Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(vionei @ 2007 09 03, 19:09)
Mano pirmasis nestumas irgi baigesi persileidimu. Isitvirtino per zemai ir nustojo vystytis 7 savaite. Iskraujavau pati. Verkiau be proto. Bet gydytojas sake, kad pradti bandyti galiu iskart, net ir pirma menesi, SVARBIAUSIA, kad pies tai susitaikyciau su netektim. Tai leidau sau gedeti (nes tikrai buvo gedulas), kiek norejau, ir po nepilnu 6 menesiu vel laukiames biggrin.gif  Aisku, kyla minciu, kad gali viskas pasikartoti, bet sikart ypatingai saugausi, lepinuosi, nieko sunkaus netampau ir, svarbiausia, tikiu laiminga pabaiga. Jei turetu blogai baigtis, ir vel verksiu, rausiuosi plaukus ir gedesiu, bet zinau, kad po keliu menesiu vel galesiu pradeti viska is naujo. Ir esu tikra, kad ta vaikeli anskciau ar veliau turesim. Stiprybes ir optimizmo visoms!

saunuole kad nenuleidi ranku ir tiki kad bus viskas gerai wink.gif
zinau ka reiskia pakilt is tos duobes sad.gif bet as ir pakilau net 3 kartus ir turiu ta issvajota mazyli wub.gif
sekmes visom 4u.gif
Atsakyti
Pastojau kita menesi po persileidimo - net menesiniu nesulaukiau... visai nenorejom, kad taip atsitiktu, bet...atsitiko. o net buvau kontrac.pleistrus nusipirkusi,kai tik susirgsiu - is kart klijuosiu ... smile.gif ir dabar stalciuje guli- nezinia,ko sulauks...
tikiuosi, kad viskas bus gerai , nors minciu visokiu uzplusta. organizmas dar neatsistates, reikejo palaukt... bet ka dabar daryt - tik laukti lieka. taip norisi visiems papasakoti, bet baisu - kad paskui nereiktu kitos istorijos pasakot.
Atsakyti
QUOTE(editita @ 2007 07 10, 14:57)
sveikos visos,

as katik is ligonines, buvau 12 savaite nescia, kai pradejo teplioti, ir nuvykus i ligonine pasake, kad mazius nebesivysto ir nejuda, buvo sokas, padare isvalyma, jausmas kosmariskas, atrodo, kad netekau puse saves, gydytoja sake, kad puse metu vengciau nestumo. Uztat dabar pasiryzusi save ta puse metu saugoti ir ruostis kitam etapui. Gal kas zino, kaip stiprinti organizma, kokius vitaminus vartoti ir pan. esu pasiryzusi viskam. Labai dziaugiuosi uz tas, kurios pro praradimo nepaluzo ir dabar jauciasi vel  nestuke.gif
tikiuosi, kad ir man po puse metu prasvis saule, ir dziaugsiuosi budama nestuke.gif , nes tai neapsakoma palaima
stiprybes visoms bandancioms tuo tarpu ir man smile.gif


Mano atvejis irgi buvo labai panasus. Kaip as tave suprantu .
Buvau 12 sav. kaip nestuke.gif ir taip dziaugiausi. Deja, ta pati vakara po gydytojo apziuros, vakare jau gulejau ligonineje su gresianciu. Ir ankstu ryta netekau savo taip laukto pirmo vaikelio. verysad.gif
Mano atveju, buvo priezastis, kuria ir atrado tik po savaiminio persileidimo, nes tik tada ir apziurejo normaliai, darydami abrazija. As turiu igimta gimdos patologija.
Editita, nenuleisk ranku ir neprarask tikejimo! 4u.gif
As net ir po tokios sudetingos situacijos, po ilgai lauktu 6 men vel pastojau (laukiau tiek, kiek rekomendavo - 6 men, kad organizmas pilnai atsigautu ir pasiruostu kitam nestumui ) ir sikart sekmingai isnesiojau. Nors kompetetingi KMUK gydytojai tvirtino, kad man be operacijos sekmingai isnesioti tikrai neimanoma. O as pasiruosiau psichologiskai, stengiausi buti tvirta, pabandziau dar karta ir stai rezultatas - turiu sveika ier grazia dukryte wub.gif
Sekmes tau, laikykis ir tikek ateitim ! 4u.gif
Atsakyti
sweikos, as irgi, kaip bebutu gaila, patyriau šį išgyvenimą.
pries pusę metų kažkur neplanuotai pastojau. išpradžių išsigandau,bet paskui su dabar jau savo VYRU pasitarėm ir nusprendem, kad visai nieko butu turet leliu.. tad visiems paskelbem gera naujiena ir emem vestuves organizuot biggrin.gif jauciausi nestumo metu puikiai, gyditoja irgi sake, kad viskas gerai. bet kai suejo 12 sav, nuejau pasitikrinti ir ji pranese bloga naujiena: vaikutis visiskai nustojes vystitis unsure.gif labai labai nuliudau. padare išvalyma. nuo to laiko, taip pradejo kazko trukti.. taip pradejau noreti vaikiuko nestuke.gif susituokeme, ir va, dar rudeniui neatejus, dingo mm ir pradejo pykinti, bei miego norisi beprotiskai. testas irgi su dviem labai ryškiom linijom tongue.gif tik baisu, kad dar truputi per anksti.. pas gyditoja eisiu kita savaite, nes ji atostogauja: kazi ka ji pasakys, neisbars?? ramina tik tai, kad zinau, jog kraujas jau visiskai atsistates, nes dariausi tyrimus ir kita gyditoja sake, kad esu visai sveika ir susitiprejusi.
labai labai tikiuosi, kad si syki visakas bus gerai ir man nereikes daugiau patirti to kosmaro. ir jums visoms to pacio linkiu, nes tikrai zinau, kaip po to skaud ir fiziskai ir moraliskai.
laikykites nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Viskas bus gerai, merginos. As pati buvau patyrusi persileidima, po jo net buvo minciu, itarimu, kad niekada nebegalesiu turet vaiku, taciau greitai pastojusi (greiciau negu galima) dabar auginu jau dvi saunias mergytes...
Atsakyti
as pstojau praejus tik vienoms menesinems, bet va netycia gavosi - vestuviu nakti:) dabar mums jau 21 savaite, su mazyliu viskas gerai, vystosi normaliai, pyriuojasi nekantriai:) bet siaip man po persileidimo patare puse metu palaukt su pastojimu.
Atsakyti
O aš po persileidimų pastojau labai sunkiai, bet kai pamačiau teigiamą testuką, visos nuoskaudos ir nusivylimai dingo
Atsakyti
As irgi noreciau prisideti prie padrasinanciuju burio 4u.gif

