Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

sveikos..
as siuo metu laukiuosi nestuke.gif ,o pries tris metur turejau persileidima..poto leidau organizmui atsigauti ir beveik du metus nepavyko pastot mad.gif jau buvome issigande...bet pavyko..tai tikiuosi si karta viskas bus sekmingai 4u.gif
Atsakyti
Man pirmasisi nestuke.gif baigesi persileidimu verysad.gif nors buvo tik 7 sav, laukaiu 3menesius, dabar turiu dvi dukrytes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes! Pasiskaitinejau jusu pokalbius ir labai sunerimavau! Esu 13 savaiciu nescia, taciau gyvenu uzsienyje ir neturiu galimybes kolkas reguliariai lankytis pas daktarus, nes cia savojo neturiu, o ir gaut kolkas nepavyksta verysad.gif pirma echoskopa turejau budama 4 savaiteliu ir tada suzinojau kad viskas gerai. Daugiau apsilankymu pas gydytojus nebuvo. Sekanciai apziurai ruosiuosi gryzus i Lietuva ( tai bus uz 3 savaiciu), taciau dabar baiminuosi ar viskas vyksta tvarkoje. Jauciuosi dabar thumbup.gif, kaip ir nuo pat nestumo pradzios, taciau kad auginciau leliu, taip pat nelabai jauciu verysad.gif Ar tai normalu? Ar jus tokiu metu jau jautete kazka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretkuc @ 2009 03 23, 19:28)
Sveikos nestukes! Pasiskaitinejau jusu pokalbius ir labai sunerimavau! Esu 13 savaiciu nescia, taciau gyvenu uzsienyje ir neturiu galimybes kolkas reguliariai lankytis pas daktarus, nes cia savojo neturiu, o ir gaut kolkas nepavyksta verysad.gif pirma echoskopa turejau budama 4 savaiteliu ir tada suzinojau kad viskas gerai. Daugiau apsilankymu pas gydytojus nebuvo. Sekanciai apziurai ruosiuosi gryzus i Lietuva ( tai bus uz 3 savaiciu), taciau dabar baiminuosi ar viskas vyksta tvarkoje. Jauciuosi  dabar thumbup.gif, kaip ir nuo pat nestumo pradzios, taciau kad auginciau leliu, taip pat nelabai jauciu verysad.gif Ar tai normalu? Ar jus tokiu metu jau jautete kazka? g.gif

Nustok nerimauti.Jei gerai jautiesi, tai savo nuogastavimais nekenk nei sau, nei maziukui. Pries metus as irgi netekau maziuko, taciau siuo metu mano maziukui 19 savaiciu. Kartais pamaudzia pilvo apacia, pakiles spaudimas, bloga savijauta, bet maziuikui viskas gerai. As pas gydytoja lankausi kas 4 ar 6 savaites. Paaiskeja, kad jam pilvuke viskas gerai. Manai mane tai nuramina?Nelabai, bet stengiuosi negalvoti nieko blogo, nesinervuoti, nors ir nepavyksta isvengti itemptu situaciju, taciau as tikiu, kad viskas bus gerai. Stiprybes tau ir nesijaudink.
Atsakyti
Nu man tokios mintys tik ir kilo cia visu pasiskaitinejus blush2.gif Tikiuosi viskas gerai smile.gif O ir nebe daug is tikro liko laukti biggrin.gif Aciu uz paguoda mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes
kad laukiuosi savo pirmojo leliuko suzinojau iskart po vestuviu bigsmile.gif abu su teveliu dvi savaites skraidem padebesiuose,bet po tu 2sav nuvykau pas gine ir pasake,kad leliuko sirdeles sustojo ir niekas nezino kodel verysad.gif tada buvo labai sunku,o dar kai gine patare nepastot bent puse metu kol organizmas atsigaus tai buvo baisu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
mes aisku su vyru tiek neiskentem blush2.gif labai jau norejom leliuko ir pastojau vos po 3men,is pradziu buvo sunku,nes puslele leliuko buvo susigarbanavusi,gresiantis persileidimas,ligonines,bet dabar....dabar mum jau 20 savaite i pabaiga eina,leliukas juda,viskas kaip pasakoj ,tikimes su laiminga pabaiga thumbup.gif
kas del to negimdinio nestumo,gydytojai dave tokia minti,kad viskas galejo but tik del to,kad geriau kontraceptines apie 4metus,todel organizmas nespejo issivalyt ir atsitiko kas atsitiko unsure.gif
Atsakyti
sveikos mergytes

uzvakar patyriau persileidima- buvo 7 savaiteles.Mano istorija trumpai tokia- pirmas nestumas buvo negimdinis- antras jau vietoje- viskas vystesi ciki piki( tiesa buvo daryti 5 echoskopai- nes labai anksti kreipiausi- pirmus du is vis nemate- nes tebuvo 4 savaites- vis tikrino kad nebutu vel negimdinis- nes maudinejo sona man) .Paskutini echo ir krauja dare pnktadieni- buvo 11mm maiselis- ir kraujas kaip priklauso- maiseli dar sirdutes nemate- sake anksti.Na va- paskyre ateiti po dvieju savaiciu- o as jau pirmadieni pradejau kraujuku tepti-o antradieni skausmai kaip uzsilaikiusiu mm buvo- bego kaip mm,bet kresuliuku nebuvo.Nuejom treciadieni- padare echo- krauja- ir pasake- kad vakar dydzioji dalis jau isejo- liko tik labai mazai kraujuko gimdoje.Kraujo tyrimas patvirtino- hormonu ar jau visai nebebuvo- ar tai labai mazai( nepaklausiau tiksliai) tai vat.
As noreciau paklausti- o tai kokius tyrimus reiktu pasidaryti po persileidimo,nes cia airijoj kaip ir jie nieko nedaro.Kita savaite gristu i Lt- noreciau issitirti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(margo @ 2009 05 14, 01:18)
sveikos mergytes

