Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(Bamu @ 2011 01 31, 16:32)
tai reiskia galiu visiskai nieko nebijodama planuotis jau dabar pasibaigus mmm  g.gif persileidau jug I trimestre, 7sav unsure.gif jei kokia dziugi zinia, aciu  4u.gif beje kaip pati? ar susilauket leliuko blush2.gif

Man dar tik mmm atejo po 2 menesiu po A, bet nesisaugosiu po ju, o ir pastoti iskart nera labai didele tikimybe 4u.gif
Bet tikrai tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 01 31, 20:36)
Man dar tik mmm atejo po 2 menesiu po A, bet nesisaugosiu po ju, o ir pastoti iskart nera labai didele tikimybe 4u.gif
Bet tikrai tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif


Aisku,kad bus mirksiukas.gif !
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 01 31, 19:36)
Man dar tik mmm atejo po 2 menesiu po A, bet nesisaugosiu po ju, o ir pastoti iskart nera labai didele tikimybe 4u.gif
Bet tikrai tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif

as irgi tikiu kad tau viskas bus gerai 4u.gif
o as sestadieni issivaliau, siandien jau i pabaiga mmm
tai vat ir galvoju, ar si menesi susilaikyt dar, ar visgi leist gyvenima savo vaga g.gif paziuresim vienu zodziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 24, 21:08)
Nezinau kotiketis... Labai bijoti? ar kraujuos po to? Po kiek laiko menesines atsiranda?
Po kiek laiko fiziskai galima vel pastoti?


po persileidimo (daryta mažytė abrazija) pastojau praėjus dviems mėn.. tada sekė du visiškai normalūs sėkmingi nėštumai pamečiui smile.gif

QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 01 31, 12:12)
Uzuojauta del persileidimo console.gif

Man po persileidimo rekomendavo palaukti 3 menesius ir tada vel bandyti. Sako, kad kuo daugiau laiko praeina, tuo didesne tikimybe, kad zirniukas isitvirtins gimdoje.

teoriškai taip, ypač jei buvo daryta abrazija, jeigu persileidus gimda švariai išsivalė pati, be medikų intervencijos, tada logiškai gimdos gleivinė skaitoma nenukentėjusi ir zigota gali vėl laisvai tvirtintis gimdoje, o jeigu daryta abrazija, daugeliu atvėjų pažeidžiama ir gleivinė, ji tampa plonesnė, mažiau šansų 2.gif tvirtai įsikibti smile.gif tačiau be abejo tai priklauso ir nuo paties oragnizmo smile.gif Gydytojai apsidraudžia duodami 6mėn terminą, logika tokia, kad gal geriau truputį pakentėti, nei paskui nusivilti dar syk... bet aš pati taip pat neiškentėjau nei 3 mėn blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 02 01, 09:37)
po persileidimo (daryta mažytė abrazija) pastojau praėjus dviems mėn.. tada sekė du visiškai normalūs sėkmingi nėštumai pamečiui smile.gif

jei kaip smagu 4u.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
daugiau optimizmo!!! man po nesivystancio abrazija buvo daryta gruodzio pradzioj, o jau geguzes gale nestuke.gif , ir mano zirnis jau jau tuoj ant dienu turi gimt thumbup.gif
nesisaugojom iskart kai tik leido myletis, t.y. kai gimda uzgijo, nes kaip mano daktare sake, kai organizmas bus pasiruoses, pastosi, jei dar busi neatsistacius - nepastosi, tai va man prireike 6 men, bet kitos buna pirma men pastoja
Atsakyti
QUOTE(nekalta1 @ 2011 02 03, 20:00)
daugiau optimizmo!!! man po nesivystancio abrazija buvo daryta gruodzio pradzioj, o jau geguzes gale  nestuke.gif , ir mano zirnis jau jau tuoj ant dienu turi gimt thumbup.gif
nesisaugojom iskart kai tik leido myletis, t.y. kai gimda uzgijo, nes kaip mano daktare sake, kai organizmas bus pasiruoses, pastosi, jei dar busi neatsistacius - nepastosi, tai va man prireike 6 men, bet kitos buna pirma men pastoja

Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekalta1 @ 2011 02 03, 19:00)
daugiau optimizmo!!! man po nesivystancio abrazija buvo daryta gruodzio pradzioj, o jau geguzes gale  nestuke.gif , ir mano zirnis jau jau tuoj ant dienu turi gimt thumbup.gif
nesisaugojom iskart kai tik leido myletis, t.y. kai gimda uzgijo, nes kaip mano daktare sake, kai organizmas bus pasiruoses, pastosi, jei dar busi neatsistacius - nepastosi, tai va man prireike 6 men, bet kitos buna pirma men pastoja

kaip smagiai viskas baigesi 4u.gif sveikinu wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as i jusu buri. Persileidau gruodzio 5 d. viskas issivale paciai, be daktaru kisimosi. turejo buti apie 8 savaites. Kaip supratau, vaisius buvo mazesnis nei turejo buti, tikrinant ultragarsu. o po pusantro menesio, kaip pagal paskaiciavimus iseina, vel pastojau. dabar turetu eiti sesta savaite, pas gydytoja tik uz 2 savaiciu, bijau lygiai taip pat kaip ir jus, kad tas kosmaras nepasikartotu, bet meldziuosi ir tikiuosi, kad sikart dievas sius sveika ir dideli kudiki mums. smile.gif atrodo, kad perzengus ta 8 savaiciu riba, pamacius ultragarsu, kad viskas gerai, truputi drasiau bus ir apie ateiti galvot. linkiu ir jums neprarast vilties. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2011 02 15, 11:44)
Jungiuosi ir as i jusu buri. Persileidau gruodzio 5 d. viskas issivale paciai, be daktaru kisimosi. turejo buti apie 8 savaites. Kaip supratau, vaisius buvo mazesnis nei turejo buti, tikrinant ultragarsu. o po pusantro menesio, kaip pagal paskaiciavimus iseina, vel pastojau. dabar turetu eiti sesta savaite, pas gydytoja tik uz 2 savaiciu, bijau lygiai taip pat kaip ir jus, kad tas kosmaras nepasikartotu, bet meldziuosi ir tikiuosi, kad sikart dievas sius sveika ir dideli kudiki mums.  smile.gif atrodo, kad perzengus ta 8 savaiciu riba, pamacius ultragarsu, kad viskas gerai, truputi drasiau bus ir apie ateiti galvot. linkiu ir jums neprarast vilties.  smile.gif

Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaKind @ 2011 02 15, 10:44)
Jungiuosi ir as i jusu buri. Persileidau gruodzio 5 d. viskas issivale paciai, be daktaru kisimosi. turejo buti apie 8 savaites. Kaip supratau, vaisius buvo mazesnis nei turejo buti, tikrinant ultragarsu. o po pusantro menesio, kaip pagal paskaiciavimus iseina, vel pastojau. dabar turetu eiti sesta savaite, pas gydytoja tik uz 2 savaiciu, bijau lygiai taip pat kaip ir jus, kad tas kosmaras nepasikartotu, bet meldziuosi ir tikiuosi, kad sikart dievas sius sveika ir dideli kudiki mums.  smile.gif atrodo, kad perzengus ta 8 savaiciu riba, pamacius ultragarsu, kad viskas gerai, truputi drasiau bus ir apie ateiti galvot. linkiu ir jums neprarast vilties.  smile.gif

sveikinimai ir dideles sekmes tau 4u.gif viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Labutis. Savo antraji leliuka praradau 12-13 savaiciu. Tiesiog viena ryta pamaciau rudas isskyras iskarto nulekiau i ligonine- verdiktas nebeplaka sirdute , laukit abrazijos, bet nakti vaikutis savaime pasisalino. Buvo toks mazutis su rankytem ir kojytem, mano mazytis baltas angelelis, kuris visada liks mano sirdyje...
Po viso sito 3 gyd siule skirtingus variantus pirmoji laukti 6 men atra 3, o 3 pasake jog galiu iskart po mm, taigi pastojau po pirmuju mm sekmingai isnesiojau nuostabia dukrele wub.gif
Atsakyti