Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(astabil @ 2011 01 07, 16:11)
As turejau du nesivystancius,ir abu nestumai baigesi 6sav.Nebuvo nei skausmu,nei kraujavimu,nieko,kas isduotu,kad kazkas netaip.iki 10 sav gyd. lauke,gal nenorejo suklysti,paskui abrazija.Del nestumo testo ryskumo,tai pirma kart jis irgi nebuvo ryskus,bet antra kart iskart nesulaukus menesiniu,buvo ryski juostele kaip kontroline,tai nzn kiek tas rodo nesklandumus.Tiesa,jau 10sav nebepykino,nebebuvo jautri krutine,zodziu,pamazu dingo visi iki tol buve nestumo pozymiai,bet manes stipriai nepykino ir iki tos 6sav,tai negalejau is to suprast,kad kazkas negerai..
Dabar vel laukiuosi,jau 14sav.12sav dare ehoskopija,viskas buvo ok,tai gal trecias kartas nemeluos smile.gif  Bet nerima jauciu kasdien,atrodo,bet kada gali kazkas nutikt,ir as to nepajusiu,vyras sako,kad jau paranoja man tongue.gif 
Kiek dariausi kokiu tyrimu,visi geri,nerado priezasties kodel taip buvo.Si karta gyd labai priziuri,rupinasi,dave bilioteni,kad tik viskas butu ok.Tiesa,kai buvo 9sav buvo prasidejes kraujavimas,kelias d tepliojo,gulejau ligonineje,bet lyg ir viskas susitvarke,maciau kaip juda pilvelyje vaikutis,plaka sirdute,laukiu kada vel ehoskopuos,tada taip ramu pasidaro... smile.gif

Kažkaip įkvepė kad ir man trečias kartas nemeluos. eisiu Pas gydytoją po 6 dienų, tai taip su nerimu laukiu. O jei ieko nematys, arba kas blogai, atrodo, kad jei pasakys kad viskas gerai tai taip nusiraminsiu... Linkiu ir tau ir sau sėkmės ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Siandien suzinojau, kad leliukas nesivysto sad.gif Turejo buti 8 sav.,o jis tik 5mm. Daris valyma...

Nezinau kotiketis... Labai bijoti? ar kraujuos po to? Po kiek laiko menesines atsiranda?
Po kiek laiko fiziskai galima vel pastoti?
Atsakyti
kiek daug liudnu ir panasiu istoriju unsure.gif
ir as jungiuosi i jusu buri, kaip nesinoretu verysad.gif
sestadieni patiriau persileidima, baisiai nemalonus ir skausmingas dalykas, taciau... jei jau iki tiek daeitu, geriau savaiminis persileidimas nei chirurgu kisimasis i jusu organisma... unsure.gif
zinoma mane irgi iskarto prigasdino operacijom, apie tai man pasake 01.25 o jau sestadieni "issivaliau" pati... teko aisku nuvaziuoti i AK kad isitikinciau ar viskas gerai, ar nera jokiu kraujavimu pilvo ertmei... nuramino, ivyko naturalus persileidimas 7-oj savaitej unsure.gif
siandien jau esu sakyciau rami, vel labai noriu pastoti
kaip pasake daktariukas, TEORISKAI reiketu palaukti apie 6men, bet tik TEORISKAI
taigi skaitineju cia pas jus ir matau, kad daugelis neilgai telauket savo sekancio nestumo bigsmile.gif pastebejau ir tokiu, kurios net iskarto po sito ir pastojo, ir net sekmingai isnesiojo ir pagimde thumbup.gif
taigi visgi kokia daugumos nuomone? ar bandyti jau po ciklo, ar visgi susilaikyti?
man noretusi kuo greiciau zinoma blush2.gif

