Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Sveikutes 4u.gif na ir pas mane ivyko pries savaite toks pat skausmas verysad.gif tu II laukem 6 metus tai kai pamaciau buvo didziause staigmena...bet teko dziauktis neigai 9 savaites, tik va blogiause buvo tai kai man prasidejo viskas as buvau anglijoj ir ten i tai niekas nekreipe demesio doh.gif o kai grizau i lt pagulde i ligonine ir stebejo nes itare ne vietoj pastojima...bet kai isitikino kad tikrai ivyko persileidimas paleido namo...tai kai gydytojos pradejau klausinet kaip toliau man gyvent kokios mano galimybes tai pasake viskas yra gerai tik pasisisaugok sako bent iki pirmu normaliu menesiniu ir viskas...bet manau ce tas pasisaugojimas priklausi kiekvienai individualiai kaip atsigauna organizmas kaip psihologiskai atsigauni.. visi sako kad as esu stipri ir kad jau psihologiskai atsigavus, bet savi as to dar nejaucu, kai pasilieku viena namuoe atrodo "stoga rauna" bijau tik vieno neusproteti...tad stengiuos ka nors uzsiimti kur nors iseiti ..
na tikiuosi viskas bus gerai ir kazkada as vel pamatysiu tuos issvajuotus II
Atsakyti
Na, galeciau tik padrasinti tas, kurioms ta beda nutiko mirksiukas.gif Man tai nutiko du kartus blink.gif , o va po treciojo nestumo turiu nuostabia pupa uoga, o pats nestumas buvo normalus. Tad sekmes ir nenukabinkite nosies! smile.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš tokią netektį, tik man buvo 23,5 sav, bet daktarai uzrašė 21-22sav. Dukrytė gimė gyva, bet kadangi plaučiukai nebrandinti nieko nedarė.... Pastojau kai ne visai sulaukus puse metu. Keista bet pastojau ta pacia diena ir gimdymo data ta pati. Visą neštumą jauciausi gerai bet vis buvo baimė jei vėl tas pats bus. Gimdymo data buvo 09,12 bet gime 09,08. Netikėjau kad tiek išnešiosiu, bet pavyko. Nubėgus vandenims beveik be skausmų nuvažiavau su 8 cm atsidarymu, gavau greitą cezarį, nes mažylė sėdėjo. Tai va gimė iš antro karto.
Mamytės linkiu kad kiti nėštumai būtu sėkmingi ir nebetektu iškęsti to skausmo dar karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brauna: 09 rugsėjo 2010 - 13:37
Sveikos mamytees,

