Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Aš naudoju tą vadinamąjį akmenuką, puikiai apsaugo nuo nemalonaus kvapo, o paties prakaito nesulaiko. Antiprespirantai labai blogai - dažnai baigiasi guzais pažastyse, o tasai akmenukas tiesiog neleidžia daugintis blogą kvapą sukeliančioms bakterijoms. Gal man sekas, bet mano prakaitas su juo bekvapis. Kai vyras pagal taisykles naudoja (nusiprausęs, nusišluostęs pasitepa ir švariais drabužiais apsivelka), tai irgi - jokio kvapo. O be akmenuko, tai jis po pusdienio kvapnus biggrin.gif nesvarbu - žiema ar vasara, medvilnė ar sintetika.
Atsakyti
Sveikos, gal kuri esat turejusi si antipersperanta? Kokie atsiliepimai butu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 08 22, 11:47)
Prieš kelias dienas pasigaminau visų išgirtą naminį dezodornatą - nagi puikumėlis, negaliu atsidžiaugti  thumbup.gif Daugiau niekada nebepirksiu, o tik pati darysiuosi  biggrin.gif



Merginos, as irgi pasigaminau ir naudoju jau pora menesiu -super! Ir kaip pigu smile.gif Dabar isigudrinau vietoj paprasto kokosu aliejaus naudoti Monoi kokosu alieju kvepianti gardenijomis - tai gavosi dezodorantas su nuostabiu kvapu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2013 02 20, 18:54)
Merginos, as irgi pasigaminau ir naudoju jau pora menesiu -super! Ir kaip pigu smile.gif Dabar isigudrinau vietoj paprasto kokosu aliejaus naudoti Monoi kokosu alieju kvepianti gardenijomis - tai gavosi dezodorantas su nuostabiu kvapu smile.gif

O tas naminis dezodorantas drabužių neriebalina - aliejus vis dėlto ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 03 03, 19:24)
O tas naminis dezodorantas drabužių neriebalina - aliejus vis dėlto ten g.gif

Tai aliejaus kiekis ten kaip tik, kad masė sutirštėtų. Be to kokosas juk sustingsta, jis nebūna skystam pavidale. Bent jau man tikrai niekas neriebalina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 03 03, 20:24)
O tas naminis dezodorantas drabužių neriebalina - aliejus vis dėlto ten g.gif


Neriebalina smile.gif O jeigu riebalina, tiesiog proporcijas trupuciuka pakeiskite -daugiau sodos ir krakmolo, maziau kokoso smile.gif
Atsakyti
O sodos ir krakmolo dedate tomis pačiomis proporcijomis?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaz @ 2013 04 09, 12:48)
O sodos ir krakmolo dedate tomis pačiomis proporcijomis?


Taip, tokiomis paciomis smile.gif
Atsakyti
Netycia atradau sia tema, todel papildysiu savo patirtimi smile.gif
Pati turiu didele problema su prakaitavimu, isbandytos visos ir legalios,ekologiskos ir neregistruotos Lt chemines priemones, bet labiausiai vis tik padejo tiesiog SODA - nei kvapo, nei dregnu pazastu. Naudoju jau virs 2 metu. Pora kartu buvo susierzinusi, issausejusi oda, tad nakciai pasitepdavau kokiu aliejuku ir isnykdavo problema wink.gif na bent jau man soda tai labai palengvino gyvenima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmia @ 2013 09 04, 22:42)
Netycia atradau sia tema, todel papildysiu savo patirtimi smile.gif
Pati turiu didele problema su prakaitavimu, isbandytos visos ir legalios,ekologiskos  ir neregistruotos Lt chemines priemones, bet labiausiai vis tik padejo tiesiog SODA - nei kvapo, nei dregnu pazastu. Naudoju jau virs 2 metu. Pora kartu buvo susierzinusi, issausejusi oda, tad nakciai pasitepdavau kokiu aliejuku ir isnykdavo problema wink.gif na bent jau man soda tai labai palengvino gyvenima smile.gif

Koks naudojimo budas?

Beje, gal kuri turi atsiliepimu is vyru apie TBS dezodoranta purskiama be aliuminio?
Atsakyti
Kažkaip skeptiškai žiūriu į tą kokosinį dezodorantą - nelabai norėčiau iš pažastų kokosu kvepėti biggrin.gif
Nors manau, kad žmogaus vartojamas racionas prakaito kvapui įtakos nelabai turi, tačiau kiek teko girdėti padeda vandens gėrimas bei sportas.
Atsakyti
QUOTE(snaige10 @ 2013 10 08, 13:30)
Kažkaip skeptiškai žiūriu į tą kokosinį dezodorantą - nelabai norėčiau iš pažastų kokosu kvepėti  biggrin.gif
Nors manau, kad žmogaus vartojamas racionas prakaito kvapui įtakos nelabai turi, tačiau kiek teko girdėti padeda vandens gėrimas bei sportas.

Pavartokit daugiau aštraus maisto, ypač su česnakais ir pamatysit, kad racionas vistik daro įtaką 4u.gif
Atsakyti