Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

As ir MB naudojames Amway rutuliniu dezodorantu http://www.amway-lit...ntiperspirantas del ekologijos nezinau , bet sulaiko kvapa iki kito prausimosi thumbup.gif ,rekomenduoju pabandyt , as jau 5 metai kaip naudojuosi ax.gif
Atsakyti
Aliuninių Amway dezodorantuose daug, užtai ir veikia. Viskių nuomonių yra, kad tie kurie natūralūs tipo į kūną nepatenka, kiti sako aliuminis ir yra aliuminis, nervarbu kokios formos, tai aš aliuminio kosmetikoje privengiu. Čia kiekvienas renkasi pagal save. 4u.gif
INCI kieto dezo
BODY SERIES Invisible Solid Deodorant & Antiperspirant Stick
Active Ingredient: Aluminum Zirconium Trichlorohydrex GLY(17%) Other Ingredients: Cyclomethicone, Stearyl Alcohol, Mineral Oil, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Diisopropyl Adipate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Fragrance, Silica, PPG-14 Butyl Ether, Talc.
Rutulinio:
BODY SERIES Deodorant & Antiperspirant Roll-on
Active Ingredient: Aluminum Chlorohydrate 25% ww/pp. Other Ingredients: Water, Propylene Glycol Dioctanoate, Steereth-2, Steereth-20, Lichen Extract, Alclexa, Glycine, Fragrance.

Atsakyti
Senas straipsnis, bet įdomus apie dezodorantus, antiperspirantus ir aliuminį juose, prie to paties ką jau parašiau...
http://www.delfi.lt/...s.d?id=37604035
Atsakyti
stengiuos naudoti kiek imanoma reciau, SANTE firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2012 08 22, 11:47)
Prieš kelias dienas pasigaminau visų išgirtą naminį dezodornatą - nagi puikumėlis, negaliu atsidžiaugti  thumbup.gif Daugiau niekada nebepirksiu, o tik pati darysiuosi  biggrin.gif


man irgi atradimas sitas kokosinis dezodorantas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 09 04, 16:40)
man irgi atradimas sitas kokosinis dezodorantas  bigsmile.gif

koks cia dar naminis dezodorantas? man tai nuo pirktiniu niezeti pazastys pradeda
Atsakyti
Man URTEKRAM DEO CRYSTAL patinka. 4u.gif
Atsakyti
mano dezodoranto INCI: aqua (vanduo), lavandula augustofilia water (lavandu vanduo), Cetraria islandica water (islandiniu kerpenu ekstrakto vanduo) turi priesgrybeliniu ir priesuzdegiminiu savybiu beje), Undecylenic acid (turi priesgrybeliniu ir kvapo naikinimo savybiu), Piroctone olamine (baktericidas), Parfum, Potassium sorbate (konservantas)
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 08 22, 15:11)
Senas straipsnis, bet įdomus apie dezodorantus, antiperspirantus ir aliuminį juose, prie to paties ką jau parašiau...
http://www.delfi.lt/...s.d?id=37604035


idomus straipsnis beje, ir problema su guzeliais pazastyse man pazystama, turejau ir tikrai nemalonu, sia vasara netgi labai issigandau, nes jau prisifantazavau apie kruties augli (beje dezodorantai yra viena is priezasciu kruties vezio) , buva netgi pora echoskopiju pasidariusi (man 28 beje, dar anksotka del to jaudintis, bet buna isimciu). tai va visi nivea, garnier, dove ir kiti slamstai, esantys parduotuvese nieko gero nezada. tad kaip viena daktare (berods, jei gerai pamenu, straipsnyje cituojama jei neklystu) yra pasakiusi, kad nera ko melsti dievo ar dar kieno pagalbos, susidurus su onkologinemis ar kitomis ligomis, nes tai ka tepame, purskiame labai daznai ir buna siunkiu ligu kaltininkai.
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2012 09 04, 17:40)
man irgi atradimas sitas kokosinis dezodorantas  bigsmile.gif

ar padeda atsikratyti prakaito kvapo?
Rodos prausiuosi su muilu, tačiau vakare prasimuša prakaito kvapas pro visus dezodorantus. Nesinori susipirkti visko kas lentynose. Tai ieškau čia info... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2012 12 29, 19:16)
ar padeda atsikratyti prakaito kvapo?
Rodos prausiuosi su muilu, tačiau vakare prasimuša prakaito kvapas pro visus dezodorantus. Nesinori susipirkti visko kas lentynose. Tai ieškau čia info...  blush2.gif



dar svarbu, kokius drabužius dėvi, ką valgai wink.gif gal šiaip daug streso patiri per dieną, tada prakaito kvapas irgi būna aštresnis.

žodžiu, ne tik dezodorantas nulemia

Atsakyti

Dėkui, Rami-rami, šitai žinau, bet nesinori žiemą atsisakyti aštrios mėsos patiekalų, česnako blush2.gif

QUOTE(Amadeja @ 2012 08 22, 12:01)
Pagal aprašymus chlorofilas, vartojamas į vidų, sumažina prakaito kvapą  mirksiukas.gif

taip išeitų kad žaliavalgystė kaip dezodoranto pakaitalas? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tų visų plačiai reklamuojamų dezodorantų, antiprespirantų jau kokie penki metai nenaudoju, kai išgirsti kiek aplink žmonių tenka operuotis tuos guzus pažastyse nuo jų, tai geriau visa to išvengti.

Iš natūralių esu naudojus keletą, daugiausia URTEKRAM, SANTE, dabar išmėginau BIOPHA, tai man šitas pats geriausias kokį esu naudojus, tiesiog nejaučiu skirtumo naudojant jį ir sintetinius, ta prasme, kad puikiai laiko nuo prakaito, net ir vasarą.
Atsakyti