Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Mano nestumui jau 21 savaite, kasdien jauciu vaikucio judesius ir kiekvienas jo "pasispardymas" uzgydo praeities zaizdas, mat kaip jau rasiau: pries metus, 2006 02 18 turejom persileidima. Siaubinga baime netekti pasitrauke i sona. Jeigu mums si karta pavyks, tai busim dar vienas pavyzdys, kad NE VISADA GYVENIMAS GALI BUTI TIK TOKS VIENAREIKSMISKAI NETEISINGAS, KAD NE VISADA DIEVAS NORI TIK NUSKRIAUSTI, KAD PO DIDELIO SKAUSMO ATEINA DIDELIS DZIAUGSMAS... Dievo keliai nezinomi, jis ten "perstatineja baldus".... Siandien jauciuosi laiminga, linkiu to paties ir jums 4u.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka-zuikiene @ 2007 03 01, 15:55)
Siaubinga baime netekti pasitrauke i sona. Jeigu mums si karta pavyks, tai busim dar vienas pavyzdys, kad NE VISADA GYVENIMAS GALI BUTI TIK TOKS VIENAREIKSMISKAI NETEISINGAS, KAD NE VISADA DIEVAS NORI TIK NUSKRIAUSTI, KAD PO DIDELIO SKAUSMO ATEINA DIDELIS DZIAUGSMAS...

Būsimos mamos, tos kurios patyrė bent kartą persileidimą, savo mažų angeliukų netektį iš tiesų pergyvena pastovią baimę, begalinį rūpestį ir paranojos priepuolius, besilaukdamos antrą, trečią kartą...
Kai aš laukiausi antro vaikučio (netekusi pirmojo, kuriam buvo 12 sav.), tai kiekviena diena iki gimdymo man buvo pilna įtampos. Labai daug meldžiausi, mane stiprino artimi žmonės. Pati puikiai supratau, kad reikia ramybės, stengiausi tokia išlikti, bet buvo LABAI sunku. Kartais atrodydavo, kad nėštumas išsitempė į ilgą kasdienybę, kad iš tos baimės niekada "neišbrisiu". Džiaugiausi, kai sėkmingai praėjo 6, 8, 12 sav., o kai pajutau pirmuosius judesiukus, o kas dieną jie tik stiprėjo blink.gif , tai jaučiausi, kad mano "futbolininko" spyriai buvo, kaip balzamas sielai. O pasirodė, kad tai mūsų mergička tokia stipruolė, man visus šonus atidaužė bigsmile.gif Ji buvo naktinukė, duodavosi pilvelyje labiau vakare, naktį, o ryte ir dieną miegodavo biggrin.gif Tai aš (iš baimės) kad kažkas negerai, ją žadindavau (pilvuke) barškindavau pirštu ir prašydavau, kad atsilieptų man. Kai sujudėdavo, leisdavau toliau miegoti tongue.gif
Linkiu visoms mamoms neprarasti vilties. Ir nekaltinkit gydytojų, savaiminiai persileidimai yra skirti gamtos, likimo, Dievo. Tai, kaip natūrali atranka, vadinasi kažkas blogai, jei vaikučiui nelemta gimti...Aišku, būna išimčių, kad gulimas režimas išsaugo mažiukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 01 kovo 2007 - 17:54
aš tikiuosi, kad jau ne už kalnų tas laikas, kuomet ir aš gal būt sūpuosiu savo mažylį-ę nt rankų.
bet iki tol, kai skaitau tokius žodžius, man labai drąsko širdi....
aš maniau kad pirmasisi mano nustojęs vystytis nėštumas, tai likimo išdaiga... kad tai netyčia tiesiog... Dievo rykštė ar kas kaip ten vadina...
bet po antros abrazijos..... kuomet nei aš, nei gydytoja nesitikėjome tokio rezsultato, nes visi tyrimai buvo tiesiog piukūs - idealūs - vieną dieną matai kad juda - o kitą - jau viskas tuščia ir nebėra prasmės.... kai lauki kelias dienas ir puikiai jautiesi, o žinai, kad tavyje jau niekas nebeauga.... ir Tu pati - savom kojom... ir savo noru.... eini į ligoninę... vėliau į operacinę.....

tai kad ir ką aš dabar čia pasakyčiau.... tikriausiai suprasiu tik aš pati.... man kaukti norisi - tikrąja to žodžio prasme - kaukti ir staugti iš skausmo....

ačiū kad išklausėt.... atsakyti nereikia.....
Atsakyti
QUOTE(Žvirbliukė @ 2007 03 02, 16:53)

tai kad ir ką aš dabar čia pasakyčiau.... tikriausiai suprasiu tik aš pati.... man kaukti norisi - tikrąja to žodžio prasme - kaukti ir staugti iš skausmo....

ačiū kad išklausėt.... atsakyti nereikia.....

