Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

sveikos visos,

as katik is ligonines, buvau 12 savaite nescia, kai pradejo teplioti, ir nuvykus i ligonine pasake, kad mazius nebesivysto ir nejuda, buvo sokas, padare isvalyma, jausmas kosmariskas, atrodo, kad netekau puse saves, gydytoja sake, kad puse metu vengciau nestumo. Uztat dabar pasiryzusi save ta puse metu saugoti ir ruostis kitam etapui. Gal kas zino, kaip stiprinti organizma, kokius vitaminus vartoti ir pan. esu pasiryzusi viskam. Labai dziaugiuosi uz tas, kurios pro praradimo nepaluzo ir dabar jauciasi vel nestuke.gif
tikiuosi, kad ir man po puse metu prasvis saule, ir dziaugsiuosi budama nestuke.gif , nes tai neapsakoma palaima
stiprybes visoms bandancioms tuo tarpu ir man smile.gif
Atsakyti
Mergaites, pasidalinkit mintimis ir patirtimi ar zinote atveju kada moteris turejusi aborta po to sekmingai pastojo ir isnesiojo kudikeli. Nes as pirma vaikuti pagimdziau ir jis mire. Po 2ju menesiu pastojau ir daktarai liepe daryt aborta nes geriau daug stipriu vaistu. Sake,kad su siuo vaikeliu bus tas pats. Dabar praejo 3metai ir norim su vyru leliuko, bet bijau kad del to prakeikto aborto nepastosiu ir isvis negalesiu tureti vaikuciu.
Atsakyti
suprantu tavo skausma...
as turejau isvalyma 1 men.... labai isgyvenau del to, bet po 8 men pastojau. dabar laukiuosi - 4 men. viliuosi, kad viskas bus gerai.
jei gydytojai teisingai atlieka isvalyma, tada sako, kad nera jokiu pasekmiu...
svarbu, kad nieko nepazeistu.
laikykis.
o dabar jau gali planuoti?
Atsakyti
QUOTE(jolitai.v. @ 2007 08 29, 12:45)
suprantu tavo skausma...
as turejau isvalyma 1 men.... labai isgyvenau del to, bet po 8 men pastojau. dabar laukiuosi - 4 men. viliuosi, kad viskas bus gerai.
jei gydytojai teisingai atlieka isvalyma, tada sako, kad nera jokiu pasekmiu...
svarbu, kad nieko nepazeistu.
laikykis.
o dabar jau gali planuoti?

4u.gif sveikinu. Dziaugiuos uz tave! Galiu planuot, bet tas nerimas ,zinai, sirdy...
Atsakyti
Po dukrytės gimimo pastojau, vaikas nebuvo planuotas ir mes su vyru nusprendem daryti mikroabortą verysad.gif Šių metų kovą man padarė abraziją dėl nesivystančio:vaikiukas buvo laukiamas ir planuojamas . Dabar aš vėl laukiuosi thumbup.gif , pastojau iš karto ,kai tik leido gyd.Per pirmas savaites buvo baimių, kad vėl nesivysto, bet, kai pamačiau judantiį ir krutantį su plakančia širdele savo leliuką, nusiraminau biggrin.gif Nuoširdžiai tikiu, kad mums viskas bus gerai thumbup.gif

Linkiu tau planuoti ir nieko nebijoti.Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siama @ 2007 08 29, 13:26)
Po dukrytės gimimo pastojau, vaikas nebuvo planuotas ir mes su vyru nusprendem daryti mikroabortą verysad.gif Šių metų kovą man padarė abraziją dėl nesivystančio:vaikiukas buvo laukiamas ir planuojamas . Dabar aš vėl laukiuosi thumbup.gif , pastojau iš karto ,kai tik leido gyd.Per pirmas savaites buvo baimių, kad vėl nesivysto, bet, kai pamačiau judantiį ir krutantį su plakančia širdele savo leliuką, nusiraminau biggrin.gif Nuoširdžiai tikiu, kad mums viskas bus gerai thumbup.gif

Linkiu tau planuoti ir nieko nebijoti.Sėkmės tau 4u.gif

Kaip gera darosi ant sirdies girfint jusu isgyvenimus. 4u.gif Aciu uz palaikyma group.gif Jis nepaprastai svarbus. O tave nuosirdziai sveikinu! oro_buckis.gif
Atsakyti
Labuks 4u.gif

