Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(Judy @ 2009 09 04, 11:01)
prisijungiu prie jusu...rugpucio 31 patyriau dalini savaimini persileidima:(buvo 5 savaites ir pora dienu...labai bijau pastot, nes zinau,kad paranojiskai tikrinsiu, ar nera kraujo....geltonkuni, puslele gemaline mate, o embriono po kraujavimo ne...tai gal nesivystantis buvo, "tuscias" nestumas...darbe ta pacia diena kai persileidau pasakius buvau, kad laukiuos, kad netektu suolu tampyt..kita diena reikejo pasakyt, kad persileidau...galvoju palaukti tris menesius ir tada bandyt pastot.....tik kaip nebijot?dirbu mokytoja, daug streso ir nervu su mokiniais, triuksmas, koridoriuose nesaugu...bet gal kazkaip su Dievo valia...sikart nesakyciau pazistamiems ir kitiems 3 menesius, kad laukiuos...namiskiams ir sikart nebuvau pasakiusi dar, nors tas gerai...labai labai issigandau, kai pamaciau krauja...skaudu.sekmes visoms 4u.gif



sveikutė, Judy... aš taip pat mokytoja drinks_cheers.gif .... o persileidimų aš turėjus... 5... ri tik dabar 6-tas sėkmingas nėštumas thumbup.gif kol kas .... tyrimų dariausi ,,n".... ir lyg ir rado bėdą.... bet tu da kreipkis į savo gin., nes tą bėdą, kurią man rado, ją tiria tik tuo atveju, jie buvę 2-3 nesivystantys persileidimai... tai tyrimai dėl AFS (antifosfolipinio sindromo) - per didelio kraujo krešumo liga...
aš jua bandžiuz pastot ir vasarą, kai nereikia į darbą, kad būtų ramybė, tai persileidau prieš pat mokslo metus.... ėmus ir biuletenius vos tik pastodavau ir guldavaus į ligoninę... nieko.... kol neatranda bėdos ir gydymo, nieko nepakeisi... nors dažnai būna, kad visai neranda tos bėdos... mano draugė dabar jau trečiu kart bando, taip ir nežinodama tikrųjų priežasčių... o laukti po pirmo persileidimo gal ir vertėtų bent keletą mėn... man jau paskui po 4 ar 5 sakydavo, nieko nelaukit... bte vyras jau paniškai bijodavo.... tai tei mūsų ,,kartai" išsidėstę per 12 vedybinio gyvenimo metų kas metai, kas du...
taigi, laikykis... viskas bus gerai... nepalūžkit, nepasiduokit smile.gif mes moterys kantrios - atlaikysim viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Judy @ 2009 09 04, 11:01)
prisijungiu prie jusu...rugpucio 31 patyriau dalini savaimini persileidima:(buvo 5 savaites ir pora dienu...labai bijau pastot, nes zinau,kad paranojiskai tikrinsiu, ar nera kraujo....geltonkuni, puslele gemaline mate, o embriono po kraujavimo ne...tai gal nesivystantis buvo, "tuscias" nestumas...darbe ta pacia diena kai persileidau pasakius buvau, kad laukiuos, kad netektu suolu tampyt..kita diena reikejo pasakyt, kad persileidau...galvoju palaukti tris menesius ir tada bandyt pastot.....tik kaip nebijot?dirbu mokytoja, daug streso ir nervu su mokiniais, triuksmas, koridoriuose nesaugu...bet gal kazkaip su Dievo valia...sikart nesakyciau pazistamiems ir kitiems 3 menesius, kad laukiuos...namiskiams ir sikart nebuvau pasakiusi dar, nors tas gerai...labai labai issigandau, kai pamaciau krauja...skaudu.sekmes visoms 4u.gif

Sveika, aš persileidau panašaus laiko.. Tačiau trečių mėnesinių jau nebesulaukiau smile.gif Dabar jau beveik du mėnesiai, bet kiekvieną kartą eidama į tuoletą bijau kad pamatysiu kraują.. Čia matyt kiekvienai tą patyrusiai taip būna.. Bet vis tiek, siūlau nebijoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 04, 16:11)
Sveika, aš persileidau panašaus laiko.. Tačiau trečių mėnesinių jau nebesulaukiau smile.gif Dabar jau beveik du mėnesiai, bet kiekvieną kartą eidama į tuoletą bijau kad pamatysiu kraują.. Čia matyt kiekvienai tą patyrusiai taip būna.. Bet vis tiek, siūlau nebijoti smile.gif



man nėštumo jau 23-ia savaitė, bet po tiek persileidimų vis dar jaučiu panišką baimę.... atrodo jau ir judesius jaučiu.... bet ... vis dar nerimo yra... čia turbūt natūralu, labai savo kūdikėlių trokštančioms mamytėms...

