Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(BlueFire @ 2011 07 30, 18:33)
nu neekologiskas sitas, sudety aliuminio yra - alum... apie aliumini dezodorantuose daug kur rasyta.


Tai kad čia ne aliuminis, o druska. Ir ne laboratorijoj užauginta (amonnium alum), o natūraliai. Ir kaip gali būti neekologiškas jeigu sertifikuotas?
Atsakyti
As jau kuri laika vargau dezodoranto paieskose... jei tik pasitepu kokiu eiliniu is parduotuves, kita diena pazastys ispleiskanoja ir kokias 10 dienu tragiskai niezti. Kosmaras. Bandziau keleta ekologisku dezodorantu, tarp ju ir lavera-nu gal ir veikia valandai kitai, bet ne ilgiau... isigijau ir naturaliu drusku akmeneli.. tas pats. Paskutinis mano pirkinys maloniai nustebino. Nezinau, kiek ekologiskas, kiek ne, bet mano pazastys sveikos ir prakaito kvapo ner bigsmile.gif Beje, buvau bandziusi ta pati rutulini dezika-pazastim tiko, bet greit kvapa pramusdavo. Tepamas man daug efektyvesnis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2011 08 07, 18:08)
As jau kuri laika vargau dezodoranto paieskose... jei tik pasitepu kokiu eiliniu is parduotuves, kita diena pazastys ispleiskanoja ir kokias 10 dienu tragiskai niezti. Kosmaras. Bandziau keleta ekologisku dezodorantu, tarp ju ir lavera-nu gal ir veikia valandai kitai, bet ne ilgiau... isigijau ir naturaliu drusku akmeneli.. tas pats. Paskutinis mano pirkinys maloniai nustebino. Nezinau, kiek ekologiskas, kiek ne, bet mano pazastys sveikos ir prakaito kvapo ner  bigsmile.gif Beje, buvau bandziusi ta pati rutulini dezika-pazastim tiko, bet greit kvapa pramusdavo. Tepamas man daug efektyvesnis.

user posted image

labukas.o kur galima toki isigyti ???? blush2.gif ax.gif 4u.gif smile.gif labai noreciau isbandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaM @ 2011 08 09, 23:24)
labukas.o kur galima toki isigyti ???? blush2.gif  ax.gif  4u.gif  smile.gif labai noreciau isbandyti  blush2.gif

Galima parsisiusti is cia. mirksiukas.gif
http://www.thebodysh...Code=C_BathBody
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 08 10, 00:41)



aaa, tai The Body Shop, smile.gif tai gal turėtų būti šių dezodorantų The Body Shop parduotuvėse Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 30, 10:27)
Rimtai Rimi prekiauja Urtekram produkcija? Pirmą kartą girdžiu ir niekada nemačiau smile.gif) nors kiekviena diena apsiperku Rimi biggrin.gif o kurioje Rimi matei? Gal ne visose prekiauja  ax.gif



Urtekram produkcija prekiauja PC Panoramos Rimi. Ten dažnokai ir akcijos būna, pati keletą kartą užtaikiau ant akcijų ekologiškoms Urtekram prekėms. Šios firmos deziko dar nebandžiau, bet kadangi čia kažkas pareklamavo, tai pabandysiu ir parašysiu:).
Atsakyti
Aš dezodorantų ilgą laiką labai privengiau, nes mamai buvo kažkas atsitikę pažastyje su liauka (įtarė, kad nuo dezodorantų), teko operuot. . sad.gif

Dabar dažniausiai naudoju šitą: Crystal Body Deodorant Spray, prakaito nelabai sulaiko, bet kvapo stipraus nebūna.

Turiu ir akmenėlį (Crystal Body Deodorant Stick), bet vis neprisiruošiu panaudot.


Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2011 08 13, 11:59)
Urtekram produkcija prekiauja PC Panoramos Rimi. Ten dažnokai ir akcijos būna, pati keletą kartą užtaikiau ant akcijų ekologiškoms Urtekram prekėms. Šios firmos deziko dar nebandžiau, bet kadangi čia kažkas pareklamavo, tai pabandysiu ir parašysiu:).



Aš labai džiaugiuosi, kad Hyper Rimi parduotuvėse yra Urtekram ir Sonet produktų, vasaros pradžioje buvo beveik mėnesį akcijos eko produktams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 08 13, 11:52)
Aš dezodorantų ilgą laiką labai privengiau, nes mamai buvo kažkas atsitikę pažastyje su liauka (įtarė, kad nuo dezodorantų), teko operuot. . sad.gif

Dabar dažniausiai naudoju šitą: Crystal Body Deodorant Spray, prakaito nelabai sulaiko, bet kvapo stipraus nebūna.

Turiu ir akmenėlį (Crystal Body Deodorant Stick), bet vis neprisiruošiu panaudot.


Na va, per karščius nenaudojau šių įprastų, o kelis kartus pasitepiau ne tokiu natūraliu, tai iškilo pažasty skaudus spuogas. doh.gif Jau tikriausiai pažastys nuo blogiukų atpratę. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 17 rugpjūčio 2011 - 17:50
Turiu viena NIVEA from black& white, nepalieka jokiu demiu, ir jokio kvapo, ir prakaitu dėmiu . thumbup.gif pirkau Droge.
Atsakyti
QUOTE(Ievutele123 @ 2011 08 26, 12:27)
Turiu viena NIVEA from black& white, nepalieka jokiu demiu, ir jokio kvapo, ir prakaitu dėmiu .  thumbup.gif  pirkau Droge.

Nežinojau, kad NIVEA būna ekologiškų g.gif
Atsakyti
O man pats geriausias is visu isbandytu yra Urtekram aluno akmuo. Kiek visokiu bandydavau, vistiek kvapas prasimusdavo, net nepatogu budavo, o dabar jokiu problemu. Prako jis nesulaiko, nors gerokai pristabdo, bet uz tai kvapa neutralizuoja tobulai. thumbup.gif
Atsakyti