p.s. man beje itare negimdini nestuma, nes gimda tikrai buvo tuscia, o pakeliui irgi nieko nerado. Per savaite NCG paugo visai neryskiai , nuo 191 iki 350. taigi tikrai niekas viduj neaugo, niekur nesitvirtino... manau butent todel ir baigesi man gan laimingai, turiu omeny kad neprireike jokio baisaus valymo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bamu: 31 sausio 2011 - 10:43
QUOTE(Bamu @ 2011 01 31, 13:39)
taigi skaitineju cia pas jus ir matau, kad daugelis neilgai telauket savo sekancio nestumo bigsmile.gif pastebejau ir tokiu, kurios net iskarto po sito ir pastojo, ir net sekmingai isnesiojo ir pagimde thumbup.gif
taigi visgi kokia daugumos nuomone? ar bandyti jau po ciklo, ar visgi susilaikyti?
man noretusi kuo greiciau zinoma blush2.gif


Uzuojauta del persileidimo console.gif

Man po persileidimo rekomendavo palaukti 3 menesius ir tada vel bandyti. Sako, kad kuo daugiau laiko praeina, tuo didesne tikimybe, kad zirniukas isitvirtins gimdoje.
Atsakyti
[quote=Bamu,2011 01 31, 11:39]
taigi skaitineju cia pas jus ir matau, kad daugelis neilgai telauket savo sekancio nestumo bigsmile.gif pastebejau ir tokiu, kurios net iskarto po sito ir pastojo, ir net sekmingai isnesiojo ir pagimde thumbup.gif
taigi visgi kokia daugumos nuomone? ar bandyti jau po ciklo, ar visgi susilaikyti?
man noretusi kuo greiciau zinoma blush2.gif

Sveikute, as kai pirma karta pastojau irgi turejau persileidima 7 sav, nereikejo jokio valymo daryti, isejo viskas savaime.Tai cia kur gyvenu daktariuke pasake,kad galiu jau lauktis kai sulauksiu menesiniu,na tiksliau kada susitvarkys jos. O as ka, po pirmojo persileidimo menesi palaukiau ir dabar esu nescia. nestuke.gif Po kol kas viskas gerai, jau maciau savo leliuka, sirdute plaka, sake nieko blogo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 01 31, 12:12)
Uzuojauta del persileidimo console.gif

Man po persileidimo rekomendavo palaukti 3 menesius ir tada vel bandyti. Sako, kad kuo daugiau laiko praeina, tuo didesne tikimybe, kad zirniukas isitvirtins gimdoje.

4u.gif na taip, kiekviena gine savaip kazkaip rekuomeduoja g.gif vieni sako uzteks pora menesiu, kiti sako kad net pusmecio reikia g.gif

QUOTE(Lyraaa @ 2011 01 31, 12:54)
Sveikute, as kai pirma karta pastojau irgi turejau persileidima 7 sav, nereikejo jokio valymo daryti, isejo viskas savaime.Tai cia kur gyvenu daktariuke pasake,kad galiu jau lauktis kai sulauksiu menesiniu,na tiksliau kada susitvarkys jos. O as ka, po pirmojo persileidimo menesi palaukiau ir dabar esu nescia.  nestuke.gif Po kol kas viskas gerai, jau maciau savo leliuka, sirdute plaka, sake nieko blogo.  wub.gif

sveikinimai 4u.gif tegu sis nestumas buna lengvas ir ramus 4u.gif
as irgi galvoju, kad palauksiu dar vienu mmm ir bandysiu kibt i darbus nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MyTute @ 2006 02 09, 19:29)
Jeigu echoskopa dare is vidaus - netgi labai gali pakenkti.