tik siūlau, būti nusiteikus viskam.... nes , kai jau nusiteiki, kad viskas bus gerai ir ,,apsiskelbi" artimiesiems, tai būna paskui labai sunku pernešti, kai atsitinka kas blogo... tikrai, patariu, merginos... bent jau iškęskit nepasisakę artimiesiems, kol nepraeis rizikingiuasi 3 mėn... nes... vieni pasidžiaugs, o kiti... apšnekės ir dar gal ką į akis leptels... tai dar labia užaitrina kraujuojančią širdį...
man tai daugiausiai palaikymo buvo čia iš forumų... kai prisiskaičiau, kiek visko merginos patiria, tai man atrodė, kad mano istorija dar ne pati baisiausia...


tai tvirtybės merginos... užsuksiu aš čia karts nuo karto jūsų paguosti... ar kartu su jumis pasidžiuagti, kai greitu laiku, jums tikria viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
laba mirksiukas.gif pritariu kad reik pasistengti kuo ilgiau nutyleti apie nestuke.gif ir nepasakoti giminei nes paciai po pirmo persileido teko pranesti ta bloga naujiena doh.gif tai zinau kaip nelengva doh.gif todel apie kitus 3persileidimus mazai kas zino is gimines...
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2009 09 06, 19:59)
laba  mirksiukas.gif  pritariu kad reik pasistengti kuo ilgiau nutyleti apie  nestuke.gif  ir nepasakoti giminei nes paciai po pirmo persileido teko pranesti ta bloga naujiena  doh.gif  tai zinau kaip nelengva  doh.gif todel apie kitus 3persileidimus mazai kas zino is gimines...


tai, kiap suprantu, pati pirmąjį pasigimdei tik iš 5-to karto. o kokios priežastys buvo? ar šiaip bandėt, kol sėkmingai pavyko?
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2009 09 07, 14:37)
tai, kiap suprantu, pati pirmąjį pasigimdei tik iš 5-to karto. o kokios priežastys buvo? ar šiaip bandėt, kol sėkmingai pavyko?

du persiledimai pies Danieliuka ir du persileidimai po unsure.gif
na didziausia priezastis del kurio man taip sunku isnesioti tai mano skydliauke doh.gif va ji viska kontroliuoja...
Atsakyti
aciu jums visoms.kazkaip jau emociskai senokai gerai jauciuosi. sulaukiau pirmu gausiu menesiniu po persileidimo ir jau iskart po ju porakart nesisaugojom..mazai sansu, kad pastosiu, bet..Pirmakart ir pastojau trecia diena po menesiniu.dabar turiu sunu. beda tik, kad man 6 metai laikosi temperatura...darausi kruva tyrimu.lyg ir randa priezasciu,bet...gydymo kaip ir nera...zodziu, mane neramina infekcija organizme.jau atsibodo pas daktarus lakstyti...per oirma nestuma temperatura savaime buvo pranykusi..
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2009 09 04, 16:04)
sveikutė, Judy... aš taip pat mokytoja drinks_cheers.gif .... o persileidimų aš turėjus... 5...  ri tik dabar 6-tas sėkmingas nėštumas thumbup.gif  kol kas .... tyrimų dariausi ,,n".... ir lyg ir rado bėdą.... bet tu da kreipkis į savo gin., nes tą bėdą, kurią man rado, ją tiria tik tuo atveju, jie buvę 2-3 nesivystantys persileidimai... tai tyrimai dėl AFS (antifosfolipinio sindromo) - per didelio kraujo krešumo liga...


na ir istorija... verysad.gif Bet labai džiugiai nuteikia, kad visgi pavyko jums 4u.gif Aš turiu vaikiuką, du kartus jau persileidau, bet irgi neprarandam vilties, kad dar turėsim nestuke.gif
Aš tai paklaust norėjau: tos, kuriso po persileidimo sėkmingai išnešiojot ir kurioms neatrado jokių persileidimo priežasčių, ar vartojot kokius vaistus nėštumo metu, pvz. duphaston, thromboass? Man tai šituos paksyrė gert kai pastosiu, irgi paniškai bijau dar kartą persileist, gydytojai viską nurašo gamtso klaidai, zarazas tyriaus, nieko nėra. AFS ryt atsakymai...
Papildyta:
QUOTE(indrutee @ 2009 09 06, 19:59)
laba  mirksiukas.gif  pritariu kad reik pasistengti kuo ilgiau nutyleti apie  nestuke.gif  ir nepasakoti giminei nes paciai po pirmo persileido teko pranesti ta bloga naujiena  doh.gif  tai zinau kaip nelengva  doh.gif todel apie kitus 3persileidimus mazai kas zino is gimines...