uzvakar patyriau persileidima- buvo 7 savaiteles.Mano istorija trumpai tokia- pirmas nestumas buvo negimdinis- antras jau vietoje- viskas vystesi ciki piki( tiesa buvo daryti 5 echoskopai- nes labai anksti kreipiausi- pirmus du is vis nemate- nes tebuvo 4 savaites- vis tikrino kad nebutu vel negimdinis- nes maudinejo sona man) .Paskutini echo ir krauja dare pnktadieni- buvo 11mm maiselis- ir kraujas kaip priklauso- maiseli dar sirdutes nemate- sake anksti.Na va- paskyre ateiti po dvieju savaiciu- o as jau pirmadieni pradejau kraujuku tepti-o antradieni skausmai kaip uzsilaikiusiu mm buvo- bego kaip mm,bet kresuliuku nebuvo.Nuejom treciadieni- padare echo- krauja- ir pasake- kad vakar dydzioji dalis jau isejo- liko tik labai mazai kraujuko gimdoje.Kraujo tyrimas patvirtino- hormonu ar jau visai nebebuvo- ar tai labai mazai( nepaklausiau tiksliai) tai vat.
As noreciau paklausti- o tai kokius tyrimus reiktu pasidaryti po persileidimo,nes cia airijoj kaip ir jie nieko nedaro.Kita savaite gristu i Lt- noreciau issitirti. g.gif


Na as ne Airijoj gyvenu, o JAV, tai pas mus daromi testai tik tada, jeigu ivyksta 3 persileidimai. O koks vienas tai skaitoma, kad normalu. As patyriau persileidima sausio vidury, palaukiau iki pirmu mm, tada iskart pastojau pirma menesi ir dabar man jau 14 savaiciu blush2.gif Kolkas viskas gerai, gal dziaugtis dar ankstoka, bet labai tikiu, kad sikart viskas bus gerai. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(margo @ 2009 05 14, 11:18)
uzvakar patyriau persileidima- buvo 7 savaiteles.Mano istorija trumpai tokia- pirmas nestumas buvo negimdinis- antras jau vietoje- viskas vystesi ciki piki( tiesa buvo daryti 5 echoskopai- nes labai anksti kreipiausi- pirmus du is vis nemate- nes tebuvo 4 savaites- vis tikrino kad nebutu vel negimdinis- nes maudinejo sona man) .Paskutini echo ir krauja dare pnktadieni- buvo 11mm maiselis- ir kraujas kaip priklauso- maiseli dar sirdutes nemate- sake anksti.Na va- paskyre ateiti po dvieju savaiciu- o as jau pirmadieni pradejau kraujuku tepti-o antradieni skausmai kaip uzsilaikiusiu mm buvo- bego kaip mm,bet kresuliuku nebuvo.Nuejom treciadieni- padare echo- krauja- ir pasake- kad vakar dydzioji dalis jau isejo- liko tik labai mazai kraujuko gimdoje.Kraujo tyrimas patvirtino- hormonu ar jau visai nebebuvo- ar tai labai mazai( nepaklausiau tiksliai) tai vat.
As noreciau paklausti- o tai kokius tyrimus reiktu pasidaryti po persileidimo,nes cia airijoj kaip ir jie nieko nedaro.Kita savaite gristu i Lt- noreciau issitirti. g.gif

stiprybės tau 4u.gif Siūlau atsakymo ieškot ne čia, o skyrelyje "nesulaukiančioms gandro", ten l. daug prikalbėta ir prirašyta apie tyrimus (net sąrašiukai yra), rezultatus, gydymus ir pan.
Atsakyti
Berods be reikalo perskaiciau šitą temą- pradėjau bais nerimaut... blush2.gif Bloga bloga bloga tema... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miescionka @ 2009 06 02, 15:42)
Berods be reikalo perskaiciau šitą temą- pradėjau bais nerimaut...  blush2.gif  Bloga bloga bloga tema...  unsure.gif

Ne tema bloga, o mintys, nes viskas vyksta mūsų galvose mirksiukas.gif Aplink labai daug baisybių, čia kaip skaityti medicinos enciklopediją - viską gali prisitaikyti sau.
Atsakyti
prisijungiu prie jusu...rugpucio 31 patyriau dalini savaimini persileidima:(buvo 5 savaites ir pora dienu...labai bijau pastot, nes zinau,kad paranojiskai tikrinsiu, ar nera kraujo....geltonkuni, puslele gemaline mate, o embriono po kraujavimo ne...tai gal nesivystantis buvo, "tuscias" nestumas...darbe ta pacia diena kai persileidau pasakius buvau, kad laukiuos, kad netektu suolu tampyt..kita diena reikejo pasakyt, kad persileidau...galvoju palaukti tris menesius ir tada bandyt pastot.....tik kaip nebijot?dirbu mokytoja, daug streso ir nervu su mokiniais, triuksmas, koridoriuose nesaugu...bet gal kazkaip su Dievo valia...sikart nesakyciau pazistamiems ir kitiems 3 menesius, kad laukiuos...namiskiams ir sikart nebuvau pasakiusi dar, nors tas gerai...labai labai issigandau, kai pamaciau krauja...skaudu.sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti