Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po persileidimo

Norejau paplepeti su mamytemis, kurioms pirmas nestumas nebuvo sekmingas ir kaip sekasi/esi lauktis antra karta. Pati pastojau praejus metams po persileidimo, turejau kelias operacijas ir kai gydytojas dave zalia sviesa neskubejau, norejau duoti organizmui pailseti rezultatas - laukiuosi, pas gydytoja dar nebuvau, bet pirma nestuma anksti pajutau, kad kazkas ne taip, si karta ziuresime ar tinkamus tevelius mazius pasirinko, jauciuosi normaliai, jeigu ne pykinimas ir krutines maudimas. Kaip jums sekasi?
Atsakyti
mano pirmasis neshtumas taip pat baigesi persileidimu sad.gif bet man nuo pat pradziu labai sonus skaudedavo...padare abrazija,po to po keliu menesiu isoperavo cista,kuri tipo ir trukde leliui vystytis...praejo 1.5 metu ir as vel laukiuosi.kol kas viskas ok,kita savaite einu pas gydytoja apziurai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 08 vasario 2006 - 21:22
O as taip ir nesupratau kokia mano priezastis buvo, nors ju galejo buti daug, turejau toki jauna ginekologa nuejau pasitikrinti ir po gimdos kaklelio vezio tyrimo pasake, kad reikia daugiau issitirti, bet po keliu savaiciu pas ji nuejau ir buvau nescia, tai tyrimus atidejo ir pasake, kad nestumu per anksti dziaugtis blink.gif man kelias dienas tepliojo, tai jis mane i ER nusiunte, ten mane pralaike 4 val, visokios zarnos i slapimo pusle, echoskopijos ir t.t galiausiai pasake, kad vaisiaus sirdeles ritmas labai mazas, vienu zodziu nuteike mane ne kaip, po savaites pasake, kad sirdele neplaka, man tada buvo gal 5 savaites verysad.gif vienu zodziu as juo netikejau, pakeiciau gydytoja i toki seneli ax.gif jis mane apsviete, kad mano kraujo grupe ne per geriausia ir pasake, kad sirdele neplaka, tipo reikia daryti isvalyma, o as sakau lauksiu kol naturaliai persileisiu t.y. susirgsiu, kas ir ivyko po menesio!!!!! viskas praejo ir tas senelis man pasiule iki galo issitirti del gimdos kaklelio...pasirode, kad pas mane buvo veziniu lasteliu ir reikalinga operacija blink.gif galvojau isdurnesiu, bet viskas praejo, senelis mane labai priziurejo, po isvalymo suleido vaistus i raumeni del kraujo grupes, kad nebutu persileidimu, nuolatiniai vizitai po opercijos, kraujo tyrimai ir t.t. po puses metu dave leidima pastoti, o as laukiau ir sulaukiau biggrin.gif si karta pas gydytoja eisiu 12 sav, ziuresime kaip bus, bet manau organizmas mano nebuvo pasiruoses pirmam lialiui.
Atsakyti
Pirma vaika pagimdziau normaliai, nestumas buvo superinis. Nusprendem praeitais metais su vyru, kad mums jau laikas antro lauktis, nes paskui didelis tarpas tarp vaiku ir t.t. Pastojau netiketai - iskart pabaigus gerti kontracepetikus nebesulaukiau sekanciu menesiniu. Labai dziaugemes. Nestumo pradzia buvo kitokia, nei pirmojo - nuolat pykino, siaubingai maude krutine, be to, kelis kartus uzsimirsusi, kad esu nescia leidau sau darbe smarkiai pakilnoti rankas ir patampyti svorius... Viena rugsejo vakara pamaciau rudas isskyras: po keliu valandu buvau ligoninje, jau normaliai kraujuojanti... Ryte padare valyma, nestumui buvo 12 savaiciu, vaisius buvo nustojes vystytis, priezastys neaiskios... Gydytojai patare palaukti pusmeti, pasidaryti tyrima del infekciniu ligu. Su vyru kruopsciai saugojomes, bet... pora kartu buvom aplaidus. Si mensi nesulaukiau menesiniu - esu nescia! Dziaugsmas kol kas tylus, nestumas labai mazas, kokios trys savaites, vasario pabaigoje einu pas ginekologe, kaip bus taip... Sirdyje tikiu, kad viskas sikart bus gerai...
Atsakyti
Aš po persileidymo ryžausi pastoti tik po 3 metų. O tąkart įvyko viskas netikėtai, nors buvo jau 11 savaitė. Manau, kad tai įvyko dėl mano pačios kaltės, per nežinojimą verysad.gif . Vieną rytą pabudau nuo stiproko pilvo maudimo, pamačiau, kad šiek tiek kraujuoju, reikėjo gult į lovą ir kviesti gritąją, o aš apsirengiau ir šaltą žiemos rytą nukulniavau toliausią kelią į ligoninę, kur prieš abžiūrą ir įvyko persileidimas... verysad.gif
Dėl šios nelaimės, mano sekantis nėštumas ir gimdymas buvo šiek tiek komplikuoti. Beveik visą nėštuma placenta truputi dengė, gimdos kaklelio žiotis. Teko ne kartą pagulėti ligoninėj, dėl gresiančio, ir šiaip buvo skirtas lovos režimas. Bet nėštumui einant į pabaigą, placenta pakilo ir aš galėjau pati gimdyti smile.gif . Per gimdymą, paaiškėjo kad placenta šiek tiek įaugusi, atplyšo ir aš gerokai nukraujavau. Bet tuoj pat viską suremontavo ir viskas baigėsi laimingai smile.gif
Kaip man po to paaiškino gydytojas, taip nutinka po persileidymo arba aborto. Kadangi gimdoje lieka randelių, placenta ir prisitvirtina ne vietoj, ir įauga.
Tokiu taveju, reikia labiau save pasaugoti, daugiau pagulėti nepervargti, nešokinėti, nebėgioti, nesportuoti, žodžiu net smarkiau pasisukti negalima doh.gif
Atsakyti
Pirmas nestumas baigesi dukrytes gimimu:) o antras... sesta savaite padare echoskopija, o astunta persileidimas...gydytojai teige, jog kaltas ankstyvas echoskopas po jo padarymo nustojo vystytis vaisius. Pradejo teplioti, patepliojo pora savaiciu ir kraujuojancia isvaze i ligonine, kur padare abrazija. pastoti patare po 7 menesiu.
pasisaugojom tuos puse meteliu ir pradejom laukti vaikelio. Stai dabar man jau 33 savaites ir visi laukiame pavasari gimsiancios dukrytes:)
Atsakyti
Jo, save saugoti isties labiau reikia: siandien, neapsikesdama dulkiu klodo ant grindu, ciupau siurbli, paskui besiurbdama galvoju, koki velnia as cia tampausi? Gris vyras vakare ir issiurbliuos, einu geriau pagulesiu ir pailsesiu laisva diena, paskui tik bedos galiu prisidaryti, lyg vieno karto maza butu buve...
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2006 02 09, 13:16)
Pirmas nestumas baigesi dukrytes gimimu:) o antras... sesta savaite padare echoskopija, o astunta persileidimas...gydytojai teige, jog kaltas ankstyvas echoskopas po jo padarymo nustojo vystytis vaisius. Pradejo teplioti, patepliojo pora savaiciu ir kraujuojancia isvaze i ligonine, kur padare abrazija. pastoti patare po 7 menesiu.
pasisaugojom tuos puse meteliu ir pradejom laukti vaikelio. Stai dabar man jau 33 savaites ir visi laukiame pavasari gimsiancios dukrytes:)

o kada si nestuma dare pirmaja echoskopija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 09 vasario 2006 - 13:32
QUOTE(Daile @ 2006 02 09, 14:16)
sesta savaite padare echoskopija, o astunta persileidimas...gydytojai teige, jog kaltas ankstyvas echoskopas po jo padarymo nustojo vystytis vaisius.


Siaip tai pirma karta girdziu, kad echoskopija galejo pakenkti vaisiaus vystymuisi. Zinau, kad negalima jos daryti pernelyg daznai, bet toks atvejis tai jau cia idomu...
Atsakyti
Jeigu echoskopa dare is vidaus - netgi labai gali pakenkti.
Atsakyti
Aaa, dabar supratau.
Atsakyti
[quote=Sirana,2006 02 09, 12:48]
Siaip tai pirma karta girdziu, kad echoskopija galejo pakenkti vaisiaus vystymuisi. Zinau, kad negalima jos daryti pernelyg daznai, bet toks atvejis tai jau cia idomu...
[/
man persileidimas buvo kai buvau 7 savaiciu nestumo, vienas ultragarsas buvo atliktas 5 savaiciu, nes vis mausdavo pilva, as irgi galvojau, gal kalti ultragarsai, bet forumo gineakologe pasake, kad ultragrasas (isorinis) negali kenkti nestumui, cia nebent isistikinimas, nors gydytoja ir sako, kad vidinis negali pakenkti, bet as manau, kad jo gal geriau isvengti, juk kisa velniai zino ka taip arti tavo stebukliuko, juk ji pazeisti gali, cia ir vel tik mno kvailas isitikinimas, nes juk gydytojai dzaniausiai zino ka daro
Atsakyti