Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

QUOTE(*J&J* @ 2007 03 13, 18:23)
sveikutes 4u.gif .Labai su vyru norim vaikucio ir labai stengiames,jei po savaites nesulauksiu mmm darysiuos testuka ir tikiuosi bus teigiamas.Tik va ,kuo daugiau skaiciau jusu tema,tuo man neramiau daresi.Sakykit mergaites,kas lemia persileidima,ir ko labiausiai reiktu saugotis?Ar cia jau kaip dievas duos?nepykit uz kvaila klausima,tiesiog niekada nebuvau nescia ir ziniu man tikrai truksta.ir labai neramu darosi,nors galbut dar net nesu pastojus blush2.gif                                                                                                Linkiu visom stiprybes ir sekmes 4u.gif



O tu tiesiog negalvok apie tai, tikėk ir labai tvirtai tikėk, kad tau taip nenutiks. Kuo daugiau gerų emocijų turi gauti mažylis, o ne nuolatinių baimių, stresų ir pan. Aš pati esu pergyvenusi 3 persileidimus po to 2 metus negalėjimo pastoti, daug išverktų ašarų, baimių, apatiškų jausmų, nusivylimų ir klausimų KODĖL MAN?, bet esu įsitikinusi, kad gamta ir gal dar kai kas aukštesnis už mus nusprendžia ar verta ir kada verta į pasaulį paleisti dar vieną gyvybę. Net ir tarp žmonių vyksta natūrali atranka, silpniausieji žūsta, o kartais pagalvoju, gal geriau lai negimsta, nei gimsta neįgalūs, suluošinti nuo vaikystės.
Būna pasaulyje stebuklų, aš turiu juos du wub.gif Pirmas - nesivystantis nėštumas, antras - sūnus, trečias ir ketvirtas - persileidimai, negalėjimas pastot ir penktas - vėl sūnelis. Taigi po tamsių naktų visad pasirodo saulutė ir niekad nereikia nustot tikėt, tiesiog mokėt išlaukt.
Sėkmės jums laukiant savų stebukliukų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 14 kovo 2007 - 16:34
sveiki, as ka tik is ligonines ir su nelabai smagiom naujienom, vakar nakti ivyko persileidimas..dare valyma, kazkas siaubingo, sake, kad mazyliui buvo apie 2 savaites.. iki siol sirdi drasko, dar vakar is pat ryto aliarma sukeliau poliklinikoje, sakiau kad tepimas prasidejo, bet net netikrino, tik echoskopu paziurejo ir pasake, kad nieko nemato, sako nieko baisaus, cia persileidimo pozymiai, eik namo ir gulek.. taigi, nuejau namo.. visa diena pilva raize, vakare nebeistveriau skausmu ir issikvieciau greitaja.. vat, toks mano pirmasis nestumas..
Atsakyti
QUOTE(songabi @ 2007 04 12, 10:23)
sveiki, as ka tik is ligonines ir su nelabai smagiom naujienom, vakar nakti ivyko persileidimas..dare valyma, kazkas siaubingo, sake, kad mazyliui buvo apie 2 savaites.. iki siol sirdi drasko, dar vakar is pat ryto aliarma sukeliau poliklinikoje, sakiau kad tepimas prasidejo, bet net netikrino, tik echoskopu paziurejo ir pasake, kad nieko nemato, sako nieko baisaus, cia persileidimo pozymiai, eik namo ir gulek.. taigi, nuejau namo.. visa diena pilva raize, vakare nebeistveriau skausmu ir issikvieciau greitaja.. vat, toks mano pirmasis nestumas..
Laikykis 4u.gif
Pas mane irgi buvo pirmas persileidimas (priežastis neaiški, kodėl mano leliukas nustojo vystytis). Bet dabar aš jau turiu tris šaunius vaikus smile.gif
Atsakyti
Nu va manau kad atejo ir mano eile papasakot apie savo isgyvenimus.....

Sitas veiksmas vyko londone kur turetu but medicina pazengusi g.gif

Pries du metus su vyru nutarem kad jau laikas ir mum leliuko 4u.gif nors abu buvom dar jauni bet tai nesvarbu pastojau as labai greit ,viskas ejo kaip is pypkes manes nei pykino,nei silpna buvo ,vienu zodziu visai ne nescia ax.gif suejo 25sav.prasidejo baisus skausmai nulekiau i ligonine sakau kad gimdau man jie sako ne tu dar negimdai schmoll.gif o as vel gimdau jie man dave dvi tabletes ir isleido namo verysad.gif kita diena vel lekiu i ligonine tada jau teikesi paguldyt,po 3val gime sunus buvo labai sunku isgyveno 8dienas poto numire buvo paprasciauciai per silpnas verysad.gif ....
Taigi po dvieju metu kalbames su vyru gal jau bandysim kanors bet as vis nzn ir sakau kad gal vasara ,bet isejo kad nesulaukiau as tu mmm ir tapau nescia....
Gryzau i lt nes buvom nutare kad jokiu budu ten per nestuma,gimdyma tikrai ten nebusim.Taigi kai gryzau buvo kaklelis vel sutrumpejas gavau lovos rezima,gera prieziura.Va dabar jau 31sav. laukiuosi mazyles labai dziaugiames ir tikiuosi kad visi blogumai jau prejo wub.gif wub.gif

