Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(mmeda @ 2010 02 04, 23:16)
Sveikos, merginos,

ir as noriu pasiguosti... pries pora savaiciu NT parode II , kad isitikinti, nulekiau pasidaryti kraujo HCG tyrima, rezultatas - 22,4 , pagal paskutines mmm - 3-4 sav., o pagal rezultatus - 1-2... skrajojau padebesiais, nudziuginau MB, uzsirasiau pas gine vasario 9 - labai tikejaus kad jau kazka pamatysiu, ar net isgirsiu sirdute plakant... deja, po savaiteles labai sustiprejo skausmas pilvo apacioje, sonuose, pradejau kraujuoti... kitaip sakant, ivyko savaiminis persileidimas  cray.gif  pas gine eisiu, kaip ir uzsiregistravus - ateinanti antradieni, bandysiu aiskintis priezastis... man tai pirmas nestumas, pirma karta pamaciau II, ir se tau kad nori... labai tikiuos, kad viskas bus gerai, ir gydytoja nelieps laukti dar keletos men., ir leis is karto planuoti stebukleli... o priezasciu prisigalvojau ivairiausiu: stresas, kraujo grupe (pas mane + pas MB -), pervargimas, nenormalios paskutines mmm (buvo tik patepliojimas)  ir begale kitu... Guodzia tai, kad cia paskaicius suprantu, kad tai nekliutis, ir kad tikrai organizmui atsigavus mes ir sulauksim savojo stebuklelio....


Sveika, laukti tikrai nelieps, nes tai mazas nestumas smile.gif Man persileidimas ivyko 7 savaite, HCG dariau reguliariai, 4 savaite buvo 43,6, 5 savaite 463, 6 savaite 2500, veliau 3500 bet jau turejo buti netoli 10 000... Nestumas atitiko 5 savaites, nustate nesivystanti, issauke persileidima vaistais, ir jeigu norime toliau planuoti, sake palaukti viena cikla, o antra galim kibti i darbus... Todel tau tai tikrai nereiks laukti puse metu, ar 3 menesius mirksiukas.gif Man tai ivyko visai nesenai, sausio 23 diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2010 02 05, 10:06)
Sveika, laukti tikrai nelieps, nes tai mazas nestumas  smile.gif  Man persileidimas ivyko 7 savaite, HCG dariau reguliariai, 4 savaite buvo 43,6, 5 savaite 463, 6 savaite 2500, veliau 3500 bet jau turejo buti netoli 10 000... Nestumas atitiko 5 savaites, nustate nesivystanti, issauke persileidima vaistais, ir jeigu norime toliau planuoti, sake palaukti viena cikla, o antra galim kibti i darbus... Todel tau tai tikrai nereiks laukti puse metu, ar 3 menesius  mirksiukas.gif  Man tai ivyko visai nesenai, sausio 23 diena  verysad.gif

o man prasidejo lygiai pries savaite.... liudna siandien... tiek dziaugsmo, o po to tiek skausmo ir liudesio...
na bet laikomes ir tikimes, kad greitai stebuklelis ateis pas mus...
Atsakyti
Mano pirmas irgi buvo nesėkmingas. labai liūdėjau, ieškojau dėl ko taip galėjo atsitikti, bet čia nieko nesužinosi, statistinis atvejis ir tiek. buvo apie 7 savaitės, dar neplakė širdelė. Džiaugiuos tik, kad viskas labai natūraliai išsivalė, nereikėjo nei jokių vaistų, nei abrazijos, mėnesinės po to lygiai po mėnesio prasidėjo...dabar vėl laukiuos. Praėjo apie 4 mėn po persileidimo. daktarai neleido iš karto, nors labai norėjosi vėl pastoti. bet gal taip ir geriau. organizmas atsigavo, atsistatė. dabar mums 7.5 savaitės, tikiuosi šį kartą viskas bus ok ax.gif
Atsakyti
sorry truputi ne pagal tema paklausiu, man buvo 7,5 sav nesivystatis nestumas, padare issiurbima, po kiek laiko prasideda menesines? blush2.gif po issiurbimo praejo 5 savaites.
Atsakyti
Sveikos visos laukiancios gandru. Ir as apturejau ta kancia savo jauname gyvenime, tai nutiko geguzes menesi ir mes nuo rugpjucio jau nebesisaugojam. menesines turetu buti uz keliu dienu, pozymiai kitokie nei per menesines ar praeita pastojima. testas po 3 minuciu rodo juostele ryskesne nei vaiduokliukas ir kas dien ryskeja dar tikriausiai anksti ka sakyti kad nebutu koks cheminis nestumas ir t.t na bet pasiskaicius pastebejau kad daugumos daktaru nuomone reikia laukti 6 menesius, man kazkaip uzsifiksavo 3 menesiai o dar kai pasmane ciklas nereguliarus tai pradejom po dvieju vistiek galvojau neuzkibs is pirmo karto nes vaisingu dienu neskaiciuojam blush2.gif o pasirodo gali buti kad viskas greiciau nei tikejausi blush2.gif
tai vat pradejau skaitytis ar cia ne per anksti viskas ir ar nebus dar blogiau po to bet radau toki straipsni manau ir jums bus aktualu ka mokslininkai sako g.gif
cituoju:

Naujos rekomendacijos: po persileidimo neatidėliokite nėštumo.

Mokslininkai vėl nesutaria. Nuo 2005 metų Pasaulio sveikatos organizacija rekomendavo po persileidimo kitą nėštumą atidėti ne mažiau kaip 6 mėnesius. Tačiau Škotijos mokslininkai nustatė, kad tikimybė išnešioti sveiką vaisių didesnė yra tada, jei pastojama iki 6 mėnesių po persileidimo.

