Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

padekit man mielosios, as laukiuosi jau 4 savaites, bet labai skauda pilvo sona, bijau persileidimo. ka daryti, bijoti skausmo ar tai visiskai normalu???
Atsakyti
QUOTE(inguliuk2 @ 2011 05 03, 19:07)
padekit man mielosios, as laukiuosi jau 4 savaites, bet labai skauda pilvo sona, bijau persileidimo. ka daryti, bijoti skausmo ar tai visiskai normalu???

Paskaudenti gali, kol leliukas isitvirtina ir gimda pleciasi, bet skausmas skausmui nelygu. Man nestumo pradzioje pamaudendavo atrodo kad prasides menesines, bet taip ir neprasidejo. Gali pagerti diasporal. magnis cia, nesciosioms tankiai ji israso. Jei neteplioja gal nieko baisaus, bet aisku blogiau nebutu jei nueitum pas ginekologe pasionsultuoti.
Atsakyti
Laba, na kiekvienas atvejis skirtingas. Man taip pat skaudėjo. Iš pradžių tiesiog jutau tempimą, bet gydytoja sakė, kad normalu, nes raisčiai tempiasi. Bet vėliau pradėjo skaudėti vieną šoną pastoviai ir gan stipriai. Nulėkiau pas gydytoją, ji pasižiūrėjo ir patikino, kad viskas čia normalu..dėje 8 savaitę žirniukas pabėgo.. Kai po mėnesio pas ją apsilankiau, ji labai stipriai nustebo, kad taip nutiko..visa pasimetusi buvo...
Tai va, aš tau siūlyčiau būtinai pasirodyti gydytojai, gal kokius tyrimukus nusiūs pasidaryti(beje, man jokių nedarė, o aš ir neprašiau verysad.gif ). Jei ir toliau bus neramu, vėl drąsiai eik pas gydytoją ir konsultuokis. Geriau jau "lyčną" kartą gydytoją patrugdyti, negu po to nagus grauštis. Ir auksčiau nosi 4u.gif
Dar svarbu, nekilnok aukštai rankų ir sunkių daiktų-NEGALIMA schmoll.gif
ir nesinervuok, nes tai taip pat kenkia. Tai va, laikykis, lankykis pas gydytoją ir smulkiai jos išsiklausinėk visko kas tau rūpi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
tai va skausmas kaip ir menesiniu, jau nebesuprantu, kaip ir slapimo pusles uzdegimo butu, nes inkstus paskauda, o mano daktare sake jog skausmo neturi buti, tipo ruoskis persileidimui, tai buvau soke verysad.gif bet ranku nenuleidziu, eisiu pas kita daktara, gal jis ka patars geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliuk2 @ 2011 05 04, 17:48)
tai va skausmas kaip ir menesiniu, jau nebesuprantu, kaip ir slapimo pusles uzdegimo butu, nes inkstus paskauda, o mano daktare sake jog skausmo neturi buti, tipo ruoskis persileidimui, tai buvau soke  verysad.gif  bet ranku nenuleidziu, eisiu pas kita daktara, gal jis ka patars geriau g.gif

Butinai nueik pas kita, nes normalus gydytojas taip nesneketu, gal paprasciausias uzdegimas sukelia skausma israsys zvakuciu. Gal ir cia tik raisciu tempimas. O nepaziurejus echo sakyti lauk persileidimo tai ziauru. 4u.gif 4u.gif 4u.gif ciupk balioniuka kad viskas gerai butu nestuke.gif Pasistenk daugiau pagulineti, nepervark.
Atsakyti
Pritariu, būtinai nueik pas kita daktarę pasikonsultuoti 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz patarimus 4u.gif bet vakar pradejau kraujuoti, siandien ivyko persileidimas, guliu atsigaunu po narkozes... verysad.gif mano angeliukas iskeliavo angel_sadangel.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu merginos daug patyrę, gal ir man patarsit.
pirmas neštumas buvo nesivystantis, dabar antrą kartą laukiuosi, dar tik 5 savaitės pagal echo, laukiu HCG ir dar kažkokių tyrimų rezultatų, ir šiandien pamačiau kad truputį teplioja, bet taip šviesiai. ryt bet kokiu atveju su daktare šnekėsiu, bet gal dar šiandien jūs nuraminsit sakau:(
Atsakyti
QUOTE(dei2ka @ 2011 05 10, 17:15)
Sveikos, žiūriu merginos daug patyrę, gal ir man patarsit.
pirmas neštumas buvo nesivystantis, dabar antrą kartą laukiuosi, dar tik 5 savaitės pagal echo, laukiu HCG ir dar kažkokių tyrimų rezultatų, ir šiandien pamačiau kad truputį teplioja, bet taip šviesiai. ryt bet kokiu atveju su daktare šnekėsiu, bet gal dar šiandien jūs nuraminsit sakau:(

Labuka, as tavo vietoje jau kreipciausi pas daktarus, nenoriu gasdinti, nestumo metu taip buna, kad pateplioja, bet man lygiai tas pat atsitiko, pradejo per pietus teplioti, o nakti prasidejo smarkus skausmai, ryte nukraujavau cry.gif
Atsakyti
dei2ka, man rudeni buvo nesivystantis, tai dabar irgi labai pergyvenau, ar viskas eisis gerai?? Ir kai vienu metu pamaciau vos vos patepliojant, irgi nusigandau! Pasakiau ginei, tai ji paklause, ar dabar neturetu buti mmm? Paskaiciavau, kad gal panasiai.. tai sako, taip gali buti dar per 1 ir 2 menesiniu laika... Jei tepliotu labiau, tada jau reiktu susirupinti sake. Bet so far so good, viskas gerai smile.gif Taip kad gal cia viskas gerai pas, nesigasdink 4u.gif
Atsakyti
I buvo persileidimas, 4-5 sav. patampiau sunkumus ir is karto pradejau kraujoti, padare valyma.
II kartas 6-7 sav. maude pilva, tepliojo, net vaistai nepadejo, todel, kad nervinausi, siaip buvo problemu su seima ir vaikinu, ir vaikelio sirdute sustojo.
Dabar nescia III karta, pradzia buvo labai sunki, maude pilva, pradejo teplioti po to kai pasistengiau WC, susidejau daiktus ir atskridau i Lietuva namo, 1,5 men tepliojo, gulimas rezimas, bet stengiausi nesinervuoti, buti optimistiska, geriau duphastona, keleta kartu net i ligonine vaziavau echoskopijos pasidaryti, kad nusiraminciau. Merginos, jeigu buvo persileidimai tai tikrai geriau 10 kartu pas gydytoja nueiti negu po to verkti... schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
inguliuk2 ,
laikykis 4u.gif
turime būti stiprios ir tikėti, kad kitas kartas bus tikrai sėkmingas 4u.gif


Eriele,
labai labai pritariu tau, geriau jau įkyrėti gydytojui, bet išsaugoti žirniuką 4u.gif
Atsakyti