Aišku, atsakymo mes neduosim. Man taip pat po nesivyst. ir persileidimų tik staukt norisi. Bet kad tai padėtų... Visa tai praeis kai pastosim ir LAIMINGAI išnešiosim.
Atsakyti
Linkiu visoms norincioms - pastoti, lengvai isnesioti ir be proto myleti savo mazylius, nepamirsti uzauginti jais dorais ir tyrais zmogiukais 4u.gif
Tik pagimdziusi grazuti berniuka nustojau save kaltinti del buvusio persileidimo, o grauzati, nepilnavertiskuma ir ilgesi mazai butybei teko isgyventi vienai, nes aplinkiniam nerupejo, o saviskiam nenorejau parodyti, kad isgyvenu. Labiausiai iskaudino tai, kad pasirodo uz mane tai "isgyveno" kiti, kurie uz nugaros analizavo kodel man nepasiseke ir pasirodo kuri laika tai buvo labai aktuali tema susiburimuose zmoniu, kuriuos pazystu tik is matymo unsure.gif
Saugokite save ir savo kudikius, man labai padejo mintis, kad vaikai pasirenka tevus ir ateina tada, kada jiems laikas...laukite ir pas jus jie ateis, nes kitaip ne but negali
Atsakyti
QUOTE(MyTute @ 2007 03 06, 09:32)
Linkiu visoms norincioms - pastoti, lengvai isnesioti ir be proto myleti savo mazylius, nepamirsti uzauginti jais dorais ir tyrais zmogiukais  4u.gif
Tik pagimdziusi grazuti berniuka nustojau save kaltinti del buvusio persileidimo, o grauzati, nepilnavertiskuma ir ilgesi mazai butybei teko isgyventi vienai, nes aplinkiniam nerupejo, o saviskiam nenorejau parodyti, kad isgyvenu.  Labiausiai iskaudino tai, kad pasirodo uz mane tai "isgyveno" kiti, kurie uz nugaros analizavo kodel man nepasiseke ir pasirodo kuri laika tai buvo labai aktuali tema susiburimuose zmoniu, kuriuos pazystu tik is matymo  unsure.gif
Saugokite save ir savo kudikius, man labai padejo mintis, kad vaikai pasirenka tevus ir ateina tada, kada jiems laikas...laukite ir pas jus jie ateis, nes kitaip ne but negali

Ir as sutinku su tamstos nuomone, kad labai svarbu neuzmirsti mazyliu uzauginti dorais ir tyrais zmogeliukais thumbup.gif Kartais mamytes taip pergyvena, jaudinasi jau budamos nestuke.gif , kad visai pamirsta, kad nuo pirmos pastojimo dieniukes privalo kad ir kaip paranoja kankintu, suimt save i rankas ir pasistengt islikt ramioms... Tai TRAGISKAI sunku, galiu patvirtinti svao kailiu.... Bet jei sugebejau as, sugebesite ir jus... As nusiteikiu taip: nezinau ar mano vaikiukas isvys pasauli, bet juk ne nuo manes tai priklauso, taigi ar as nervinsiuosi, ar ne - BUS TAIP KAIP TURI BUTI ir dziaugiuosi kiekviena nestumo dienele, kiekvienu pasispardymu...Kas zino, kiek dar man bus lemta, reikia pasidziaugti, kad dar sendien ji turiu pilvelyje...
Gal tai kiek nuskambes ziauriai, bet vaikelis - tai ne kazkoks "prizas" uz patirtas kancias, kuri bet kokia kaina turime gauti, jei ne - TADA VISKAS : ir gyvenimas tik mums neteisingas, o kitiems teisingas ir t.t. Ir aplinkiniai leidzia sau diskutuoti apie tai, bjauriai apsneka, leidzia sau kaltinti buvusia nestuke, sugalvoja net priekaistu ir panasiai....Vaikelis ateina per mus, bet jis ne musu...jis kazkada taps musu visuomenes dalimi, pasiims dali mamos sirdies...Ir ...ATEIS TADA KADA JAM REIKIA.....VISOS RAMIAI IKVEPKIME ORO IR ATSIPALAIDUOKIME.... Ramybes jums...ramybes... is visos sirdies... 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif skaudzia temele nagrinejat...
esu viena is jusu... kaip bebutu gaila verysad.gif taciau kaip sakant nera to blogo kas neiseitu i gera...
musu seimynai vis nesiseke susilaukti leliuku, gavosi beveik po 3metu bandymu...aisku dziaugsmui nebuvo ribu, tiesiog krykstavom is laimes... ir nesulaukus 12sav suzinojom, kad musu leliukas pabego....
busenos apsakyt neimanoma...staugt, rekt, begt neaisku ka reikejo daryt...trecioj paroj prazilau...pilna ta zodzio prasme ir kaip bebutu nuostabu, mes vel laukiames po 3men pertraukos!
aisku dziaugsmas ir baime rungtiniauja kartu, bet jau tuoj 21sav smile.gif tikimes geriausio, nors dar labai ir slepiame nuo aplinkiniu, bet nebelabai iseina.... smile.gif
baimes ir paranojos persekioja kasdien, bet sykart atrodo mums pavyko smile.gif
Linkiu visoms pamirsti praeiti ir ziureti i ateiti, ir tikrai tikrai visoms pasisekt sulaukti savu leliuku 4u.gif bukite stiprios thumbup.gif
Atsakyti
As irgi ta patyriau.Baisu po persileidimo,istisai i tualeta laksciau,ir tikrinau ar viskas gerai,dabar jau kiek apsiraminau,bet kartais prisimenu dar.Gamta nusprendzia viska pati...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif .Labai su vyru norim vaikucio ir labai stengiames,jei po savaites nesulauksiu mmm darysiuos testuka ir tikiuosi bus teigiamas.Tik va ,kuo daugiau skaiciau jusu tema,tuo man neramiau daresi.Sakykit mergaites,kas lemia persileidima,ir ko labiausiai reiktu saugotis?Ar cia jau kaip dievas duos?nepykit uz kvaila klausima,tiesiog niekada nebuvau nescia ir ziniu man tikrai truksta.ir labai neramu darosi,nors galbut dar net nesu pastojus blush2.gif Linkiu visom stiprybes ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*J&J* @ 2007 03 13, 18:23)
sveikutes 4u.gif .Labai su vyru norim vaikucio ir labai stengiames,jei po savaites nesulauksiu mmm darysiuos testuka ir tikiuosi bus teigiamas.Tik va ,kuo daugiau skaiciau jusu tema,tuo man neramiau daresi.Sakykit mergaites,kas lemia persileidima,ir ko labiausiai reiktu saugotis?Ar cia jau kaip dievas duos?nepykit uz kvaila klausima,tiesiog niekada nebuvau nescia ir ziniu man tikrai truksta.ir labai neramu darosi,nors galbut dar net nesu pastojus blush2.gif                                                                                                Linkiu visom stiprybes ir sekmes 4u.gif


