Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

mano pirmasis irgi baigesi persileidimu schmoll.gif ilgai labaiskaudejo sirdele.. palaukeme apie 3 menesiukus tuo metu geriau foline rugsti ir nusprendeme tiesiog nesisaugoti ir ka jus manot, per pirma menesi ir pavyko, dabar jau mano pilvuzui beveik 20savaiciu thumbup.gif
Atsakyti
mano pirmasis nestumas tai pat baigesi persileidimu buvo 9 sav. iki siol kaltinu ginekologe nes atejau pas ja nes pradejo teplioti o ji israse man vaistu???????????????????????? iki siol nesuprantu kodel nesiunte i ligonine kadangi pasitikejau zmogum kuris prisiekes hopokrato priesaika sedejau namie ir geriau tabletes....... apsurdiskai kai dabar pagalvoju..... kita diena kraujas pradejo teketi upeliu pilva raize iki isprotejimo tad nuvykau pati i ligonine bet deja jau buvo per velu,pakeiciau ginekologa ir netgi poliklinikajei kada gyvenime sutikciau ta ginekologe gatvei jauciu vosciau is sirdies bash.gif


po pusmecio vel pastojau ir dabar auginu dukryte aciu dievuliui kad gime ir kad auga sveika
Atsakyti
Baisu tie persileidimai:(Man antras buvo balandi,dabar laukiuosi ir lakstau kas 5 min i tualeta,tikrinu ar viskas gerai.Paranoja kazkokia man ivare tos nelaimes:(
Atsakyti
mano pirmasis buvo nesivystantis ir žuvo 5 sav., antrą kartą pastojau po 6 mėn., ir tai buvo netyčia.dabar tas netyčiukas manekas dieną kalbina per pilvą.nors kartias pagalvoju ir apie tą prmąjį ir susigraudinu verysad.gif
Atsakyti
oi.... merginos labai puikiai jus suprantu, kaip veliau po persileidimo ar nesivystančio kankina baisiausios mintys. Man nesivystantis buvo prieš 2 metus, buvo labai skaudu, bet sugebejau save įtikinti, kad galbūt taip turėjo būti, gal nelaikas ir t.t. bet žinoma širdyje kartais pagalvoju dabar jau būtų 2metukai verysad.gif
Mums dabar 16 savaičių ir nors rizikingiausias laikotarpis praėjo mane vis dar kankina blogos mintys. doh.gif ir kyla daugybė klausimų, bet labiausia laukiu kada pajusiu mažylį savyje wub.gif ir nors jau kažka jaučiau, tik tiksliai nežinau ar čia jis, vistiek bijau, kaip kažkuri rašėt tikrai užpuolė paranoja. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2007 01 23, 21:39)
Baisu tie persileidimai:(Man antras buvo balandi,dabar laukiuosi ir lakstau kas 5 min i tualeta,tikrinu ar viskas gerai.Paranoja kazkokia man ivare tos nelaimes:(




paskaiciau ir atrode kad parasiau as zinok ir man buvo kazkokia paranoja eidavau i toleta ir matydavau ant toletinio krauja,nors jo ten nebuvo, kaip isprotejus vartydavau ta toletinio gabaleli ir kol neisitikindavau kad jis ne kruvinas nenustodavau spoksoti blink.gif kai prisimenu baisu , taip ir isprotet galima.
Atsakyti
sveikutes,a
mano pirmas nestumas buvo nesekmingas
dabar laukiuosi vel, esam 7mm dydzio ir kaskurtais 4sav biggrin.gif
Atsakyti
Na mes po pirmo nesivystančio nėštumo, jau turim gražų lelių ir laukiam dar vieno blush2.gif Nėštumai tikrai lengvi, na bent jau kol kas blush2.gif
Stiprybės visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O as turejau irgi antra nesivystanti 11 savaiteliu, bet dabar jau nusiraminau. Laukiuosi trecio vaikiuko po 8 menesiu pertraukos;kaip ir visas jus kankina paranoja, vaidenasi kraujas tuolete ir t.t. Aplinkiniai nervina savo kalbomis, aiskina ka turiu daryti, o ko ne... kokius drabuzelius nesioti...atseit kelniu nenesiot ir t.t. Bet as esu stipri ir nekreipiu demesio, kad ir mano giminei irgi (svelniai tariant) - paranoja...Stengiuosi islikti rami, juk tai yra svarbiasia nestumo metu. Beja 14 savaiciu jutau pilvo skausmu-spazmus - jau maniau: VISKAS. Bet gydytoja nuramino, sako viskas gerai. bigsmile.gif O dabar mums jau 17 savaiciu... Kai tik nusiteikiau ramiai ir optimistiskai, visi pilvo tempimai dingo ir nepasikartoja. Taigi visoms jums linkiu buti ramioms ir laimingoms... 4u.gif Sekmes nesiojant is naujo savo angeliukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 01 24, 13:19)
paskaiciau ir atrode kad parasiau as zinok ir man buvo kazkokia paranoja eidavau i toleta ir matydavau ant toletinio krauja,nors jo ten nebuvo, kaip isprotejus vartydavau ta toletinio gabaleli ir kol neisitikindavau kad jis ne kruvinas nenustodavau spoksoti blink.gif  kai prisimenu baisu , taip ir isprotet galima.


Turbut visoms patyrusioms persileidima ar žinancioms, jog tai gali atsitikti, išsivysto paranoja. Aš ir dažnai į tualetą laksčiau ir kaskart su baimę į jį žvelgdavau. Kol pagaliau paranoja virto tikrove verysad.gif
Atsakyti
O mano situacija tokia; pirmas nestumas buvo nesivystantis, palaukem 3men ir vel pastojau - vaikinukui jau trys metai... Nusprendem, kad pats laikas antram leliukui. ir ka, vel nesivystantis... laukem du menesius - as vel laukiuosi - 7sav. Atsirado isskyros, echoskopu matomas 3mm atsidalinimas, viena daktare sako, kad persileidimui didele tikimybe... Pries tai dar juokavau, kad nors kas antras, bet jei sito neteksiu, tai labai rimtai su vyru mastysim apie tai, kad gal uzteks ir vieno skaco smile.gif
rodos optimizmo jau neliko, nors visada gyvenime matau tik geraja dalyko puse... bet siuo metu nematau jos... juk del mano paranoju kencia ir mano vyras bei vaikas, taip pat ir kiti artimieji...
ai, velniava su tom netektim verysad.gif
Atsakyti