Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Sveikos vosos mamytes, nestuke.gif ir norincios jomis tapti 4u.gif
Uzsukau paguosti jus ir palinketi tikejimo ir stiprybes 4u.gif
As taip pat praradau savo pirmaji leliuka, buvo lygiai 12 sav. Oi buvo asaru pakalne, vakarais atsigulus vyrui verkdavau, kad jam turbus skaudejo kai man valyma dare (logiskai tai juk negalejo taip buti, sirdute tai jau neplate) doh.gif , zodziu kankinau save, kaip galejau doh.gif O dar buvau visiems pasigyrus apie nestuma, geriau jau taip nedaryti unsure.gif
Bet viskas gerai, kas gerai baigiasi, vis galvodavau, kazin ar galesiu dar pastoti...ir sugalvojau pabandyt, taip is vieno nesisaugojimo uzkibo mano dukryte thumbup.gif Oi saugiojau save, net juokas dabar ima, kevos negeriau visiskai, plauku nedaziau, niekam apie nestuka nesakiau,kol vyras neiskentes isdave ir pan...
Linkiu ir jums visoms sulaukti savo mazuleliu mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
tikiuosi su Dievo pagalba visos susilauksime sveiku, graziu mazyliu ir ju juokas pades pamirsti, ka teko isgyventi, labai nuosirdziai visoms to linkiu 4u.gif
Man irgi teko isgyventi ta skausma, aciu Dievui draugas labai palaike, visaip stengesi praskaidrinti nuotaika. Po dvieju menesiu vel netiketai pastojau, kaip tik buvo paslije santykiai su draugu, po univero darbo dar buvau nespejusi susirasti. Is vienos puses labai dziaugiausi del manyje augancio leliuko, o is kitos puses labai bijojau, su draugu pykomes kiekviena diena, darbo nera, labai baisu, o kartu ir saves nekenciau, kad mazyliui tokias neigiamas emocijas perduodu. Dabar jau 17 savaite eina, bet paranoja isliko, kiekviena karta, kai einu pas gydytoja bijau, kad ir vel bus blogai. Lapkricio 13d. ziures su ekoskopu, tai tikekimes viskas bus gerai, labai noriu leliuko, ir visai nesvarbu kas, berniukas ar mergaite, svarbiausia, kad sveikas butu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Niekada negalėjau pagalvoti apie tai, kad ir man taip gali nutikti, bet štai aš antra diena kaip be savo mažiulio pilvuke... Jam turėjo būti 9 savaitės, bet kažkodėl jis nuo mūsų pabėgo šeštą savaitę.. Tai taip nyku ir liūdna, kvailos mintys lenda į galvą, į vaikučius net pažiūrėt negaliu.. Nesugalvoju, kaip išgyvent šitą dalyką?..
Atsakyti
QUOTE(Rūūt @ 2009 11 13, 15:37)
Sveikos,
Niekada negalėjau pagalvoti apie tai, kad ir man taip gali nutikti, bet štai aš antra diena kaip be savo mažiulio pilvuke... Jam turėjo būti 9 savaitės, bet kažkodėl jis nuo mūsų pabėgo šeštą savaitę.. Tai taip nyku ir liūdna, kvailos mintys lenda į galvą, į vaikučius net pažiūrėt negaliu.. Nesugalvoju, kaip išgyvent šitą dalyką?..