Teko ir man tokia dalia pirmaji nestuma nesivystanti tureti. Deja, bet siais laikais ju vis daugeja ir daugeja. Greiciausiai aplinka keiciasi greiciau nei spejame prie jos salygu prisitaikyti verysad.gif Taciau belieka tik susitaikyti su netektimis ir judeti pirmyn.

Visas netekusias savo mazyliu pirmiausia noreciau paskatinti klausyti daktaru, kad netektu vel to paties kosmaro isgyventi. Kai kurioms po persileidimo reikia laukti pusmeti, kitoms galima is karto pastoti, todel tikrai nederetu remtis kitu mamu pavyzdziais ir skubeti nauja gyvybe kviestis.

Be to labai svarbu atsisveikinti su isejusiuoju vaikiuku ir atsigauti po patirto skausmo. Tikrai zinau, kaip sitai yra sunku, taciau niekada nepamirskit, kad esat ne vienos ir salia visad atsiras zmogus norintis isklausyti wink.gif

Man pavyko pastoti pakankamai greitai, bet neneigsiu - baime persekioja istisai. Iki 12 savaiciu baime, kad nustos vystytis, antrajame semestre, kad vel kas nors nutiks... Taciau giliai sirdyje tikiu, kad viskas pavyks, kalbuosi su savuoju mazyliu ir stengiuosi visus nerimus salin vyti. Juk maziausiai norisi, kad mazasis juos jaustu blush2.gif Todel bukim stiprios mamytes ir tikrai viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Man po isvalymo nebuvo jokiu problemu pastoti.
Atsakyti
sveikos nestuke.gif as irgi patyriau persileidima, bet po 3men (tiek daktarai liepe palaukti) jau vel laukiausi, viska sklostesi labai gerai, nestumas lengvas buvo, tik va maze paskubejo i gyvenima, pagimdziau 7men, bet vistiek viskas ok, jau mano princese nebe coliuke(gime 2kg), o storuliuke, linksma, faina mergyte wub.gif tai kad viskas bus gerai ir jum! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos as taip pries du metus patiriau sia nelaime 16 SAVAICIU NUSTOJO PLAKT SIRDELE GIDITOJA LEIDO PASTOTI PO PUSES METU PRAEJUS PUSMECIUJ PRADEJOM LAUKTI LELIAUS PRAEJO METAI IR NIEKO LANKEMES PAS GIDITOJUS PASTOTI NERA KLIUCIU TIK MENESINES USILAIKIDAVO TUOJ DARIDAVAU TESTA PASIDARIAU JU KRUVA PER TA LAIKA MATAVAU TEMPERATURA VIENU ZODZIU EJAU IS PROTO KISOM VITAMINUS SU VIRU PRAEJO IR METAI SU VIRS ,KAI VISKAS PASAKIAU SAU GANA EIT IS PROTO VISKA MECIAU VISUS MATAVIMUS ,VITAMINUS PRADEJAU NEBEGALVOT IR KA JUS MANOT PO2 MEN AS nestuke.gif DABAR UAGINU PILVELI TAI VA MERGAITES ATSIPALAIDUOKIT IR PASISEKS ESU LAIMINGA NORS BAIME DAR VIS DIDELE BET TIKIUOS VISKAS BUS GERAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliuote @ 2007 09 06, 11:51)
Pastojau kita menesi po persileidimo  - net menesiniu nesulaukiau... visai nenorejom, kad taip atsitiktu, bet...atsitiko. o net buvau kontrac.pleistrus nusipirkusi,kai tik susirgsiu - is kart klijuosiu ... smile.gif ir dabar stalciuje guli- nezinia,ko sulauks...
tikiuosi, kad viskas bus gerai , nors minciu visokiu uzplusta. organizmas dar neatsistates, reikejo palaukt... bet ka dabar daryt - tik laukti lieka. taip norisi visiems papasakoti, bet baisu - kad paskui nereiktu kitos istorijos pasakot.

nepergyvenk zinau tokiu atveju kurios is kart pastojo ir pasigimde thumbup.gif
Atsakyti