Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

kaip smagu skaityti graziai besibaigiancias istorijas blush2.gif
na o as vis dar laukiu naujojo stebuklo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2011 02 17, 22:17)
Labutis. Savo antraji leliuka praradau 12-13 savaiciu. Tiesiog viena ryta pamaciau rudas isskyras iskarto nulekiau i ligonine- verdiktas nebeplaka sirdute , laukit abrazijos, bet nakti vaikutis savaime pasisalino. Buvo toks mazutis su rankytem ir kojytem, mano  mazytis baltas angelelis, kuris visada liks mano sirdyje...
Po viso sito 3 gyd siule skirtingus variantus pirmoji laukti 6 men atra 3, o 3 pasake jog galiu iskart po mm, taigi pastojau po pirmuju mm sekmingai isnesiojau nuostabia dukrele  wub.gif

na tavo istorija tikrai įdomi,tuo,kad tuoj pat pastojai ir viskas liuks.kartais daktarai per daug mus įbaugina.
o mano istorija tokia
ISTORIJA

o va dabar vėl laukiu gandrų o jų kaip nėr,taip nėr.ir kažkaip galvoju,kad paskutines dvi mėnesines buvo kažkasužkibę,nes vėlavo po kelias dienas,o po to pasileido,po truputi grynu raudonu krauju tepliot o po paros jau kaip ir mėnesinėm.nes ankščiau niekada niekas nevėluodavo.tai jau dabar pradėjau galvot,kad be žvakučių vėl nieko nebus.šį mėnesį pabandysiu po ovuliacijos pradėt gert diufastoną,o jei jau kas bus.lėksiu pas daktarę žvakučių.

visoms linkiu kas dar laukia sulaukt gandrų,o kas jau nešioja savo žirniukus,stipriai saugot ir gražaus pasimatymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2011 02 24, 10:13)
o mano istorija tokia
ISTORIJA

apsiverkiau beskaitydama blush2.gif
bet kaip graziai viskas baigesi 4u.gif sveikinu tave sulaukus savo stebuklo wub.gif

o priezasti kokia nors rado visu persileidimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MyTute @ 2006 02 08, 21:45)
Norejau paplepeti su mamytemis, kurioms pirmas nestumas nebuvo sekmingas ir kaip sekasi/esi lauktis antra karta.  Pati pastojau praejus metams po persileidimo, turejau kelias operacijas ir kai gydytojas dave zalia sviesa neskubejau, norejau duoti organizmui pailseti rezultatas - laukiuosi, pas gydytoja dar nebuvau, bet pirma nestuma anksti pajutau, kad kazkas ne taip, si karta ziuresime ar tinkamus tevelius mazius pasirinko, jauciuosi normaliai, jeigu ne pykinimas ir krutines maudimas.  Kaip jums sekasi?

as po persileidimo pastojau po 3 menesiu, nes tiek laiko gyditojas liepe pasisaugoti, o po to jau leido, tai man viskas sekmingai pradejo...
Atsakyti
Sveikutes. Norejau paklausti ar buvo jums taip...turejau persileidima praeitu metu Birzelio gale. Dabar pastojau, nuo paskutinio mm jau beveik 5 savaites (vasario 12 paskutiniu men pirma diena). Ciklas mmm 24 dienos.
Taigi, siandien buvau pas gydytoja ir mate labai mazuliuka taskiuka ir sake 90% kad jis gimdoje. Israse gerti Duphastona ir ateiti po savaites vel, paziures ar auga.
Sake galbut as pastojau jau beveik pries pat mmm, del to toks mazuliukas dar.
Labai bijau, kad vel nebutu nesivystantis verysad.gif
Ar jums taip buvo ir kuo viskas baigesi?
Atsakyti
persileidau 6-8 savaiciu. negalejau patiketi, kad tiap nutiko man, nes iki tol net minciu nebuvo, kad MAN bus kazkas blogai. Vaisius pasisalino pats, nedare jokiu valymu. Ligonineja daktaras liepe palaukti 4-6 savaites be lytiniu santykiu su vyru. Tiek ir pralaukem. Po to turejau paveluota vizita pas gydytoja, liepe laukti 3 menesius, naudoti kontraceptikus( kas man labai nepriimtina), bet pasirodo, jau buvo per velu. 4u.gif Dabar mums 16 savaiciu. Pradzioj buvo daug baimiu, kartais paranoisku, kiekvienas skausmelis lydedavo i tualeta tikrintis, ar nera kraujo. Bet kol kas augam ir mums viskas gerai. Jau girdejom sirdele. Ir laukiam pirmojo ultragarso. biggrin.gif Taigi iseina, kad pastojau mazdaug pusantro ar du menesiai po persileidimo.
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2011 04 25, 14:29)
persileidau 6-8 savaiciu. negalejau patiketi, kad tiap nutiko man, nes iki tol net minciu nebuvo, kad MAN bus kazkas blogai. Vaisius pasisalino pats, nedare jokiu valymu. Ligonineja daktaras liepe palaukti 4-6 savaites be lytiniu santykiu su vyru. Tiek ir pralaukem. Po to turejau paveluota vizita pas gydytoja, liepe laukti 3 menesius, naudoti kontraceptikus( kas man labai nepriimtina), bet pasirodo, jau buvo per velu. 4u.gif  Dabar mums 16 savaiciu. Pradzioj buvo daug baimiu, kartais paranoisku, kiekvienas skausmelis lydedavo i tualeta tikrintis, ar nera kraujo. Bet kol kas augam ir mums viskas gerai. Jau girdejom sirdele. Ir laukiam pirmojo ultragarso. biggrin.gif  Taigi iseina, kad pastojau mazdaug pusantro ar du menesiai po persileidimo.

