Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(Laisvė @ 2011 08 26, 17:59)
Nežinojau, kad NIVEA būna ekologiškų  g.gif


Nebūna, ne į tą temą pataikė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2011 08 07, 18:08)
As jau kuri laika vargau dezodoranto paieskose... jei tik pasitepu kokiu eiliniu is parduotuves, kita diena pazastys ispleiskanoja ir kokias 10 dienu tragiskai niezti. Kosmaras. Bandziau keleta ekologisku dezodorantu, tarp ju ir lavera-nu gal ir veikia valandai kitai, bet ne ilgiau... isigijau ir naturaliu drusku akmeneli.. tas pats. Paskutinis mano pirkinys maloniai nustebino. Nezinau, kiek ekologiskas, kiek ne, bet mano pazastys sveikos ir prakaito kvapo ner  bigsmile.gif Beje, buvau bandziusi ta pati rutulini dezika-pazastim tiko, bet greit kvapa pramusdavo. Tepamas man daug efektyvesnis.

http://3.bp.blogspot...e-body-shop.jpg



Reikes isbandyti bigsmile.gif O ir kaina visai nedidele siunciantis is UK, na o musu pardese turbut ir apie 30 Lt kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2011 08 29, 15:34)
Reikes isbandyti  bigsmile.gif O ir kaina visai nedidele siunciantis is UK, na o musu pardese turbut ir apie 30 Lt kainuoja...

Dar galit bandyt siųstis iš čia. thumbup.gif Pirmą kartą apsiperkant gaunat 5$ nuolaidą, taigi siuntimas nemokamas (šiaip būtų 4$ už 1.4 kg), o kainos 2-3 kartus mažesnės nei LT. ax.gif

Atsakyti
Turėjau ir aš dezodorantą iš Thebodyshop'o, bet visiškai netiko, tik pasitepus pradėdavo siaubingai graužti ir niežėti... deja teko išmesti...
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kur nors akcija dezodorantams ekologiškiems?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2011 08 29, 15:34)
Reikes isbandyti  bigsmile.gif O ir kaina visai nedidele siunciantis is UK, na o musu pardese turbut ir apie 30 Lt kainuoja...



Nusipirkau as ji vakar. Apie 22 litus kainavo Body Shop'e Panoramoje. Isbandysiu, parasysiu atsiliepimus. Pardaveja gyre, sake, kad pati toki naudoja ir yra patenkinta.
Atsakyti
Laimuciuk, lauksiu atsiliepimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2011 09 12, 12:28)
Laimuciuk, lauksiu atsiliepimu  ax.gif



Kelias dienas jau panaudojau, tai , atrodo, tikrai yra neblogas. Nera taip, kad laiko kaip antirespirantas, bet man uz naturalius akmenukus (mineralus) geriau laiko. smile.gif
Atsakyti
Naudojau alūno akmenėlį iš KN. Visapusiškai patenkinta esu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 24 rugsėjo 2011 - 06:54
dabar naudoju rutulinį Tom's of Maine natural confidence dezodorantą.
Va tokį
user posted image

patika, nes švelnus kvapas, nelieka pėdsakų ant drabužių.
alūno akmens dar nebandžiau, bet išbandysiu.
Atsakyti
Atsiliepimai apie mano bandytus dezodorantus:

Acorelle slopinantis plaukų augimą: Nepatiko kvapas… Toks kaip prarūgusių rožių. Visai negaivus. Nepastebėjau, jog slopintų plaukų augimą, plius nevisada efektyviai nuo prakaito kvapo apsaugodavo. Nekartosiu.

user posted image

Madara: Iš pradžių labai patiko dėl savo žolinio, gaivaus kvapo ir dėl efektyvos prakaito kvapo apsaugos. Bet buteliukui einant į pabaigą pradėjo pavesti... Kas keisčiausia, kad prakaito kvapą puikiai sulaikė vasaros metu, o atėjus rudeniui nebepadėjo. Labai norėčiau kartoti antrą kartą, bet bijau.

user posted image

Kol kas favoritu lieka Urtekram bekvapis. Nusipirkau jau antrą dar nepabaigusi Acorelle...

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 09 24, 06:52)
Naudojau alūno akmenėlį iš KN. Visapusiškai patenkinta esu smile.gif



as taip pat naudoju aluno akmeneli, kol kas esu labai patenkinta.tik kazkuri mamyte rase, kad vasara nelabai sulaiko prakaita, tai paziuresiu kaip bus man. smile.gif
Atsakyti