Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

sveikos,
as va laukiuosi antrojo leliuko,nedaug beliko..bet buvau pastojusi pries tai,kaip buvau 7 savaiciu pradejau kraujuoti,vaziavom i skirtingas ligonines po pora kartu visa nakti kad kasnors padetu bet daktarai pasirode labai abejingi ir jokios pagalbos nesuteike tik pasake kad gamtai leidzia daryti kaip yra skirta,mat gyvenu anglijoje ir daktarai net nesistengia gellbet mazyliu gyvybes jei yra maziau nei 20 savaiciu verysad.gif labai norejom leliuko taigi pabandem po 3 menesiu vel,na ir mums pavyko nestuke.gif jau liko nedaug iki gimdymo tai tikiuosi kad viskas si karta gerai 4u.gif nenuleiskit ranku jei pirma kart nepasiseke thumbup.gif
Atsakyti
sweikos,

rashiau shioje temoje pirmame trimestre. o dabar jau 31 savaite:))))))))) pirmos 12 buvo tikrai nerimastingos, bet kuo toliau, tuo buvo ramiau. o dabar ishvis rami kaip belgas. dukryte turi gimti rugseji ir kazhkokiu nioliktu pojuchiu zinau, kad viskas mums bus gerai:))) neshtumas lengvas, o buves persileidimas ir nerimas po jo kazhkaip nublanko. linkiu ir kitoms patyrusioms panashiu negeroviu nenusiminti ir nugaleti savo baimes:))) achiu visoms, kurios guode, kai buvo baisu.
Atsakyti
as po persileidimo labai ilgai kraujavau, beja jis ivyko Anglijoj, jie ten istikruju nestabdo persileidimo iki 20sav, del to kraujavimo nezinojau kur kreiptis, paskui radau lietuviu klinika ir nuejau konsultacijai. Pasirodo turejau cista ant kiausides verysad.gif Verkiau isejus nes labai norejau kuo greiciau pastot, bet gyd liepe gert kontraceptines, kad sureguliuot kiausidziu veikla, na ir geriau as jas, atrodo taip kaip visada vakare isgerdavau, tik kai nesulaukiau menesiniu pasidariau testa....ir jis buvo teigiamas. Apsidziaugiau ir issigandau. Bijojau, kad nebutu blogo poveikio nuo KT, bet gyd mane nuramino, kad pavojaus nera, o jau ir sirdele plake 4u.gif Tai va, nestumas buvo normalus o pries pusantro men gime dukryte thumbup.gif Tai mano patarimas butu toks- nebijokit pastot po persileidimo, zinoma pirmiausiai atsigaukit psichologiskai, nes tai labai skausminga netektis
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2008 04 25, 12:09)
as persileidau lapkriti...  5 savaiciu... Pastojau vel vasari. Is pradziu bijojau ar gimdoj maziukas, po to bijojau ar plaka sirdute, po to bijojau ar juda vaikiukas, dabar bijosiu iki pirmuju judesiuku, po to bijosiu del prieslaikinio gimdymo, o dar veliau bijosiu pacio gimdymo biggrin.gif Tikiuosi visos mano baimes baigsis sekmingai biggrin.gif

ir man taip pat buvo unsure.gif po persileidimo visko bijojau verysad.gif kai 13 sav pamaciau krauja- apeme tokia panika doh.gif neatsimenu kaip nulekiau i ligonine... ten palaike savaite, leido kazkokius vaistus, bet pilva maude ir skaudejo nuolat, kaip pries MMM, maniau kad nelemta man tureti to mazylio... skaiciavau nestumo savaites, bet jauciau kad iki galo neisvaiksciosiu... taip ir buvo 37 sav gime mano maziulis, kaip nekeista lengvai ir greitai... Aciu dievui, as ji turiu wub.gif isnesiota, isaugota, issvajota wub.gif
To ir linkiu visoms 4u.gif
Atsakyti
Siu metu pradzioje mes irgi netekom vaikiuko.Siuo metu galvojam apie antraji. Taciau, tiesa paskius, yra viduje baimes jausmas, kad gali vel taip nutikti kaip ir pirmaji karta.Niekas nepaaiskino tikslios priezasties kodel taip nutiko. Ai, tiesa, paaiskino-pirmas blynas visada prisviles ( cia diplomuotos gydytojos pasakymas).....Taciau noras seimoje jau buti tryse laikinai nugali sia baime, laikinai...As taip manau, kad kai pastosiu gal reikia kreitis i Kauno genetikos centra issitirti.Ka jus daret?Ar tiesiog nieko?
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2008 09 17, 11:24)
Siu metu pradzioje mes irgi netekom vaikiuko.Siuo metu galvojam apie antraji. Taciau, tiesa paskius, yra viduje baimes jausmas, kad gali vel taip nutikti kaip ir pirmaji karta.Niekas nepaaiskino tikslios priezasties kodel taip nutiko. Ai, tiesa, paaiskino-pirmas blynas visada prisviles ( cia diplomuotos gydytojos pasakymas).....Taciau noras seimoje jau buti tryse laikinai nugali sia baime, laikinai...As taip manau, kad kai pastosiu gal reikia kreitis i Kauno genetikos centra issitirti.Ka jus daret?Ar tiesiog nieko?



