Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Na po tu visu operaciju neaisku kaip bus su pastojimu. su gydytoja kalbejau tai sake jau po pirmu menesiniu galima bandyti vel. manau, kad vistiek reikia palaukti ilgesni laika, kol ten viskas atsigaus ax.gif nors jau kitu metu liepa noreciau gimdyti rolleyes.gif ax.gif bet kaip minejau, kaip kazin pavyks pastoti blink.gif
Atsakyti
Na, tik atsipalaiduok, negalvok labai, kaip bus, kaip pavyks, nebijok. Mažiau planuok, kada tiksliai vaikelio nori, neįsitempk, tiesiog norėk, gyvenk!
Mane po pirmo persileidimo gydytoja paprotijo, kad tik nepradėtume paskui intensyviai "gaminti" vaikelio, kiekvieną kartą tikėdamiesi, kad pavyks pastoti. Tai aš nei jokių dienų vaisingų nežiūrėjau, nei galvojau, nei planavau tinkamo laiko, tik pasvajodavau apie vaikelį, tikėdama, kad jis ateis tada, kada bus laikas. Ir atėjo - net 2, kaip kompensacija už vieną prarastą!
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2006 07 27, 08:29)
Tai aš nei jokių dienų vaisingų nežiūrėjau, nei galvojau, nei planavau tinkamo laiko, tik pasvajodavau apie vaikelį, tikėdama, kad jis ateis tada, kada bus laikas. Ir atėjo - net 2, kaip kompensacija už vieną prarastą!


Labai sveikinu - laikykites, sekmingo nesiojimo! 4u.gif
Atsakyti
Mymyte labai sveikinu 4u.gif dvynukai visada nuostabus dalykas. maniskis labai svajoja apie dvynukus doh.gif mirksiukas.gif manau svarbiausia reikia nestresuoti ir pasiduoti savaiminei eigai biggrin.gif kada panores tada ateis vaikelis i si pasauli. Didelio sekmiuko nesiojant dvynukus 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū už palinkėjimus! Nepatikėsit, aš kažkodėl vaikystėj svajojau apie 2 dvynukus wink.gif, nors lyg ir be jokio realaus pagrindo. Ir tik visai neseniai paaiškėjo, kad pagrindas tai buvo - mano močiutės broli iš dvynukų ir dvi jos seserys susilaukę dvynukų, viena jų - mano krikšto mama... O aš visą laiką galvojau, kad jokių šansų.
Taigi, labai džiaugiuosi, noriu tikėti pačiu geriausiu, bet jei realiai galvoti - tai truputį plaukai ant galvos šiaušiasi smile.gif. Nes nesu aš tokia kantri ir pasiaukojanti mama, o kiek to reikės ir dar - SVEIKATOS- su tais dvynukėliais. Bet vis tiek jų labai laukia visa mūsų šeima.
Atsakyti
Mano giminej irgi yra nemazai dvynuku doh.gif vyras tai labai nori dvieju, bet kazkaip manu kad kaip nors vieno uztektu. bet jau cia neuzsakysi to dalyko biggrin.gif o su dvynukais kantrybes tai tikrai dideles reikes. nors gal tik taip atrodo, o kai jie bus visai viskas paprasta atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2006 07 27, 17:35)
Taigi, labai džiaugiuosi, noriu tikėti pačiu geriausiu, bet jei realiai galvoti - tai truputį plaukai ant galvos šiaušiasi smile.gif.


Isivaizduoju! Bet is tiesu tai svarbiausia, kad visi sveiki butumet! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mymyte @ 2006 07 27, 06:29)
Na, tik atsipalaiduok, negalvok labai, kaip bus, kaip pavyks, nebijok. Mažiau planuok, kada tiksliai vaikelio nori, neįsitempk, tiesiog norėk, gyvenk!
Mane po pirmo persileidimo gydytoja paprotijo, kad tik nepradėtume paskui intensyviai "gaminti" vaikelio, kiekvieną kartą tikėdamiesi, kad pavyks pastoti. Tai aš nei jokių dienų vaisingų nežiūrėjau, nei galvojau, nei planavau tinkamo laiko, tik pasvajodavau apie vaikelį, tikėdama, kad jis ateis tada, kada bus laikas. Ir atėjo - net 2, kaip kompensacija už vieną prarastą!

labai dziaigiuos kad antras kartas tau buvo sekmingas ir net dvigubai atesjo! 4u.gif thumbup.gif

na o as irgi persileidau pries kelias savaites. jau baiginejau 7 savaite laip pamaciau kad kelnaiotes patepliotos ir kaip nekeista vsa diena pilva siek tiek maude, kaip pries menesines....taigi nuvykau i greitaja pagalba, nes jau vakaras buvo...ten po valandos apziurejo ir pasake kad tipo gimdos kakklelis uzsidares ir ner stirpus kraujavimas..ateisit gal tik siaip, bet uzrase kitam rtui echoskopijai..na o ten padare ir issorine ir vidine, ir pasake kad mano vaisius tik 5 savaiciu dzudzio o man 8 prasideda..ir kad tas kraujavimas tai savaminis persileidimas. Liepe po 10 dienu ateiti, kad patikrintu ar viskas isivale.....deja ta savaitele viskas ir isivale verysad.gif ..patikrino darkart atseit viskas gerai, sake menesi palaukt ir vel galim bandyt....na jei istversiu palauksim du menesius, bet jau taip norim greiciau ta leliu turet..kad nesinori is vis laukt...