Taigi nenuleiskit galvos viskas bus gerai kiekvienai savo laikas wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
MAno paskutines mm buvo kovo 30, balandzio 31 junesulaukiau, velavo savaite kai dariausi testa o jis nieko, tik I labai jau ryskia, kadangi skaudejo labai jau kairi sona nulekiau i ligonine sestadieni, kad pazetu kas yra.nusivede mane iskart i echo, ir padare, sako kairiam sone nieko nera, o uztat desiniajam nesprogusi kiausialaste, ir greiciausiai nestumas bus, bet gimdoj darnera.Pagal mano paskaiciavimus jei buc pastojus jis jau butu gimdoj. Arbasako sprogs ir isiderins ciklas. Opo to sako jei nuspresi gimdyt gert folio rugsti nesciosioms.As jau apsidziaugiau ir vyras patenkintas buvo, o kitos dienos vakara pradejau kraujuot....Ir jau savaite, krauvimas buvo trumpas, bet gausus, o db vis dar eina iskyros rausvos,gal kas zinot kodel taip yra?man taip pirma kart, niekad taip nebuvo.
Atsakyti
paskutinis trecias persileidimas ivyko gruodzio men t.y.pries 5men bet kolkas nieko nors nesisaugom ax.gif tikiuosi kad kitas nestumas bus sekmingas
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 05 14, 03:34)
paskutinis trecias persileidimas ivyko gruodzio men t.y.pries 5men bet kolkas nieko nors nesisaugom  ax.gif  tikiuosi kad kitas nestumas bus sekmingas

as irgi turejau persileidima,bet po to pastojau tik po metu,aisku saugojomes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2007 05 14, 10:46)
as irgi turejau persileidima,bet po to pastojau tik po metu,aisku saugojomes  ax.gif

as po 1persileidimo pastojau po metu
po 2persileidimo po 1m.3men.
sas trecias pastojimas buvo sekmingas pagimdziau berniuka kuri pernesiojau 10.
o po gimdymo pastojau po 3men t.y. po pirmu mmm bet...
daba po 3persileidimo praejo 5men ir kolkas nieko
P.S.per visus metus niekad nesisaugojom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2007 05 12, 15:28)
sveikos 4u.gif 
MAno paskutines mm buvo kovo 30, balandzio 31 junesulaukiau, velavo savaite kai dariausi testa o jis nieko, tik I labai jau ryskia, kadangi skaudejo labai jau kairi sona nulekiau i ligonine sestadieni, kad pazetu kas yra.nusivede mane iskart i echo, ir padare, sako kairiam sone nieko nera, o uztat desiniajam nesprogusi kiausialaste, ir greiciausiai nestumas bus, bet gimdoj darnera.Pagal mano paskaiciavimus jei buc pastojus jis jau butu gimdoj. Arbasako sprogs ir isiderins ciklas. Opo to sako jei nuspresi gimdyt gert folio rugsti nesciosioms.As jau apsidziaugiau ir vyras patenkintas buvo, o kitos dienos vakara pradejau kraujuot....Ir jau savaite, krauvimas buvo trumpas, bet gausus, o db vis dar eina iskyros rausvos,gal kas zinot kodel taip yra?man taip pirma kart, niekad taip nebuvo.


Vis galvojau, kaip tau sekasi 4u.gif Neliudek 4u.gif
Atsakyti
kadjauyra kaip yra, netaip jaulengva kaip atrodo verysad.gif
Atsakyti
Po antro nesivystančio 11 savaiciu - 8 menesiukus palaukeme, pasisaugojome, po to - pastojau ir stai mano nestumui jau 35 savaites!!!
nestuke.gif biggrin.gif wub.gif
Daug kartu vaikiukas tikrintas ehoskopu - lyg nieko blogo neranda, kraujukas geras, visi tyrimai geri. LIKO 1 MENESIUKAS iki gimdymo. Taigi - sekasi neblogai.
Dabar jau butu sunku TOOOKI dicki prarasti, bet tikiuosi, kad nieko blogo nenutiks.
Kai ehoskopu nustate, kad bus mergyte, apsiverkiau is laimes. Nors dziaugciaus jei butu berniukas...
sekmes visoms bandancioms tureti 2.gif
Atsakyti
Po mano persileidimo praėjo metukai laiko, ir pagaliau, pagaliau galiu vėl pasakyti kad laukiuosi
Atsakyti