Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Pirmas mano nestumas buvo nesivystantis. Suzinojau tai 8 savaite. Po to daug tyrimu, nervu, netgi raminanciu. Bet po metu as vel laukiausi. Buvo gausybe baimiu. Ypac kai ejau pirmos echo. Bet viskas gerai. Gime sauni mergyte. Dabar mazajai 10men. Ir ka jus manot vakar pamaciau dvi juosteles. Sokas. Ir dziaugiuos ir bijau. Kazi kaip bus sikart. Jau turetu but septynios savaites. Labai noriu pasidaryt echo, kad isitikint, kad viskas gerai.
Atsakyti
Sveikinu, Rope! Oij, ir as su nerimu laukiu apsilankymo pas gydytoja...
Atsakyti
QUOTE(MyTute @ 2006 02 08, 21:43)
pakeiciau gydytoja i toki seneli  ax.gif jis mane apsviete, kad mano kraujo grupe ne per geriausia...  viskas praejo...
senelis mane labai priziurejo, po isvalymo suleido vaistus i raumeni del kraujo grupes, kad nebutu persileidimu,


Nepyk, bet senelis atrodo visai pasenes...

Kas per pasakymas kad kraujo grupe ne per geriausia g.gif nu, turbut rezus minus pas tave ir tiek.
koki tau valyma dare? ir kada. Nes vaistus reikia leisti per 72 val. nuo nestumo pasibaigimo- tavo atveju- persileidimo.
Atsakyti
Apginsiu as ta seneli tongue.gif pirmas ginekologas jaunas ir grazus ax.gif padare kraujo testa, mano (-) (vyras +) tipo po persileidimo jis man sako darysime isvalyma, o as jo klausiu kada man tuos vaistus leis, jis sako kokius vaistus blink.gif sakau del kraujo grupes blink.gif o jis man sako o kokia tavo kraujo grupe doh.gif sakau aciu! Ta pacia diena pakeiciau i seneli biggrin.gif tai senelis paaiskino, ka tureciau zinoti del savo kraujo grupes ir vaistus suleido is karto po operacijos ir dar ziurejo, kad visi antikuniai zutu,tai uztruko kelis menesius, tokia vat prieziura man abejoniu seneliu nekele biggrin.gif siaip tai cia tik sutapimas, bet ne visada reikia tiketi tais gydytojais schmoll.gif
Atsakyti
Labai smagu girdėti, kad po nesėkmės visoms mamytėms pavyko nestuke.gif Linkiu jums dideliausios sėkmės auginant pilvukus ir kiek vėliau lėlytes soske.gif . Jau praėjo trys mėnėžesiai po abrazijos, man buvo 13 savaitėlių ir jokios kraujo dėmelės nebuvo, tik echoskopas pas gydytoją pasakė, kad leliukas nesivysto...Tikiuosi, kad mūsų bandymai bus sėkmingi ir aš prisijungsiu prie nestuke.gif .
Atsakyti
MyTute, Olaiva, Rope, kaip sekasi?
Atsakyti
sveikos,
man pirma karta irgi nustate nesivystanti.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
buvo 13 sav., jau zinojo visi ir gimines ir darbe..... teko ilgai ilgai aiskintis....
liepe alaukt 6men., taip ir darem jei ne vienas neatsargus kartas..... wub.gif (pirma leliu darem 3 men smile.gif )
dabar laukiuosi, bet labai kankina paranojos, vis neesu rami, dar kolkas niekam nesakiau nei darbe, nei mamai.....
Papildyta:
norejau dar paklaust gal zinot kokie yra tie pavojingiausi laikai??? apie 12 sav., o paskui jei isgyveni ta, tai kada dar???
Atsakyti
Nepaguosiu, bet visas nestumas pavojingas 4u.gif
tik tiek, kad dazniausiai leliukai nustoja vystytis iki 12 sav. del apsigimimu, del aplinkos povaikio, taip pat daznesni persileidimai.
Atsakyti
Aš patyriau du persileidimus. cray.gif Po jų jau antri metai išvis nebepastoju.Pradėjau darytis tyrimus, ieškosiu priežasčių... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
As buvau 11 savaiciu nestuke.gif kai ivyko persileidimas. Viena diena darbe pamaciau ruda tepliojima, uzkarto sunerimau, pamaniau einu namo geriau bus jai ilsesiuosi...Tas tepliojimas tebuvo maza ruda demele. Jau maniau viskas gerai, kai po savaites vel taspats pasikartojo. Taigi viena sekmadienio vakara pamaciau ir kraujo, vat tada tai supratau kad nieko gero man nebesitiketi. Neskaudejo nieko, jauciausi labai gerai.....padare abrazija. Pamenu prabundu po narkozes taip tuscia, negera. Sirdele skauda, verkiu... persileidimo priezastis neaiski.Po 3 menesiu laukimo bandom vel. Tik baime tai yra nereali, vis kamuoja mintys o jai vel ivyks taspats? verysad.gif
Atsakyti
As stengiuosi nesinervinti, kartoju sau, kad si karta viskas bus gerai... Nors is tiesu bus taip, kaip bus, ruosiu save ir tam , kad likimo keliai nezinomi... Stengiuosi daugiau pailseti, gerai maitintis ir sunkiai nedirbti, vengiu stresiniu situaciju, nors mano darbe tai daznas reiskinys, apribojom su vyru savo intymu gyvenima (prisiskaiciau, kad seksas pastojus po persileidimo pirmus tris men. draudziamas, nors reiks pasitarti su gydytoja), geriu vitaminus ir foline rugsti, kol toks mazas nestumas daugiau nieko ir negaliu padaryti...
Atsakyti
as patyriau du persileidimus. paskutinis persileidimas buvo geguze, o rugseji nusprendeme vel pabandyti, pavyko is kart smile.gif nulekiau pas daktara - DVYNUKAI bigsmile.gif iveikeme jau 25 savaite, tikiuosi, kad ir toliau viskas bus gerai. svarbiausia, mergytes, nepanikuokit, nestresuokit, nesinervuokit. viskas bus gerai thumbup.gif
del smileysex.gif geriau pasisaugokit, nes as abu kartus pradejau kraujuoti po santykiu blush2.gif gal cia tik sutapimas buvo... bet si karta labai saugomes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke3: 15 vasario 2006 - 16:43