labai pritariu 4u.gif Mes su pirmu nėštumu pranešėm visiems kai buvo trys mėnesiai. Dėl persileidimų irgi nieks nežino, nes net nepsėjau papasakot, persileidom du kartus 5 sav., tai tyliai skaudžiai dviese ir išgyvenom viską su MB ...
Papildyta:
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 04, 16:11)
Sveika, aš persileidau panašaus laiko.. Tačiau trečių mėnesinių jau nebesulaukiau smile.gif Dabar jau beveik du mėnesiai, bet kiekvieną kartą eidama į tuoletą bijau kad pamatysiu kraują.. Čia matyt kiekvienai tą patyrusiai taip būna.. Bet vis tiek, siūlau nebijoti smile.gif


aš po pirmo persileidimo kai vėl pastojau, buvau tikra, kad dabar tai jau viskas 100 % bus gerai, net neprisileidau minties, kad dar kartą galiu persileist. Ir kai jau net negalvodavau, kad gali patepliot, kai visai to neistikėjau, tik šast...Deja... verysad.gif Bet žmogus esi gajus, vėl stojies ir eini, tiki, bandai...Labai linkiu visoms neprarast vilties, nes tik ji mus ir palaiko 4u.gif
Juodoji_nasle, labai paguodžia tavo pavyzdys, linkime laimingai išnešiot mažylį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 04, 14:11)
Sveika, aš persileidau panašaus laiko.. Tačiau trečių mėnesinių jau nebesulaukiau smile.gif Dabar jau beveik du mėnesiai, bet kiekvieną kartą eidama į tuoletą bijau kad pamatysiu kraują.. Čia matyt kiekvienai tą patyrusiai taip būna.. Bet vis tiek, siūlau nebijoti smile.gif

cia yra kelnaiciu sindromas doh.gif biggrin.gif manau visos kurios turejo nors viena persileidima tikrinas tas kelnaites ax.gif as irgi daba vis einu i WC ir ziuriu doh.gif

QUOTE(Push_Push @ 2009 10 15, 06:53)
labai pritariu  4u.gif Mes su pirmu nėštumu pranešėm visiems kai buvo trys mėnesiai. Dėl persileidimų irgi nieks nežino, nes net nepsėjau papasakot, persileidom du kartus 5 sav., tai tyliai skaudžiai dviese ir išgyvenom viską su MB ...

mano pirmasis ivyko 8sav.6d. antrasis 8sav.5d. treciasis 7sav.3d. o paskutis 5sav. tad ziurint i mano duomenis man reik nors iki 9sav pasisaugoti ax.gif tai siuo metu taip ir stengiuosi thumbup.gif gulineju diena is dienos net is darbo isejau blush2.gif del stebuklelio viska padaryciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2009 10 15, 14:03)

mano pirmasis ivyko 8sav.6d. antrasis 8sav.5d. treciasis 7sav.3d. o paskutis 5sav. tad ziurint i mano duomenis man reik nors iki 9sav pasisaugoti  ax.gif  tai siuo metu taip ir stengiuosi  thumbup.gif  gulineju diena is dienos net is darbo isejau  blush2.gif  del stebuklelio viska padaryciau  wub.gif

O jetau, kaip tu isgyvenai unsure.gif man vienas buvo, pats pirmasisi 7sav, galvojau numirsiu kaip sirdi skaudejo verysad.gif pastojau po 3men, iki 10sav jokiu santykiu neturejau priziurejau save kaip ziauriai, nieko nekeliau, net namu nesitvarkiau. Saugok save ir sveikatos Tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2009 10 15, 15:56)
O jetau, kaip tu isgyvenai unsure.gif man vienas buvo, pats pirmasisi 7sav, galvojau numirsiu kaip sirdi skaudejo verysad.gif pastojau po 3men, iki 10sav jokiu santykiu neturejau priziurejau save kaip ziauriai, nieko nekeliau, net namu nesitvarkiau. Saugok save ir sveikatos Tau smile.gif

kaip sakoma ir suo kariamas pripranta verysad.gif
po pirmojo tai tikrai kad nekas man buvo puse metu nesusisnekejo su manim dar puse bandziau atsigauti ax.gif tada vel pastojau ir vel netekau doh.gif
po dar metu trecia kart pastojau ir pavyko isnesioti thumbup.gif po gimdymo po 3men pastojau bet deje...pabego zirniukas...po metu skirybos su vyru ax.gif dar po metu susipazinau su dabartiniu draugu dar tik 1m kaip mes kartu bet jau turejom viena nesekminga nestuke.gif ir sis dabartinis nestuke.gif su neaiskia pabaiga g.gif
svarbiausia tiketi stebuklais wub.gif va guliu daba pilvuka skaudena ir mastau gal taip turi but blush2.gif get gilei sirdy bijau kad tai blogas zenklas....
Atsakyti
o pas mane ne labai linksma istorija.po isprevartavimo postojau,labai greit ta suzinijau,vonioj,as miegeja poguliet karstoj vonioj, pasidare silpna i maude krutis,pasidariau testa ir oplia nescia.nusprendziau pasidaryt isvalima,labai skaudejo duse ir kuna.buvo tada 1,5 savaites maxzdaug.labai bijojau kad negaliesiu postot bet po 5 metu tas iviko be problemu ir gydimo,pogimdziau suneli.
Atsakyti