Pasidalinsiu ir as su jumis savo istorija.Siaip as gyvenu anglijoje ir kaip dauguma tikriausiai zino, kad cia be dvylikos savaiciu daktarai neskaito nestumo ir viskas vyksta dievo valioje. As persileidau 2 kartus.Pirma karta persileidau 16 savaiciu tai buvo taip, kad gryzau is LT ir atsikelusi ryte, kai nuejau i tualeta pamaciau , kad iskrito kazkoks mazutis kresuliukas, o pakui pradejau kraujuoti.Asku vyras kviete greitaja, bet jie nevaziavo visa ''prieziura'' vyko telefonu. Ir galu gale liepe atvaziuoti i logonine.Po to pasake, kad reikia man daryti operacija.Priezasties taip ir nesuzinojau, kodel ivyko tas persileidimas....Po persileidimo praejus 8 men. as pastojau vel....Visas nestumas kaip ir vystesi sklandziai iki 12 savaiciu.Bet viena diena darbe pastebejau rusvas iskyras ir supratau, kad vel kazkas negerai.Tada tuoj pat puoliau ieskoti privacios klinikos UK ir lekiau darytis echoskopo uz kuri sumokejau 130 svaru...ir man tik pasake, kad vaikelis neauga , o traukiasi as gydytojos klausiu tai ka man toliau daryti, tai ji pasake, kad nezinau ir parase pazyma, kad nusinesciau i savo Gp jie tau ir pasakys ka daryti.Aisku, kadangi cia UK viskas vyksta labai ''greitai'' tai nebereikejo man tos GP pagalbos, nes po keliu dienu gryztant is darbo pradejo plusti kraujais taip, kad netikejau, kad pas mane gali buti tiek kraujo.Aisku tada su greitaja islekiau i logonine, ir ten jau pradejo mane priziureti....Ir cia aisku dar ne viskas....Mane paleido is ligonines , padare echoskopa ir pasake, kad viskas gerai, nes viskas issivale ir dabar po 3 men. galiu vel pastoto.Na as buvau kaip ir rami, ne depresijoje, nes su kiekvienu persileimu gaunu dar daugiau stiprybes ir noro tureti mazuli...Bet einant gatve as pajutau, kad man kazkas ne taip lyg ir kazkas iskrito, tai gerai ,kad buvo netoliese tualetas ir as nuejusi i ji pamaciau , kad man iskrito vaikelis su visa placenta......va tada tai as patyriau didziuli soka.....nebalejau atsigauti kelias valandas.....na bet dabar jau po viso sio ivykio praejo 4 men. ir vel laukiuosi man dabar yra 5 savaites ir 3 dienos......na tikuosi ,kad viskas bus gerai, bet aisku sirdelej neduoda ramybes mintis, kad gali vel taip pat pasikartoti. nestuke.gif labai noriu tiketi, kad viskas bus gerai....ir jus mielos busimos mamytes nenusiminkite, tiesiog yra taip , kad ne viskas nuo musu priklauso ir kartais musu kudikeliu gyvybes klausimas yra dievulio valioje......Stiprybes ir kantrybes jums visoms...
Atsakyti
Sveikutes na paskaicius jusu istoriju pas mane ir gale žinurelis degt pradejo kad gal ir man dar pasiseks kad nereike nuleist ranku 4u.gif
tik va dabar pradejo kankinti dar vienas klausimas doh.gif kai mane paleido is ligonines gydytoja sake dab kreiptis pas savo gine kai sulauksiu pirmu mmm ir iki to laiko pasisaugot...bet va kad as niekaip nesulaukiu tu mmm doh.gif tai galvoju paklausiu jusu po kiek laiko jus pradejot sirgti po nelaimes unsure.gif
man jau praejo 35 dienos ir niekaip nesulaukiu mmm tai dab susku galva kad bandyt eit pas gine g.gif bet ce pas mus menesi reike laukt kai prisiregistruosi doh.gif tai visko gali ir atsitikt....
tai laukiu jusu nuomoniu gal be reikalo ce stresuoju gal taip ir turi buti kol pasirodys vel mmm g.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2010 09 22, 23:28)
man jau praejo 35 dienos ir niekaip nesulaukiu mmm tai dab susku galva kad bandyt eit pas gine  g.gif   


Kai turejau persileidima, paklausiau gines, kada tureciau mmm sulaukti, sake, kad po mazdaug 40 dienu, tai 35 dienos tikrai yra normalu smile.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
turejau pries labai nedaug laiko nesivystanti padare isvalyma.. ir stai as vel laukiuosi nors dar tureciau gyti ir sveikti bet matyt taip dievulis dave kad angelelis turi pas mus atkeliauti. tikiuosi ir pasiliks 4u.gif siandien zinosiu kiek savaiteliu nestuke.gif
taigi visoms stiprybes nes kiekvienas turime savo likima.
dziaugiuosi nestumu tik labai stipriu pykinimu bei vemimu varginimu nera ko dziaugtis... bet jei tik pasiliks po mano sirdele plakti dar viena sirdute galima dziaugtis ir del to 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 22, 21:01)
Kai turejau persileidima, paklausiau gines, kada tureciau mmm sulaukti, sake, kad po mazdaug 40 dienu, tai 35 dienos tikrai yra normalu smile.gif