Labai dziaugiuosi uz jus, kad augat sveiki ir viskas gerai thumbup.gif
As irgi patyriau persileidima, bet nekraujavau ir 12 sav, maniau, kad viskas yra gerai, bet kaip nuejom paklausyt sirdeles nerado verysad.gif sokas mums verysad.gif vat siandien butu mano gimdymo numatyta diena verysad.gif bet kaip sakoma dievas atima, bet ir duoda smile.gif
mums dar tik 6 sav, labai neramu, kaip minejai, kiekvienas skausmas tik pirmas zingsnis i wc verysad.gif bet kaip nors bandome islikti stiprus ir pozityvus, nors labai sunku...sirdeles einam klausyti geguzes 5 d. tikimes viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Visų pirma noriu pasidžiaugti už visas čia esančias nestuke.gif , kurios sėkmingai nešioja vaikelį po netekties thumbup.gif Linkiu laikyt savo stebuklus ant rankų.. wub.gif
Aš savojo žirniuko netekau dar visai neseniai, viskas šviežia.. 4u.gif Bet tikiuosi, kad atėmęs I ilgai lauktą mažiuką, D pagailės mūsų.. 4u.gif
Noriu paklaust, ar realu, kad po persileidimo praėjus savaitei, gal truputį daugiau, atsirastų pykinimas iki vėmimo? ne kasdien, bet net būnant nestuke.gif manęs nepykino.. g.gif Turėjom santykių, saugojomės NLA, galvoju nejaugi aš vėl nestuke.gif g.gif Norisi viską nurašyti hormonams, bet, tokiu atveju gal ir nėštumo metu būčiau jautusi pykinimą? nieko nesuprantu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2011 04 30, 15:57)
Visų pirma noriu pasidžiaugti už visas čia esančias  nestuke.gif , kurios sėkmingai nešioja vaikelį po netekties  thumbup.gif Linkiu laikyt savo stebuklus ant rankų..  wub.gif
Aš savojo žirniuko netekau dar visai neseniai, viskas šviežia..  4u.gif Bet tikiuosi, kad atėmęs I ilgai lauktą mažiuką, D pagailės mūsų..  4u.gif
Noriu paklaust, ar realu, kad po persileidimo praėjus savaitei, gal truputį daugiau, atsirastų pykinimas iki vėmimo? ne kasdien, bet net būnant  nestuke.gif  manęs nepykino..  g.gif Turėjom santykių, saugojomės NLA, galvoju nejaugi aš vėl  nestuke.gif  g.gif Norisi viską nurašyti hormonams, bet, tokiu atveju gal ir nėštumo metu būčiau jautusi pykinimą? nieko nesuprantu..  g.gif

Labai, uzjauciu tave verysad.gif tikuosi, kad greitu metu ir tu nestuke.gif ir si karta butu stiprus kudikelis smile.gif as tau siulyciau galbut pasidaryti nestumo testa ir matysi, jei teigiamas, gal tai nauja gyvybe ko linkiu smile.gif , o galbut, kaip pati sakai, dar hormonai nesugrizo i savas vezias verysad.gif
manes nepykino per pirma nestuma, bet jau dabar jauciu, kad pykina, bet nevemiu, pakukcioju wc ir viskas blush2.gif sekmes ir pranesk viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vestallsim @ 2011 04 30, 16:38)
Labai, uzjauciu tave  verysad.gif tikuosi, kad greitu metu ir tu  nestuke.gif ir si karta butu stiprus kudikelis  smile.gif  as tau siulyciau galbut pasidaryti nestumo testa ir matysi, jei teigiamas, gal tai nauja gyvybe ko linkiu  smile.gif , o galbut, kaip pati sakai, dar hormonai nesugrizo i savas vezias  verysad.gif
manes nepykino per pirma nestuma, bet jau dabar jauciu, kad pykina, bet nevemiu, pakukcioju wc ir viskas  blush2.gif sekmes ir pranesk viska  smile.gif


Aciu 4u.gif
Dariau siandien ir yra antra juostele, bet manau, tai del buvusio nestumo. Nes dar tik 2 savaites praejo nuo persileidimo dienos.. g.gif
Butinai, pasisakysiu, jei nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristut @ 2011 04 30, 16:56)
Aciu  4u.gif
Dariau siandien ir yra antra juostele, bet manau, tai del buvusio nestumo. Nes dar tik 2 savaites praejo nuo persileidimo dienos..  g.gif
Butinai, pasisakysiu, jei  nestuke.gif  4u.gif

Na dar tikrai ne perseniausiai verysad.gif net nezinaugali buti visaip smile.gif ...O tau naturalus persileidimas buvo? Tikiuosi, kad viskas tada graziai issivale, nes kartais buna, kad neviskas pasisalina. As dariausi po 4 sav, nes nesulaukiau mmm, tai buvo neigiamas, taip pat reikia laiko viskam sugristi i savas vezias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vestallsim @ 2011 04 30, 17:47)
Na dar tikrai ne perseniausiai  verysad.gif  net nezinaugali buti visaip  smile.gif ...O tau naturalus persileidimas buvo? Tikiuosi, kad viskas tada graziai issivale, nes kartais buna, kad neviskas pasisalina. As dariausi po 4 sav, nes nesulaukiau mmm, tai buvo neigiamas, taip pat reikia laiko viskam sugristi i savas vezias  smile.gif


Man apie 9savaite nustojo plakti sirdukas, persileidimas neprasidejo, o negyvo leliuko as nesioti nenorejau (ta prasme laukti, kol prasides naturaliai), todel persileidima sukele vaistais, viskas gerai issvale - gydytojas patvirtino ir paleido namo. 4u.gif Taip, reikia kad viskas sugryztu i savas vezes.. Jau man paciai idomu kas kaip bus 4u.gif
Atsakyti