patyrusios persileidimus, gal galit iš patirties pasidalinti, kaip saugotės kito nėštumo metu? Aš pastojau po metų po persileidimo ir dabar kiekvieną kartą eidama į WC stresuoju, ar nepamatysiu kraujo

oi i toleta su baime vaikciojau beveik iki 20sav. doh.gif kad ir kaip bandziau save itikineti kad viskas bus gerai vistiek bijojau vel tai patirti...

QUOTE(NUX @ 2006 05 12, 18:27)
sveikinu visas pastojusias  smile.gif ..po karcios patirties..persileidimo

pati beveik pries savaite patyriau 2-a persileidima..  verysad.gif
nors skaudu ir liudna del to dabar, bet kazkur sirdies gelmese tikiu, kad trecias kartas bus sekmingas, taciau, taip norisi ateiti iki to sekmingo pastojimo nestuke.gif , sekmingo nestumo be baimes.. ir pastojus nebijoti, kad atsitiks, kas nors blogai..
tik klausimas, ar tai realu?..

kiek laiko praejus po persileidimo ir kaip supratote, kad jau esat pasiruosusios kitam pastojimui?

uzuojauta del 2-persileido verysad.gif zinau ka tai reiskia nes patu turejau 2-persileidimus o daba 3karta pastojau ir jau tikiu kad viskas gerai thumbup.gif
po 1-persileidimo pastojau tik po lygiai 1metu nors niekad nesisaugojom, o po 2persileidimo pastojau po 1metu 3menesiu nestuke.gif thumbup.gif ir mums jau 31sav thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 15, 02:09)
oi i toleta su baime vaikciojau beveik iki 20sav. doh.gif kad ir kaip bandziau save itikineti kad viskas bus gerai vistiek bijojau vel tai patirti...
uzuojauta del 2-persileido  verysad.gif  zinau ka tai reiskia nes patu turejau 2-persileidimus o daba 3karta pastojau ir jau tikiu kad viskas gerai  thumbup.gif
po 1-persileidimo pastojau tik po lygiai 1metu nors niekad nesisaugojom, o po 2persileidimo pastojau po 1metu 3menesiu  nestuke.gif  thumbup.gif  ir mums jau 31sav  thumbup.gif


Sveikinu! 4u.gif Jus jau dideli ir stiprus, ir jau tiek mazai beliko...
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2006 05 15, 13:02)
Sveikinu!  4u.gif Jus jau dideli ir stiprus, ir jau tiek mazai beliko...

aciukas ax.gif niu tikrai jau nebedaug liko net neramu darosi ar esu jau pasiruosusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 16, 01:26)
aciukas  ax.gif  niu tikrai jau nebedaug liko net neramu darosi ar esu jau pasiruosusi doh.gif


smile.gif Nu baik tu, viskas bus gerai! O cia su tuo pasiruosimu, tai kartais gali ruostis nesiruosus, o gimdymo eiga gali buti tokia netiketa, kad visas tavo pasiruosimas liks nepanaudotas.... Siaip tai aisku, reikia kuo daugiau susizinoti kaip kas vyksta, ko gali tiketis, koks turetu buti tavo elgesys vienoj ar kitoj situacijoj, bet siaip jau tam bus visa profesionalu komanda salia smile.gif
Atsakyti