Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(holi @ 2008 02 27, 20:13)
ar ir kitoms kyla panashiu kvailu minchiu?

Irgi turėjau nesivystantį ir po trijų mėnesių pastojau. Dabar jau turiu sūnelį wub.gif bet puikiai suprantu apie ką tu. Man ištisai kildavo įvairiausių minčių. Iš pradžių dėl pirmųjų dvylikos savaičių, paskui laukiau pirmųjų judesiukų, o jie kaip tyčia pasirodė palyginus labai vėlai (21 sav.). Vėliau skaičiavau dienas iki tos dienos, kai jau ir paskubėjusį mažylį būtų galima išgelbėti. Judesių skaičiavimas, kiekvieną kartą kažkoks išskyrų pasikeitimas ir panašūs dalykai būdavo peilis ir bijojau visko. Gėda pasakyti, bet kai kurie draugai netgi sužinojo apie mano nėštumą sužinojo, kai jau į dekretą išėjau, kiti tik pasigimdžius mažąjį... Visgi negaliu pasakyti, kad visą laiką buvau tokia įsitempusi, tereikdavo su SB savo baimėmis pasidalinti ir jos išgaruodavo. Kažkaip mokėjo jis mane nuraminti ir į sveiką protą sugrąžinti. Mano patarimas būtų susirasti ką nors, kas mokėtų tave paguosti. Tai nebūtinai vyras turi būti, gali ir kokia draugė ar mama. Svarbiausia, kad būtų su kuo savo baimėmis pasidalinti ir kad tas kažkas mokėtų blaiviai į jas pažiūrėti 4u.gif

(norėjau kažkaip trumpai bet niekaip nesigavo doh.gif )
Atsakyti
[quote=Cukrute,2008 02 28, 01:03]
. Visgi negaliu pasakyti, kad visą laiką buvau tokia įsitempusi, tereikdavo su SB savo baimėmis pasidalinti ir jos išgaruodavo. Kažkaip mokėjo jis mane nuraminti ir į sveiką protą sugrąžinti. Mano patarimas būtų susirasti ką nors, kas mokėtų tave paguosti. Tai nebūtinai vyras turi būti, gali ir kokia draugė ar mama. Svarbiausia, kad būtų su kuo savo baimėmis pasidalinti ir kad tas kažkas mokėtų blaiviai į jas pažiūrėti 4u.gif

aciu uzh palaikyma. ash irgi ne visa laika nervinuosi. tikriau nervinuosi retai, bet buna... geriausias mano paguodejas - gydytojas. jis kiekvieno vizito metu gerai smegenis praplauna:) vyras irgi puikiai padeda. o shiaip ash esu ir kuri laika busiu toli nuo lietuvos ir lietuviu, tai nei mamai nei seseriai per skype nenoriu sukti galvos, jos tik jaudinsis be reikalo:)
Atsakyti
O tu ir apie save pagalvok jei manai, kad reikia, tai reikia wink.gif Be to gali čia pat SM prisijungti prie panašaus "amžiaus" nėštukių ir su jomis apie savo nerimus pasiplepėti mirksiukas.gif Manau, tikrai neliksi nesuprasta 4u.gif Linkiu lengvo ir gražaus nešiojimo, bei sveiko ir stipraus leliaus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Cukrute,2008 02 28, 12:31]
O tu ir apie save pagalvok jei manai, kad reikia, tai reikia wink.gif Be to gali čia pat SM prisijungti prie panašaus "amžiaus" nėštukių ir su jomis apie savo nerimus pasiplepėti mirksiukas.gif Manau, tikrai neliksi nesuprasta 4u.gif Linkiu lengvo ir gražaus nešiojimo, bei sveiko ir stipraus leliaus thumbup.gif

achiu, taip ir padarysiu:) sekms ir tau:)
Atsakyti
as persileidau lapkriti... 5 savaiciu... Pastojau vel vasari. Is pradziu bijojau ar gimdoj maziukas, po to bijojau ar plaka sirdute, po to bijojau ar juda vaikiukas, dabar bijosiu iki pirmuju judesiuku, po to bijosiu del prieslaikinio gimdymo, o dar veliau bijosiu pacio gimdymo biggrin.gif Tikiuosi visos mano baimes baigsis sekmingai biggrin.gif
Atsakyti
Kai persileidau man buvo apie 5sav verysad.gif , o pastojau po menesio.Dabar man 23sav ir tikrai nera jokiu baimiu del vaikelio ir pacio nestumo ax.gif .Antras nestumas toks lengvas, kad nepatyriau jokiu pykinimu, nera didelio apetito, jei nebutu pilvuko galeciau pasakyti kad as nesilaukiu rolleyes.gif , nes jauciuosi gerai ir daznai kartoju sau kad viskas bus gerai thumbup.gif . Turiu nuostabu vyra kuris mane visada palaiko ir nuramina wub.gif
Atsakyti
Man buvo nesivystantis nestumas,dabar vel laukiuos, tai del visko pergyvenu doh.gif Padare ehoskopa,pasake kad viskas gerai, o as po keliu dienu vel pergyvenu ar vystos, ar auga. Manau , kad pergyvent naturalu,ir taip bus iki pat gtalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrute @ 2008 02 28, 01:03)
Irgi turėjau nesivystantį ir po trijų mėnesių pastojau. Dabar jau turiu sūnelį  wub.gif  bet puikiai suprantu apie ką tu. Man ištisai kildavo įvairiausių minčių. Iš pradžių dėl pirmųjų dvylikos savaičių, paskui laukiau pirmųjų judesiukų, o jie kaip tyčia pasirodė palyginus labai vėlai (21 sav.). Vėliau skaičiavau dienas iki tos dienos, kai jau ir paskubėjusį mažylį būtų galima išgelbėti. Judesių skaičiavimas, kiekvieną kartą kažkoks išskyrų pasikeitimas ir panašūs dalykai būdavo peilis ir bijojau visko.