Kaip praneša Reuters, tyrime dalyvavo 30 tūkst. moterų po persileidimo. Jei moterys pastodavo per 6 mėnesius po persileidimo, tai 85 proc. jų išnešiodavo ir pagimdydavo sveiką vaisių. Pastojus vėliau tikimybė pagimdyti sveiką vaisių sumažėja.

Todėl mokslininkai siūlo pastoti taip greitai, kaip tik įmanoma. Tačiau nebūtina verstis, jei moteris jaučiasi išsekusi tiek fiziškai, tiek morališkai.

nuoroda i straipsni http://sveikata.dien...-nestumo-292691

pasidalihnkite savo nuomone 4u.gif
Atsakyti
O aš pernai birželį persileidau 13 savaitėje. Kaip man sunku buvo, nes jau mačiau savo leliuką ultragarso pagalba... Padarė ligoninėj išvalymą, jaučiausi tokia sugniuždyta, nors ir trečio laukiausi... Palaukt rekomendavo pusę metų, bet aš niekaip neatsigavau. Sunkūs PMS , nereguliarus ciklas. Va surizikavau liepą vėl pabandyt. Jaučiuosi kaip ant sparnų, atrodo pavyko, testas teigiamas, savijauta tokia,kaip kad bučiau ką nors laimėjus, taip gera viduj smile.gif Tiek,kad dabar nusiteikus kitaip, nebesvajoju tiek daug kaip aną kart, kaip gamta duos taip ir bus, o savaitės lekia greit ir jaučiu, kad šis kartas bus sėkmingas.
Atsakyti
QUOTE(ami @ 2010 08 23, 10:18)
O aš pernai birželį persileidau 13 savaitėje. Kaip man sunku buvo, nes jau mačiau savo leliuką ultragarso pagalba... Padarė ligoninėj išvalymą, jaučiausi tokia sugniuždyta, nors ir trečio laukiausi... Palaukt rekomendavo pusę metų, bet aš niekaip neatsigavau. Sunkūs PMS , nereguliarus ciklas. Va surizikavau liepą vėl pabandyt. Jaučiuosi kaip ant sparnų, atrodo pavyko, testas teigiamas, savijauta tokia,kaip kad bučiau ką nors laimėjus, taip gera viduj  smile.gif Tiek,kad dabar nusiteikus kitaip, nebesvajoju tiek daug kaip aną kart, kaip gamta duos taip ir bus, o savaitės lekia greit ir jaučiu, kad šis kartas bus sėkmingas.


mano buvo mazesnis ir tai labai pergyvenu, manau tu esi labai stipri po tokiu isgyvenimu 4u.gif didziausios laimes ax.gif
Atsakyti
Sveikos.
Ami, tave puikiai suprantu,nes as persileidau 12 savaiteje (2009 gruodi). Jau kita menesi norejau vel pulti i darbus, tuo labiau kad netgi mano gydytoja man patare palaukti menesi ir stengtis vel jei noriu. Bet prasidejo ligos (mazakraujyste, pienlige),tai kol issigydziau praejo dar trys menesiai. Ir vat pagaliau po tiek menesiu as vel laukiuosi blush2.gif Tikiu kad si karta viskas bus tikrai gerai smile.gif
Atsakyti
net nezinau nuo ko pradet... praejo 19dienu po tos baisios nelaimes! noriu jau siandien leliuko! nezinau nuo ko pradet sau padet! aisku reikia pasirodyti ginei pradziai ! bet atrodo galeciau visa vaistine nusiaubt ir visus vitaminus nusipirkt kurie man padetu pilvukyje maziuka nesiot...
Atsakyti
QUOTE(rraassyte @ 2010 08 23, 16:08)
net nezinau nuo ko pradet... praejo 19dienu po tos baisios nelaimes! noriu jau siandien leliuko! nezinau nuo ko pradet sau padet! aisku reikia pasirodyti ginei pradziai ! bet atrodo galeciau visa vaistine nusiaubt ir visus vitaminus nusipirkt kurie man padetu pilvukyje maziuka nesiot...


visu pirma reik pabandyti pazvelgti i visa ivyki is kitos puses. Dapar dar turi daugiau laiko tam pasruosti, tiek moraliskai tiek fiziskai, galbut atsikratyti kazkokio zalingo iprocio ar pagerti geresniu vitaminu ar pasitvarkyti buiti ar atlikti kazkokiu didesniu darbu ir tt
Ir as norejau jau sekancia savaite pastoti ir vel svajoti apie leliuka. Dabar vel laukiuosi praejo 2.5 menesio, labai bijau, paranoja diena nakti, stengiuos save ramint ir galvot tik geraja prasme ax.gif viskas praeis ir net nepastebesi kaip vel pasijusi ne viena 4u.gif laikykis
Atsakyti
Labas rytas,

Mergaites norejau paklausti g.gif ar gali prie nesivystancio nestumo buti nestumo pozymiai? Jautri krutine, truputi pykina g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Praėjo daugiau nei metai po pirmo persileidimo kol sulaukiau II. Jau galvojau, kad kažkas negerai, kad niekaip neišeina, pradėjau domėtis, kokių tyrimų reikės, su gine tartis, bet taip ir nespėjau jokių prie monių imtis - pastojau. Mums 8-a savaitė ir aš kiekvieną dieną po kelis kartus tikrinu, ar neatsirado kraujo doh.gif
Atsakyti