Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(indrutee @ 2007 09 24, 03:27)
nepergyvenk zinau tokiu atveju kurios is kart pastojo ir pasigimde  thumbup.gif


100% drinks_cheers.gif

Juk svarbiausia džiaugtis tuo, ką gavai 4u.gif Gailėsiesi, gąsdinsi save, nieko nepakeisi, bus taip, kaip turi būti.
Atsakyti
Mažiau jaudinkis ir sveikai maitinkis bigsmile.gif Viskas bus gerai- vaikai patys pasirenka kada jiems ateiti( sakau is savo patirties)
Atsakyti
QUOTE(Cukrute @ 2007 09 24, 22:20)
100%  drinks_cheers.gif

Juk svarbiausia džiaugtis tuo, ką gavai  4u.gif Gailėsiesi, gąsdinsi save, nieko nepakeisi, bus taip, kaip turi būti.

tai drinks_cheers.gif blogos emocijos negerai

QUOTE(bela @ 2007 09 24, 22:26)
Mažiau jaudinkis ir sveikai maitinkis bigsmile.gif Viskas bus gerai- vaikai patys pasirenka kada jiems ateiti( sakau is savo patirties)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi pastojau is karto po persileidimo. Dabar jau eina 35 savaite ir viskas puiku!
Linkiu visiems tuo paties! 4u.gif
Atsakyti
O siandien man laiminga diena isvydau issvajotas dvi juosteles, tik kad kartu ir baime uzvalde kad nebutu taip kaip pirma karta g.gif
po persileidimo praejo jau sesi menesiai, tad tikiuosi kad viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
Svarbiausia nesinervuoti ir viskas bus gerai smile.gif O gydytojai daznai sako,kad po valymo sunkiau pastoti, bet kiek teko matyti moteru net po keliu valymu ir su sekmingais nestumais. Tad nemanau,kad verta nerimauti smile.gif Viskas bus gerai 4u.gif Sekmes thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, as cia naujoke, vis niekaip nesiryzau parasyt.turiu ir as gan skaudzia patirti,pries pora metu turejau nutraukti 22 savaiciu nestuma,nes mano vaikuciui buvo rasta labai dideliu apsigimimu, kaip gydytojai sake jei jis ir gimtu tai neisgyventu.Antra karta pabandem pastot po metu laiko, deja... 13 sav. per ultragarsa suzinojau kad jau maziausiai kaip 6 sav. vaisius nesivysto, tik placenta augo, nei skausmo, nei jokiu kitu simptomu, kad kazkas negerai nebuvo ir vel valymas.Daremes tyrimus nieko nerado ir genetinis geras.Dabar jau 16 sav. kaip vel esu nestuke.gif ,maciau jau ji ekrane, gydytojai sake vaisius vystosi gerai, dar vis labai bijau, kad tik nieko nenutiktu, bet tikiu, kad si karta tikrai turesim sveika, grazu leliu.Sekmes visom nestuke.gif ir busimom nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mykute @ 2007 10 11, 22:54)
sveikutes, as cia naujoke, vis niekaip nesiryzau parasyt.turiu ir as gan skaudzia patirti,pries pora metu turejau nutraukti 22 savaiciu nestuma,nes mano vaikuciui buvo rasta labai dideliu apsigimimu, kaip gydytojai sake jei jis ir gimtu tai neisgyventu.Antra karta pabandem pastot po metu laiko, deja... 13 sav. per ultragarsa suzinojau kad jau maziausiai kaip 6 sav. vaisius nesivysto, tik placenta augo, nei skausmo, nei jokiu kitu simptomu, kad kazkas negerai nebuvo ir vel valymas.Daremes tyrimus nieko nerado ir genetinis geras.Dabar jau 16 sav. kaip vel esu nestuke.gif ,maciau jau ji ekrane, gydytojai sake vaisius vystosi gerai, dar vis labai bijau, kad tik nieko nenutiktu, bet tikiu, kad si karta tikrai turesim sveika, grazu leliu.Sekmes visom  nestuke.gif  ir busimom nestuke.gif


Kaip baisu... verysad.gif Sekmes tau! Speju turesi geniju, tik is trecio karto dievulis sukure. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Legute @ 2007 10 04, 17:52)
O siandien man laiminga diena isvydau issvajotas dvi juosteles.



QUOTE(mykute @ 2007 10 11, 22:54)
sveikutes, as cia naujoke, vis niekaip nesiryzau parasyt.


Abiem kuo nuoširdžiausiai linkiu gražių ir sveikų leliukų wub.gif
Sveikatos ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
pasiskaicius tiek pavyzdziu norisi tiket, kad sikart bus viskas gerai ir man....
pries daugiau kaip metus turejau nesivystanti nestuma, leliuks nustojo vystytis 13sav, o suzinojau tik 16sav, buvo labai sunku , kad tiek daug laiko nesiojai, o taip atsitiko
sikart vel laukiuosi, ir tikiu , kad viskas bus ok ax.gif taip tikiuosi, o taip sunku negalvoti apie blogus dalykus
Atsakyti
verysad.gif sveikutės, siandein grįžau iš ligoninės, mano 7 sav. leliukas pabėgo cray.gif Nesuprantu kodėl taip atsitiko. Niekuom nesiskundžiau, pradėjo mausti pilvo apačia, nesakyčiau, kad labai skausmingai, bet vis tiek kažkaip neramu paliko, nulėkiau pas gydytoja, nes dar prie viso to ir kazkokos rusvos išskyros pasirodė. Gerai, kad gydytojas normalus, staigiai paguldė į ligoninę stebėjimui . PO nakties, kai jau nebebuvo jokių skausmų ir aš jau nusiraminus, staiga - kraujas verysad.gif Padarė echoskopiją, mano puslytė su visu žirniuku, jau nuslinkusi į apačia, prie gimdos kaklelio, gavau vaistų skatinančių gimdos susitraukinėjimą, kad viskas išsivalytų. Dabar laukiu pirmadienio, žiūrės kaip viskas išsivalė schmoll.gif esu šoke, niekaip nesuprantu, kodėl man taip atsitiko, tas maziukas buvo taip lauktas, svajotas ... Niekaip nesuprantu...
Atsakyti
Didžiulė užuojauta tau Bertute. Linkiu stiprybės ir optimizmo!
Atsakyti