drinks_cheers.gif va va ir man viskas taip pat doh.gif , kiekviena dalyka stebejau ir laukiau, kad ateitu greiciau ta diena kai jau gimes leliukas gali isgyventi unsure.gif . Man pirmas nestumas irgi buvo nesivystantis, tai 11 sav padare isvalyma, o antra karta pastojau praejus 5 men thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(holi @ 2008 02 27, 21:13)
sweikos,

ash pastojau ishkart po persileidimo. (buvo nesivystantis 6 savaichiu ishsivale be mediku kishimosi). net netikejau, kad taip galima ir truputi pergyvenau, kad viskas gerai butu. gydytojai ramina, kad viskas puikiai. dabar jau 12 savaichiu, shirdute jau girdejau, mazhiu ekrane machiau.

turbut kaip visoms, kurioms yra teke ishgyventi panashius dalykus, neshtumas nera viena dzhiaugsmas ir ramybe, bet ir baime, kad tik viskas gerai butu. jauchiuosi pakankamai gerai, pykino mazhai, o dabar ishvis nebepykina. kita dzhiaugtusi, kad toks lengvas neshtumas, o man atrodo, geriau jau blogai jauschiausi nuolat, tai bent zinociau, kad tikrai esu normaliai besilaukianti. arba pabundu nakti ir atrodo, kad viskas - niekas nebesivysto, nes guledama lovoje atsipalaidavusi ishvis aishku nejauchiu net mazhiausiu simptomu....ar ir kitoms kyla panashiu kvailu minchiu?

prisimenu, kai pirma karta nesekmingai laukiausi, net mintis neatejo, kad gali buti problemu, o va kas gavosi... todel dabar kazhkaip atsargiai dzhiaugiuosi. niekam (ishskyrus aishku vyra) iki shiol neprasitariau. ir prasitarsiu turbut tik tada kai jau pasimatys:)))

mano mintys panasios... beveik nepykina, tik kartais silpniau jauciuos, daugiau jokiu kitu nestumo pozymiu... kartais net netikiu, kad tikrai kazkas yra, nors ekrane vaikiuka jau maciau.
o dabar perskaiciau cia kitu istorijas apie praradimus, neaiskias priezastis ir komplikacijas, ir pradejau labai bijot. anksciau maniau, kad svarbiausia pirmas trimestras, o pasirodo tai gali atsitikt bet kada. Dar nieko nereiskia, kad 12 sav praejo... Mums dabar 11 savaite. ir po tokiu pasiskaitymu nelekiau i tualeta pasitikrint, nes lyg kazka ir pajutau, kazkoki diegliuka pilve...
niekam dar nieko nesakiau, ir pati nelabai dar kuriu ateities planus ir nesvajoju, kaip mes gyvensim su leliuku, nes bijau, kad jo netekus bus labai sunku isgyvent, todel stengiuos labai neprisirist...
tikiuos, viskas bus gerai ir leliukas labai nepyks del to, kad taip bijojau ji is karto pripazint...
Atsakyti
Sveikutes,

As irgi patyriau ta nelemta persileidima, kai buvau 5 sav beveik pries metus. Siandien pasidariau NT ir ishvydau II juosteles smile.gif BEt vietoj to, kad apsidziaugciau ir vyra pradziuginciau, tik apsiasharojau unsure.gif Vaikelis be galo laukiamas yra, bet ta baime ir nerimas yra toks be galo stiprus, net nezinau, kaip ji iveikti. Zinau, kad reikia pozityviai mastyti ir tikiu, kad viskas turi buti gerai, bet ta buvusi patirtis vis dar gyva, vis dar stipri ir vis dar gasdina.
Atsakyti
turėjau vieną persileidimą 11 sav. Po metų turėjau nesivystantį nėštumą. dar po metų gimė dukra, kuriai jau 8 metai. Dabar vėl esu nėščia. pagal mano paskaičiavimus turėtų būti 9 sav. Žiauriai bijau, pergyvenu. Bijau net eit pas daktarą. DAr niekam apie nėštumą nesakau, žinoma išskyrus savo vyrą. kaip reikia įgaut drąsos ir nueit pas gydytoją. BIjau ką jis gali man pasakyti, o jei vėl ką negero. tada išprotėsiu.
Atsakyti
QUOTE(cvietocek @ 2008 07 19, 19:51)
turėjau vieną persileidimą 11 sav. Po metų turėjau nesivystantį nėštumą. dar po metų gimė dukra, kuriai jau 8 metai. Dabar vėl esu nėščia. pagal mano paskaičiavimus turėtų būti 9 sav. Žiauriai bijau, pergyvenu. Bijau net eit pas daktarą. DAr niekam apie nėštumą nesakau, žinoma išskyrus savo vyrą. kaip reikia įgaut drąsos ir nueit pas gydytoją. BIjau ką jis gali man pasakyti, o jei vėl ką negero. tada išprotėsiu.


O po dvieju nesekmingu nesiojimu nesidarei jokiu tyrimu, neaisku, del ko taip nutiko? unsure.gif Na bet bent jau turi 8 m dukryte - savo dziaugsmeli. smile.gif Ir kuo didziausios sekmes tau dabar! Vyk visas baimes salin, jau 9 sav, jau net sirdele plakancia galetum pamatyti
Atsakyti