labai uzjauciu tave...suprantu, ka isgyveni, si pavasari ir man tai teko patirti verysad.gif Pirmiausia stenkis nebuti viena, pasikalbek su vyru, pasakyk jam, kad dabar tau jo labai reikia. Antra, nusipirk cesradiston, tai jonazoliu ekstraktas be jokio salutinio poveikio, bet veikia puikiai, po to dar magvitas teigiamai veikia nervu sistema. Na, ir trecia, galbut ziauriai nuskambes, bet tai gydytojos zodziai, kurie man padejo: "kiekviena norime susilaukti sveiko vaikucio, o nestukas, kaip kompas, ji kiekviena diena skanuoja antivirusine programa, rado gedima ir pasalino". Tik jokiu budu nekaltink saves ar savo artimuju, nes jei nestumas gerai uzsikabina, tu jo net noredama neiskrapstysi smile.gif. Dar man padejo isgyventi mintis, kad mes dar turesime leliuka, kad si karta nepasiseke, bet veliau viskas bus gerai. O pagal statistika, tai kas trecia ar kas penkta, gerai nepamenu, pirma karta persileidzia, o veliau sekmingai susilaukia sveiko grazaus mazylio. Praeis du, trys menesiai, pabandykit vel, tikiu kad tau pavyks ir susilauksi ne vieno mazylio, nors ir kaip butu sunku, stenkis galvoti, kad viskas bus gerai, nes kitaip ir buti negali! labai labai palaikau tave, tikiu, kad labai greitai tavo pilvelyje bus nauja gyvyve, kuri pades tau viska uzmirsti, tad ruoskis motinystei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2009 11 13, 20:38)
labai uzjauciu tave...suprantu, ka isgyveni, si pavasari ir man tai teko patirti verysad.gif  Pirmiausia stenkis nebuti viena, pasikalbek su vyru, pasakyk jam, kad dabar tau jo labai reikia. Antra, nusipirk cesradiston, tai jonazoliu ekstraktas be jokio salutinio poveikio, bet veikia puikiai, po to dar magvitas teigiamai veikia nervu sistema. Na, ir trecia, galbut ziauriai nuskambes, bet tai gydytojos zodziai, kurie man padejo: "kiekviena norime susilaukti sveiko vaikucio, o nestukas, kaip kompas, ji kiekviena diena skanuoja antivirusine programa, rado gedima ir pasalino". Tik jokiu budu nekaltink saves ar savo artimuju, nes jei nestumas gerai uzsikabina, tu jo net noredama neiskrapstysi smile.gif. Dar man padejo isgyventi mintis, kad mes dar turesime leliuka, kad si karta nepasiseke, bet veliau viskas bus gerai. O pagal statistika, tai kas trecia ar kas penkta, gerai nepamenu, pirma karta persileidzia, o veliau sekmingai susilaukia sveiko grazaus mazylio. Praeis du, trys menesiai, pabandykit vel, tikiu kad tau pavyks ir susilauksi  ne vieno mazylio, nors ir kaip butu sunku, stenkis galvoti, kad viskas bus gerai, nes kitaip ir buti negali! labai labai palaikau tave, tikiu, kad labai greitai tavo pilvelyje bus nauja gyvyve, kuri pades tau viska uzmirsti, tad ruoskis motinystei wink.gif


Labai aciu uz palaikyma! Tikiuosi, jog ir siaip ivairios negandos mano gyvenimelyje neismus visiskai is pusiausvyros ir vel viena ryta atsibusiu su ramia ir laiminga sirdimi... smile.gif Kaip Tau lapkricio 13 pavyko? Ar viskas gerai su mazuliu?
Papildyta:
O beje, kol viskas dar sviezia ir tik kelios dienos po mano nelaimes, tai jauciuosi tokia vis dar "trenkta" ir isibaiminusi: O kas, jeigu kazkas negerai pavyko abrazijos metu? O kas, jei dar kazko manyje paliko? Zodziu,,paranoja uzsiimineju... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūūt @ 2009 11 13, 14:37)
Sveikos,
Niekada negalėjau pagalvoti apie tai, kad ir man taip gali nutikti, bet štai aš antra diena kaip be savo mažiulio pilvuke... Jam turėjo būti 9 savaitės, bet kažkodėl jis nuo mūsų pabėgo šeštą savaitę.. Tai taip nyku ir liūdna, kvailos mintys lenda į galvą, į vaikučius net pažiūrėt negaliu.. Nesugalvoju, kaip išgyvent šitą dalyką?..

Labai gerai tave suprantu ir uzjauciu. Pries kelis metus as ir praradau mazyli. Nestumas buvo 14sav. o sake nustojo vystytis 12sav. Savijauta po netekties buvo tragiska negalejau ziureti i nescias moteris ir mazus vaikus. O nestuke.gif ta vasara kaip tycia buvo ziauriai daug, kur bepasisukau vis su pilvu ejo. Laikykis praeis tas sunkus juodas periodas, atsigausit ir jusu zirniukas butinai pas jus sugrys. Musu angeliukas gryzo praejus lygiai puse metu po persileidimo ir jau laimingai.
Atsakyti
QUOTE(ceburaska28 @ 2009 11 16, 15:09)
Labai gerai tave suprantu ir uzjauciu. Pries kelis metus as ir praradau mazyli. Nestumas buvo 14sav. o sake nustojo vystytis 12sav. Savijauta po netekties buvo tragiska negalejau ziureti i nescias moteris ir mazus vaikus. O  nestuke.gif ta vasara kaip tycia buvo ziauriai daug, kur bepasisukau vis su pilvu ejo. Laikykis praeis tas sunkus juodas periodas, atsigausit ir jusu zirniukas butinai pas jus sugrys. Musu angeliukas gryzo praejus lygiai puse metu po persileidimo ir jau laimingai.