negasdinkit....man dare echoskopija kokiu 4 sawaiciu, tada pagalwojo, kad nestu,inis, ir 5 sawaiciu dariausi echoskopa, pamate puslyte... ir buwo abudu echoskopai vaginaliniai g.gif
Atsakyti
As labai daug ieskojau info ne lietuviu kalba, kada galima pastoti. O net ir teko apsilankyi pas gydytojus ne lietuvoj, tai kai pasakiau, kad lietuvoj rekomenduojama nepastoti 6 men. tai manes klausinejo kaip kokio ateivio pateikusio neitiketina info blink.gif vis klause, kodel? kuo remiantis, patariama laukti? Ir sake, jai rasiu rasytina saltini, paremta mokslu, kad irodyta, kad po persileidimo, pastojus pvz po vieno ciklo ivyksta daugiau persileidimu nei pastojus po 6, butinai jai parodyt g.gif
Ir jau girdejau/skaiciau ne karta, kad uzsienio saltiniai apie joki laukima nekalba. Tai yra individualu, kaip greitai kiekviena atsigauna. vienai ciklo visai gana, kita 6 maza 4u.gif
http://sveikata.dien...-nestumo-292691
vienas is nedaugelio lietuvisku straipsniu.
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 01 31, 15:01)
As labai daug ieskojau info ne lietuviu kalba, kada galima pastoti. O net ir teko apsilankyi pas gydytojus ne lietuvoj, tai kai pasakiau, kad lietuvoj rekomenduojama nepastoti 6 men. tai manes klausinejo kaip kokio ateivio pateikusio neitiketina info blink.gif  vis klause, kodel? kuo remiantis, patariama laukti? Ir sake, jai rasiu rasytina saltini, paremta mokslu, kad irodyta, kad po persileidimo, pastojus pvz po vieno ciklo ivyksta daugiau persileidimu nei pastojus po 6, butinai jai parodyt g.gif
Ir jau girdejau/skaiciau ne karta, kad uzsienio saltiniai apie joki laukima nekalba. Tai yra individualu, kaip greitai kiekviena atsigauna. vienai ciklo visai gana, kita 6 maza 4u.gif
http://sveikata.dien...-nestumo-292691
vienas is nedaugelio lietuvisku straipsniu.


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Bamu @ 2011 01 31, 14:05)
4u.gif na taip, kiekviena gine savaip kazkaip rekuomeduoja g.gif vieni sako uzteks pora menesiu, kiti sako kad net pusmecio reikia g.gif
sveikinimai 4u.gif tegu sis nestumas buna lengvas ir ramus 4u.gif
as irgi galvoju, kad palauksiu dar vienu mmm ir bandysiu kibt i darbus nestuke.gif  blush2.gif


Aciu 4u.gif Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 01 31, 14:01)
http://sveikata.dien...-nestumo-292691
vienas is nedaugelio lietuvisku straipsniu.

kaip mane pradziugino sis straipsnis drinks_cheers.gif

QUOTE(Lyraaa @ 2011 01 31, 14:13)
Aciu 4u.gif  Sekmes mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 01 31, 16:21)
kaip mane pradziugino sis straipsnis  drinks_cheers.gif
aciu  4u.gif

Kai pabego musu ilgai planuotas zirniukas, tai ejau kryziaus kelius, diena nakti nenulipau nuo kompo (be lietuviu skaitau dar trim kalbom, na ir visada yra googlio vertyejas ax.gif ) ir TIKRAI neradau jokio rysio tarp persileidimo (pas mane buvo nesivystantis) ir pastojimo laiko. Tik visad pabreziu, kad kalba eina tik apie maza nestuma, kada zirniukas pabega antrame trimestre, tai jau viskas kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE('LUNYTE' @ 2011 01 31, 15:26)
Kai pabego musu ilgai planuotas zirniukas, tai ejau kryziaus kelius, diena nakti nenulipau nuo kompo (be lietuviu skaitau dar trim kalbom, na ir visada yra googlio vertyejas ax.gif ) ir TIKRAI neradau jokio rysio tarp persileidimo (pas mane buvo nesivystantis) ir pastojimo laiko. Tik visad pabreziu, kad kalba eina tik apie maza nestuma, kada zirniukas pabega antrame trimestre, tai jau viskas kitaip 4u.gif

tai reiskia galiu visiskai nieko nebijodama planuotis jau dabar pasibaigus mmm g.gif persileidau jug I trimestre, 7sav unsure.gif jei kokia dziugi zinia, aciu 4u.gif beje kaip pati? ar susilauket leliuko blush2.gif
Atsakyti