Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Sveikos 4u.gif Na kaip tik nelabai seniai aš susidomėjau ekologiškais dezodorantais. Pirmą kokį nusipirkau ir iš karto patiko wub.gif štai. Dabar baigiau, ir vėl pirksiu šį, gal tik kito kvapo. Bet šiaip tai jis gerai išlaiko, visą dieną jokio kvapo, net ir vakare po sporto. O taip pat ir vyras naudoja, nesiskundžia rolleyes.gif Vadinasi tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
O beje gal kas žino kokią akciją dabar vykstančią ekologiškiems dezodorantams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 29, 10:59)
Pirmą kokį nusipirkau ir iš karto patiko  wub.gif štai.


Aš taip pat šitą naudoju tik bekvapį. mirksiukas.gif

Prakaitavimo nestabdo, blogą kvapą sulaiko. Tepuosi 1, kartais 2 kartus per dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 29 birželio 2011 - 17:03
QUOTE(Fija* @ 2011 06 29, 10:49)
O beje gal kas žino kokią akciją dabar vykstančią ekologiškiems dezodorantams  blush2.gif

Dabar Rimi akcija šitos firmos produkcijai, bent dezodorantams, tai tikrai buvo akcija.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2011 06 30, 00:37)
Dabar Rimi akcija šitos firmos produkcijai, bent dezodorantams, tai tikrai buvo akcija.

Rimtai Rimi prekiauja Urtekram produkcija? Pirmą kartą girdžiu ir niekada nemačiau smile.gif) nors kiekviena diena apsiperku Rimi biggrin.gif o kurioje Rimi matei? Gal ne visose prekiauja ax.gif
Atsakyti
jei ne patys karščiausi orai, tai man visai patiko Speick firmos dezikai.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2011 06 30, 01:37)
Dabar Rimi akcija šitos firmos produkcijai, bent dezodorantams, tai tikrai buvo akcija.


O geras, vakar Rimi buvau, maciau nuolaidas Nivea, bet sie produktai i aki nekrito, nors jau seniai aplink ju vaikstau smile.gif gal zinote iki kada nuolaidos? Nes Rimi puslapyje info neradau sad.gif
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 03 10, 21:04)
šiuo metu naudoju šį dezod. aubrey org.

Gerai nuima prakaito kvapą, pats dezod. yra rausvo atspalvio ir keistoko kvapo, tačiau jau pripratau ir laiminga toliau naudoju jį.  smile.gif


As irgi naudoju sita, man prakaito kvapa tikrai panaikina. Bet minusas yra spalva. Lieka rausvos demes ant baltu marskinuku rankoviu.
Atsakyti
gal ka nors galite pasakyti apie Lavera dezodorantus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristata @ 2011 07 22, 10:18)
As irgi naudoju sita, man prakaito kvapa tikrai panaikina. Bet minusas yra spalva. Lieka rausvos demes ant baltu marskinuku rankoviu.

Hmmm.... nesiojau baltas maikutes, nu nieka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 06 29, 15:55)
Aš taip pat šitą naudoju tik bekvapį.  mirksiukas.gif

Prakaitavimo nestabdo, blogą kvapą sulaiko. Tepuosi 1, kartais 2 kartus per dieną.



nu neekologiskas sitas, sudety aliuminio yra - alum... apie aliumini dezodorantuose daug kur rasyta.

as ekologisko ir tikrai veikiancio neradau, nors daug isbandziau. is sveiku man geriausiai veikia himalajines druskos gabalas (toks http://www.amazon.co...t/dp/B0028MKA12 )

bet nemetu ir antiperspiranto, buna kad ir tuo pasitepu
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2011 07 30, 18:33)
nu neekologiskas sitas, sudety aliuminio yra - alum... apie aliumini dezodorantuose daug kur rasyta.

as ekologisko ir tikrai veikiancio neradau, nors daug isbandziau. is sveiku man geriausiai veikia himalajines druskos gabalas (toks http://www.amazon.co...t/dp/B0028MKA12 )

bet nemetu ir antiperspiranto, buna kad ir tuo pasitepu


Sertifikuotas kaip ekologiškas. Sudėty yra potassium alum, tai natūralios kilmės mineralinė druska.
Atsakyti