Jetau kaip džiugu girdėti, kad tikrai daugumai viskas pasiseka su kitu vaikeliu thumbup.gif Tik, aišku, nelabai džiugu, kad yra tiek daug tai patyrusių ... Bet, matyt, kitaip šiame pasaulyje ir negali būti. O aš manau, kad šitokie išgyvenimai tikrai priverčia kitaip pažvelgti į išorinį ir vidinį pasaulį..
Stiprybės visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2006 02 09, 13:16)
Pirmas nestumas baigesi dukrytes gimimu:) o antras... sesta savaite padare echoskopija, o astunta persileidimas...gydytojai teige, jog kaltas ankstyvas echoskopas po jo padarymo nustojo vystytis vaisius. Pradejo teplioti, patepliojo pora savaiciu ir kraujuojancia isvaze i ligonine, kur padare abrazija. pastoti patare po 7 menesiu.
pasisaugojom tuos puse meteliu ir pradejom laukti vaikelio. Stai dabar man jau 33 savaites ir visi laukiame pavasari gimsiancios dukrytes:)

va va,ir man taip buvo,nuejau echoskopui 6 sav.po echoskopo 8 sav ir nebesivyste.tai supratau tik 12 sav kai emiau siek tiek kraujuot...nesivystantis-abrazija...praejo 3 men.iki siol skaudu labai verysad.gif
kita nestuma taip anksti neisiu...
Papildyta:
QUOTE(Rūūt @ 2009 11 13, 13:37)
Sveikos,
Niekada negalėjau pagalvoti apie tai, kad ir man taip gali nutikti, bet štai aš antra diena kaip be savo mažiulio pilvuke... Jam turėjo būti 9 savaitės, bet kažkodėl jis nuo mūsų pabėgo šeštą savaitę.. Tai taip nyku ir liūdna, kvailos mintys lenda į galvą, į vaikučius net pažiūrėt negaliu.. Nesugalvoju, kaip išgyvent šitą dalyką?..

man taip pat sunku...negaliu negalvoti.. verysad.gif
Atsakyti
As irgi turejau persileidima. Pastojau is pirmo ciklo, viskas buvo gerai iki kokios 8 savaites (tikslaus nestumo laiko taip ir nesuzinojau, nes gydytojai niekaip negalejo sutarti del to, kadangi mano ciklas nereguliarus). Taigi viskas baigesi abrazija.

Dieve kaip buvo sunku visiems pranesti, o apsisklebe buvome nemazai kam. I darba po to nezinojau kaip iseiti.

Dabar praeje po abrazijos 3 men. Gydytojas viso liepe laukti 6 men. Laukiam...

Pripazystu, kad ziurejau i visas nesciasias su tokiu pavydu. Ir tikrai kita karta nesakysim niekam nors ir iki gimdymo, jei iseis.

Man tik idomus vienas dalykas. Sakykim, jei pirma karta pastojome is pirmo ciklo. Ar yra sansu ir kita karta pastoti taip greit? Nes kiek zinau, po abrazijos daznai buna sunku pastoti. Kiek paskaitinejau, cia pasisakiusiuju yra nemazai, kurios ir po abrazijos greit pastojo.

Turiu pripazinti, kad pastojusi labai lengvabudiskai ziurejau i nestuma. Buvau nuomones, kad nescioji tai ne ligonis, ir gali daryti viska. Ir fizini darba dirbau, ir kilnojau, ir nesiojau sunkius daiktus irt.t. Isivaizdavau, kad as esu labai geros sveikatos ir man tai jau tikrai nieko neatsitiks. Ir va tau kad nori kuo viskas pasibaige.

Kito nestumo viliuosi laukti ilgai nereikes, bet sikart viska darysiu priesingai - nepaliksiu nei maziausio sanso jokiai nelaimei.
Atsakyti
verysad.gif As irgi turejau pirma nestuma ir persileidima verysad.gif buvo labai sunku, pirmas savaites su niekuo nekalbejau, verkiau ir is lovos nesikeliau... stai praejo beveik metai, truputi atsigavau... aisku visada prisimenu, ta leliuka... ir norejau paguosti tokio pat likimo mamytes... kaip jau sakiau praejo beveik metai, o stai pries savaite pajutau pilvo tempima ir pan, pasidariau syrit NT,na ir ka... vaduokliukas thumbup.gif viskas susitvarkys visoms, to ir linkiu mamytes nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Skrite, as va po ambrazijos pastojau is pirmo planavimu ciklo thumbup.gif
Mano istorija labai panasi i Mazyles, taciau as nenorejau taip ilgai laukti schmoll.gif Taigi po 2 ciklu (3 men) pradejom planuot ir va pavyko, tikiuos si kart nepabegs stebukliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skrite @ 2009 11 18, 00:39)
Man tik idomus vienas dalykas. Sakykim, jei pirma karta pastojome is pirmo ciklo. Ar yra sansu ir kita karta pastoti taip greit? Nes kiek zinau, po abrazijos daznai buna sunku pastoti.

Būna ir atvirkščiai mirksiukas.gif Mums pirmojo teko "ieškot" daugiau negu metus, persileidau...na o po to labai greit dvi gražuolės pametinukės biggrin.gif
Atsakyti