Kai man buvo 20 metu, man diagnozavo sudetinga liga, praejus 2 men. po diagnozes nustatymo suzinojau, kad laukiuosi. Gydytoju verdiktas buvo grieztas: valymas! unsure.gif Sake, gal veliau, kai ligos eiga stabilizuosis, vaistai veiks, galesiu vel bandyti. Labai pergyvenau, nes tai buvo mano pirmas nestumas, pati dar jaunute, tikrai galvojau kad daugiau nepastosiu verysad.gif Po valymo paprasiau gydytojos kad skirtu man kontraceptikus, nes daugiau to patirti nenorejau, o su draugu, dabar jau vyru, ax.gif turejom rimtus ir pastovius santykius. 3 metus iki vestuviu geriau KT, o po vestuviu nutraukiau ir pastojau po men. Labai dziaugiausi, nes tikrai maniau, kad bus problemu. Dabar suneliui jau virs metuku. wub.gif
Manau, kad ir tau viskas bus gerai, pastosi garantuotai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivusia @ 2007 08 29, 14:23)
Labuks 4u.gif

Kai man buvo 20 metu, man diagnozavo sudetinga liga, praejus 2 men. po diagnozes nustatymo suzinojau, kad laukiuosi. Gydytoju verdiktas buvo grieztas: valymas! unsure.gif Sake, gal veliau, kai ligos eiga stabilizuosis, vaistai veiks, galesiu vel bandyti. Labai pergyvenau, nes tai buvo mano pirmas nestumas, pati dar jaunute, tikrai galvojau kad daugiau nepastosiu verysad.gif Po valymo paprasiau gydytojos kad skirtu man kontraceptikus, nes daugiau to patirti nenorejau, o su draugu, dabar jau vyru, ax.gif  turejom rimtus ir pastovius santykius. 3 metus iki vestuviu geriau KT, o po vestuviu nutraukiau ir pastojau po men. Labai dziaugiausi, nes tikrai maniau, kad bus problemu. Dabar suneliui jau virs metuku. wub.gif
Manau, kad ir tau viskas bus gerai, pastosi garantuotai 4u.gif

Sirdingai dziaugiuosi! 4u.gif friends.gif
Atsakyti
aš dariausi mikroabsorbciją unsure.gif tada buvo viskas kaip ir gerai, bet vėliau paaiškėjo, kad laukiausi dvynių. vieną pašalino, kitas liko. pagimdžiau vaikiuką, deja, jis mirė.

praėjo penki metai. viską laiką vartojau KT. gegužę nutraukiau. dabar aš vėl laukiuos (Siama, labas 4u.gif ).

Taigi nenusimink ir nieko nebijok. nes iš tų baimių ir nerimo nieko gero ir neišeina
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 08 29, 18:43)
aš dariausi mikroabsorbciją  unsure.gif tada buvo viskas kaip ir gerai, bet vėliau paaiškėjo, kad laukiausi dvynių. vieną pašalino, kitas liko. pagimdžiau vaikiuką, deja, jis mirė.

praėjo penki metai. viską laiką vartojau KT. gegužę nutraukiau. dabar aš vėl laukiuos (Siama, labas  4u.gif ).

Taigi nenusimink ir nieko nebijok. nes iš tų baimių ir nerimo nieko gero ir neišeina

O jetaus kaip liudna del to leliuko. Bet kaip smagu,kad agunu tiek padrasinimu is zmoniu su patirtim 4u.gif Linkiu gero gimdymo ir svelniu saremiu. nestuke.gif tongue.gif
Atsakyti
7Aistusik7,ačiū už sveikinimus 4u.gif
Katusik, sveikutė lotuliukas.gif
Papildyta:
Sorry,Aistukas blush2.gif
Atsakyti
Mano pirmasis nestumas irgi baigesi persileidimu. Isitvirtino per zemai ir nustojo vystytis 7 savaite. Iskraujavau pati. Verkiau be proto. Bet gydytojas sake, kad pradti bandyti galiu iskart, net ir pirma menesi, SVARBIAUSIA, kad pies tai susitaikyciau su netektim. Tai leidau sau gedeti (nes tikrai buvo gedulas), kiek norejau, ir po nepilnu 6 menesiu vel laukiames biggrin.gif Aisku, kyla minciu, kad gali viskas pasikartoti, bet sikart ypatingai saugausi, lepinuosi, nieko sunkaus netampau ir, svarbiausia, tikiu laiminga pabaiga. Jei turetu blogai baigtis, ir vel verksiu, rausiuosi plaukus ir gedesiu, bet zinau, kad po keliu menesiu vel galesiu pradeti viska is naujo. Ir esu tikra, kad ta vaikeli anskciau ar veliau turesim. Stiprybes ir optimizmo visoms!
Atsakyti