Pirmasis kleckiukas musu ir angelelis...dbr laukiames vel ir atrodo viskas gerai. Bet va del to paaiskinimo ir tox pats buvo, nepergyvenkit, vos ne visiems pirmasis nestumas tox pasitaiko, tipo naturalu cia... kaip ir bubuke rase :pirmas blynas visada prisviles..
O del to darymo, pas kita gine pasikonsultavavau ir pasake, kad jokiu tyrimu nereikia ir t.t....tad negaliu ka ir pasakyti..mums jau 32sav. ir viskas gerai klostosi...
sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
as du kartus parsileidau per pirmaji nestumo men., tad kai pastojau treciaji karta ir kai sulaukiau antrojo men. - tiesiog tikejau, kad trecias kartas bus lemtingas ir sis vaikelis ateis i si pasauli ....ir atejo soske.gif ...
Atsakyti
QUOTE(eirian @ 2008 09 18, 09:29)
as du kartus parsileidau per pirmaji nestumo men., tad kai pastojau treciaji karta ir kai sulaukiau antrojo men. - tiesiog tikejau, kad trecias kartas bus lemtingas ir sis vaikelis ateis i si pasauli ....ir atejo  soske.gif  ...

nuosirdziai dziuagiuosi uz tave
Atsakyti
Pirmą kartą persileidau sausio mėnesį. Buvo 7 savaitės. verysad.gif Priežasčių niekas net nebandė ieškoti - atseit, gamta. Gal buvo koks genetinis sutrikimas. Spalio mėnesį vėl pastojau. Tik džiaugsmo šį kartą nebuvo tiek daug. Nerimas kankina ir paranoja. Nesakiau tėvams, tik keletui draugių. Deja, atrodo, kad vėl laukia nesėkmė. Jau visą savaitę po truputį rudai teplioja, o dabar net ir kraujo šiek tiek pasirodo. Buvau echo prieš savaitę - tai dar nieko nematė. Liepė ateiti po savaitės. Kraujo tyrimai rodė, kad hormonai kyla, bet ne taip greitai kaip turėtų. Krūtų skausmas sumažėjo, kvapams nesu jautri. Turiu labai negerą įtarimą, kad dar kartą bus nesivystantis... verysad.gif
Taigi, einu rytoj su skaudančia širdimi. Vilčių jau beveik nebeturiu. O taip džiaugėmės kartu su vyru išvydę du brūkšnelius ant testų!!!
Manau, kad šį kartą tikrai darysiuosi kažkokius tyrimus, juk vienas kartas gal ir atsitiktinumas, bet du kartai iš eilės - jau kažką reiškia. Gal pavyks ir vyrą įkalbėti. Labai jis pas mane užsispyręs ir įsitikinęs, kad jis tai visiškai sveikas... Manau, kad geriausia būtų tai daryti kartu.
Gal kas nors galėtų patarti kokių tyrimų reikia ir kur juos galima atlikti?
Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
Na stai, mes jau penktoje savaiteje biggrin.gif Ir dziaugiuosi, ir bijau. Pastoviai maudzia pilvo apacia.Pas gydytoja tik 12.22 d.Taciau labai labai tikiuosi, kad bus viskas gerai.
Atsakyti
Man irgi tas pats buvo - 13 sav. praradau dvynukus. Leido planuoti po 6 mėn., sugalvojom paatostogaut ir tik tada planuoti, t.y. po 9 mėn., o užkibo nei tų 6 nesulaukus biggrin.gif Ir turim gražų lelių. wub.gif Bet po pirmos nesėkmės tai nerimavau visą nėštumą dėl kiekvienos smulkmenos. unsure.gif

QUOTE(bubuke @ 2008 12 14, 18:28)
Na stai, mes jau penktoje savaiteje biggrin.gif Ir dziaugiuosi, ir bijau. Pastoviai maudzia pilvo apacia.Pas gydytoja tik 12.22 d.Taciau labai labai tikiuosi, kad bus viskas gerai.


Kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verdaina: 14 gruodžio 2008 - 21:00
nu zinokit, as pasiutus, tai ne tas zodis....nueinu gi as pas daktarka ( beje skyriaus vedeja), anksciau numatyto laiko, nes pastoviai skauda pilvo apacia....ji man ji paspaude, paspaude ir padare genialia isvada, kad cia man ne pilvas, o nugara....ir liepe tepti fastum gel.....ir visa konsultacijos laika prapliupe apie persileidima, kad nusiteikciau, kad geriau, kad puslele pati iseina...as likau be amo...apie ka cia ji sneka...jokiu tyrimu man nedarius nusprende, kad as pasmerkta...neuzvede nei nesciosios korteles, nei nepaskyre jokiu tyrimu...gal popieriu taupo krizes metu....as apakus.....pasirodo uzimami aukstesni postai galutinai sueda zmogaus zmoniskuma ir profesionaluma...
Atsakyti