4u.gif aciu uz informacija 4u.gif tada toliau ramiai lauksiu ax.gif
nes jau mane kai paleido is ligonines nieko gydytoja nepasakojo viska ka pati klausinejau ta suzinojau doh.gif tai tik visagalis SM padeda daugiause viska suzinoti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos visos. nors ir liudna tenka man prisijunkt prie jusu... pirmadieni echoskopas parode neplakancia sirdele, buvo 8 savaites... cia pirmas nestumas ir tai po metu bandymo... sunku be proto, bet istempsim... abu sutarem kad nereikia pult i nevilti o galvot apie ateiti. prisipirkom vitaminu, menesiuka kita palauksim ir vel bandysim, taip norim leliaus 4u.gif

Atsakyti
Na ir as jungiuosi...Pirmas nesivystantis buvo geguzes menesi...Nustojo vystitis tarp 6-7sav o prasidejo kraujavimas kokia 10 savaite.
Dabar vel laukiuosi.Pastojau praejus vos trims menesiams, jau uzturejau du echoskopus, paskutinis buvo 7 sav.3dienos, dabar mums 10 sav ir 2 dienos. O siandien ko tais keistai jauciuosi...raizo pilva, ir prie isskyru pradejau kabinetis...nebe tokios baltos pasirode jos man...Ka tik grizau po labai intensyviu atostogu, tai taip baisu kad nebutu ko negero ivyke...Ryt einu darytis kraujo tyrimu, tai jauciu isiprasysiu kad ir echoskopa padarytu, nors man echoskopuotis tik uz savaites, bet zinau kad neislauksiu, kad nervuosiuos. Tik galvoju ar gerai kad kas savaite cia taip echoskopuosiuos?
Atsakyti
QUOTE(California @ 2010 10 05, 18:00)
Na ir as jungiuosi...Pirmas nesivystantis buvo geguzes menesi...Nustojo vystitis tarp 6-7sav o prasidejo kraujavimas kokia 10 savaite.
Dabar vel laukiuosi.Pastojau praejus vos trims menesiams, jau uzturejau du echoskopus, paskutinis buvo 7 sav.3dienos, dabar mums 10 sav ir 2 dienos. O siandien ko tais keistai jauciuosi...raizo pilva, ir prie isskyru pradejau kabinetis...nebe tokios baltos pasirode jos man...Ka tik grizau po labai intensyviu atostogu, tai taip baisu kad nebutu ko negero ivyke...Ryt einu darytis kraujo tyrimu, tai jauciu isiprasysiu kad ir echoskopa padarytu, nors man echoskopuotis tik uz savaites, bet zinau kad neislauksiu, kad nervuosiuos. Tik galvoju ar gerai kad kas savaite cia taip echoskopuosiuos?


As puikiai suprantu toki nerima. Pati turejau persileidima, kuris prasidejo nuo pilvo skausmo, tai dabar kiekviena karta man suskausta pilva ir jau nervas ima. O pilva skauda daznokai, nes daznai turiu virskinimo problemu...

Nemanau, kad echoskopas gali pakenkti labiau nei nervai, tai patariu echoskopuotis, kad tik ramiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 05, 14:31)
As puikiai suprantu toki nerima. Pati turejau persileidima, kuris prasidejo nuo pilvo skausmo, tai dabar kiekviena karta man suskausta pilva ir jau nervas ima. O pilva skauda daznokai, nes daznai turiu virskinimo problemu...

Nemanau, kad echoskopas gali pakenkti labiau nei nervai, tai patariu echoskopuotis, kad tik ramiau butu smile.gif


Siandien ramiau jauciausi tai ir nepasiprasiau echoskopuotis. Tik krauja prisidaviau. Pasigalvojau palauksiu ta savaitele iki kito treciadienio, nors bus ko laukti ir nekantrauti.
O su viduriais tai pas mane amzinos problemos, tai kartais del skausmu kaltinu zarnyna savo...Nes kai prasivalo, lyg ir skausmai visi atslugsta. O as taip megstu bandelem pasilepinti... ax.gif


Atsakyti