Sveikute,
as tikiu, kad tu sekmingai pastosi ir isnesiosi: tai, ka cia prisiskaitei, NEBUTINAI TURI NUTIKTI TAU. Persileidimo priezasciu buna be galo daug, bet jei tvirtai ir gerai susiformaves uzkibs pas tave, tai ir vystysis, ir augs, ir tik po 9 men. tegalesi isprasyt lauk mirksiukas.gif O saugotis labiausiai reiketu stresu ir infekciniu ligu (ypac I-ame nestumo trimestre). Taigi, noreciau palinketi tau ramybes, sveikatos ir sekmingai susilaukti savojo stebukliuko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tooraa: 13 kovo 2007 - 18:03
QUOTE(Tooraa @ 2007 03 13, 16:58)
Sveikute,
as tikiu, kad tu sekmingai pastosi ir isnesiosi: tai, ka cia prisiskaitei, NEBUTINAI TURI NUTIKTI TAU. Persileidimo priezasciu buna be galo daug, bet jei tvirtai ir gerai susiformaves uzkibs pas tave, tai ir vystysis, ir augs, ir tik po 9 men. tegalesi isprasyt lauk mirksiukas.gif O saugotis labiausiai reiketu stresu ir infekciniu ligu (ypac I-ame nestumo trimestre). Taigi, noreciau palinketi tau ramybes, sveikatos ir sekmingai susilaukti savojo stebukliuko bigsmile.gif

Aciu labai uz padrasinima,tikiuosi kad taip ir bus kaip sakai "tvirtai ir gerai susiformaves uzkibs" bigsmile.gif tik kad kuo daugiau gilinuos tuo viskas painiau atrodo.Na nieko,dar savaitele ir viskas bus aisku.O jei ne,tai ir toliau darbuosimes "is peties" biggrin.gif
Atsakyti
O mano nestumui jau 22 savaites, mazius diena nakti "duodasi' pilvelyje, spardosi, net vyras stebisi....pilvelis isaugo "nerealus".... Uz 4 menesiuku lauksime pasirodant 2.gif ...
Jausmas nerealus, ypac po sitokios netekties... Kai kazko netenki, tada atrandi ir ivertini bei laikai stebuklu kiekviena nestumo dienele...
Ar yra dar mamyciu, nesiojanciu panasiai kaip as, kuriu nestumas ipusejo? Ar dar vis baiminates, ar jau nurimote kaip as?
Manes net tie baisus kosmarai nekamuoja, tik ramybe ir dziaugsmas...Mane sis nestumas "veza"...Gal man jau pavaziavo stogas?......
Atsakyti