o ka jus gal geriat kokius nors vitaminus spec....

man patare pagert folio rugsties, dar topo mama is kazkur prisklause kad ruginiai miltai labai gerai, nes juose daug vitamino E ir labai gerai moteriskam organizmui..na kiek tiesios nezinau, bet geriu dabar.
tikiuos antras kartas bus sekmingas..gal irgi dvynukui..nors giminej nieko nera is dvynuku..na svarbu nors vienas smile.gif
Atsakyti
katytee nenusimink labai, man ir taip buvo, as 9 savaite persileidau. dare gimdos abrazija. o tas vaikelis taip laukamas buvo wub.gif db lauskim tris keturis menesiukus kada vel planuosim. nors gydytoja po operacijos sake kita menesi galit vel bandyti. bet nutarem truputi palaukti. po viso to ivykio baigiu atsigauti, kazkaip apir tai stengiuosi negalvoti.
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 08 04, 20:18)
labai dziaigiuos kad antras kartas tau buvo sekmingas ir net dvigubai atesjo!  4u.gif  thumbup.gif

na o as irgi persileidau pries kelias savaites. jau baiginejau 7 savaite laip pamaciau kad kelnaiotes patepliotos ir kaip nekeista vsa diena pilva siek tiek maude, kaip pries menesines....taigi nuvykau i greitaja pagalba, nes jau vakaras buvo...ten po valandos apziurejo ir pasake kad tipo gimdos kakklelis uzsidares ir ner stirpus kraujavimas..ateisit gal tik siaip, bet uzrase kitam rtui echoskopijai..na o ten padare ir issorine ir vidine, ir pasake kad mano vaisius tik 5 savaiciu dzudzio o man 8 prasideda..ir kad tas kraujavimas tai savaminis persileidimas. Liepe po 10 dienu ateiti, kad patikrintu ar viskas isivale.....deja ta savaitele viskas ir isivale  verysad.gif ..patikrino darkart atseit viskas gerai, sake menesi palaukt ir vel galim bandyt....na jei istversiu palauksim du menesius, bet jau taip norim greiciau ta leliu turet..kad nesinori is vis laukt...

o ka jus gal geriat kokius nors vitaminus spec....

man patare pagert folio rugsties, dar topo mama is kazkur prisklause kad ruginiai miltai labai gerai, nes juose daug vitamino E ir labai gerai moteriskam organizmui..na kiek tiesios nezinau, bet geriu dabar.
tikiuos antras kartas bus sekmingas..gal irgi dvynukui..nors giminej nieko nera is dvynuku..na svarbu nors vienas  smile.gif

Nuosirdziai ptariu neskubek pastot,nes as jau tai patyriau.Gimda dar nera pakankamai atsistaciusi ir kai buvo 4 men nestumas ,teko daryt apsiuvima. Bet isnesiojau sekmingai. Taciau nereikejo skubet pastot,but nereikeje to apsiuvimo.Labai nemalonus reikalas doh.gif
Atsakyti
Mano pirmas nestumas irgi baigesi persileidimu..Labai del to isgyvenau,net mintys lindo ,kad gal jau nebegalesiu vaikelio turet.. verysad.gif bet praejo metai ir vel pastojau! biggrin.gif dabar jau skaiciuoju paskutines dieneles iki dukreles gimimo...Negaliu sulaukt kada galesiu ja visa isbuciuot 2.gif
Atsakyti
Aš ir patyriau tai.. verysad.gif 9 savaitę prasidėjo kraujavimas, nuėjau į klinikas, apžiūrėjo, pasakė, kad gal nieko baisaus, išrašė vaistų ir namo išleido. Pragulėjau skausmuose aš pusdienį ir vakare jau kraujuojančią mane išvežė į priimamąjį, padarė echoskopiją - vaisius buvo žuvęs jau gal prieš 3savaites... Naktį padarė išvalymą ir ryte jau namo. verysad.gif Niekad to nepamiršiu - tądien buvo mano vyro gimtadienis.. tai bent likimas žiaurus.... jis grįžo iš darbo, nes galėjo dirbt... grįžo su gėlėm, o nuotaika tikrai negimtadieninė... Verkėm abu apsikabinę... po to aš labai bijojau, bet ir labai troškau vėl pastoti... Pusmutį pagėriau KT, ir dar nespėjus mesti jų gerti pastojau. Nėštumas nebuvo lengvas, tris mėnesius tepliojo, ir ligoninėj 6mėnesy gulėjau... Galiausiai po visų kančių ir išbandymų turim sūnelį... O aš jau galvoju apie dar vieną vaikelį.. blush2.gif ax.gif Na ne dabar iš karto, bet ateity tikrai norėčiau... blush-anim-cl.gif wub.gif
Atsakyti