Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Kas gal bandėte šiuos dezodorantus ? Jau ilgai žadu įsigyti, bet vis dvejoju, nes su natūraliais ne kartą jau apsigavau paaiškejus, kad ne tokie jie ir natūralus smile.gif bijau, kad ir į šitą nebūtų ko pridėta..
Atsakyti
QUOTE(dina931212 @ 2012 08 11, 15:11)
Kas gal bandėte šiuos dezodorantus ? Jau ilgai žadu įsigyti, bet vis dvejoju, nes su natūraliais ne kartą jau apsigavau paaiškejus, kad ne tokie jie ir natūralus smile.gif bijau, kad ir į šitą nebūtų ko pridėta..



na, gal neturetu... o man kazkaip sekasi neapsigauti, paprastai nemeluojama aprasuose.. g.gif jei kyla klausimu, paprasykite is pardavejo tikslaus sudeties aprasymo. Nematau tik, kad butu parasyta, kad sertifikuotas ekologiskas..

bet jau tas uzrasas "suitable for children" tai uzmusantis... doh.gif cia tai jau "ekologijos" ir vartotojiskumo virsune.. O gal as jau atsilikus beviltiskai doh.gif
Atsakyti
[quote=Darfe,2012 07 14, 12:26]
Parekomenduosiu man labai patikusi dezodoranta. Labiausiai iki siol patikdavo Vichy, bet jame ten viiiisa ko prideta doh.gif Perejau prie naturaliu. Nei Sante nei kiti taip netiko kaip sitas thumbup.gif
user posted image

sitas net neabejoju kad geras, nes visa ju linija yra auksciausios kokybes, bet kainos
irgi kosmines:) UK viena prabangiausiu eko liniju;
Papildyta:
man labiausiai tikes pastaruoju metu buvo Green People dezodorantas su Rozmarinu;
lengvas, gaivus, naturalus;
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 08 07, 19:23)
O kur juos perki?  4u.gif

sakausi juos iš violey puslapio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 02 25, 18:04)
Kadangi tema apie ekologiškus dezodorantus, tai papasakosiu, kokį dezodorantą pati pasidarau. Reikia vieno v.š. kokosų aliejaus, 1 v. š. sodos ir 1 v. š. krakmolo. Sumašyti, gaunasi tiršta košė. Galima įlašinti eterinių aliejų, arbatmedžio aliejaus ir t.t. Tepu po dušo, ant drėgnos odos, man užtenka maždaug žirnio dydžio abim pažastim, po kiek laiko dar su rankšluosčiu perbraukiu, kad nuo aliejaus nebūtų riebu. Žinokit, veikia visą dieną, prakaito kvapo jokio iki pat vakaro. Poveikis beveik toks pat, kaip ir to ilgalaikio dezodoranto, atrodo Drihlor. Rūbai neprasmirsta, aptemptas golfutes galiu dvi - tris dienas nešioti. Netepu tik iškart po skutimosi, kad neužsikimštų. Šiaip aš stipriai neprakaituoju, bet prakaito kvapas labai aštrus, rūbai tiek įsigeria, kad po kiek laiko nebeišsiskalbia. Tik vis pagalvoju, kad krakmolas ir soda, matyt, užkemša, todėl ir neprakaituoju, turbūt nėra labai gerai, bet jau nebeišmanau, ką daryti. Nors tie visi tepami dezodorantai, manau, veikia irgi taip pat.

P.S. receptas iš 5braskes.lt

tobulas receptas!!!! ko tik as nesu ismeginus, ekologiski deo man per silpni, cheminiai man vis vien kvapo nepanaikindavo..naudojau ir medicininius-rezultatas netenkindavo. O prakaituoju as gausiai ir stipriai..kol nepabandziau sio recepto. Jokio kvapo, jokio nepatogumo jausmo, jokio dirginimo..butent to ir ieskojau!! beabejo, gaila kad nesiotis negalima, nes kokosu aliejus silumoje skysteja, tad tepliotis geriau tik namuose. Butinai ekomenduoju!!! man tai issigelbejimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2012 08 15, 21:57)
tobulas receptas!!!! ko tik as nesu ismeginus, ekologiski deo man per silpni, cheminiai man vis vien kvapo nepanaikindavo..naudojau ir medicininius-rezultatas netenkindavo. O prakaituoju as gausiai ir stipriai..kol nepabandziau sio recepto. Jokio kvapo, jokio nepatogumo jausmo, jokio dirginimo..butent to ir ieskojau!!  beabejo, gaila kad nesiotis negalima, nes kokosu aliejus silumoje skysteja, tad tepliotis geriau tik namuose. Butinai ekomenduoju!!! man tai issigelbejimas  smile.gif

Vietoj kokoso pabandykit sviestmedžio aliejų, gaunasi kietesnis.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 08 16, 12:51)
Vietoj kokoso pabandykit sviestmedžio aliejų, gaunasi kietesnis.

kažkodėl nemėgstu sviestmedžio, bijau, kad oda ištampysiu juo tepdama biggrin.gif šildau, šildau tarp pirštų ir vis vien nesitepa kaip norisi...
tad manau, šitam receptuj sviesmedis irgi netinka, nes šiame recepte įeina soda, o ji neištirpsta, tai gaunasi vos ne pylingas pažastym biggrin.gif tad skysta konsistencija maloniau, nes lengviau tepasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 02 25, 18:04)
Netepu tik iškart po skutimosi, kad neužsikimštų. 



super receptukas, visko turiu, bandysiu pasidaryti bigsmile.gif nesupratau tik kodel po skutimosi netinka? g.gif
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2012 06 27, 11:16)
Susinervinau. doh.gif Nusipirkau tipo natūralų dezodorantą.
user posted image
Namie pasižiūriu, kad yra Phenoxyethanol. O tai yra chemikalas.. mad.gif Tai kaip dabar pasitikėt ta natūralia produkcija? verysad.gif


as irgi toki pat vakar nusipirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 09, 19:58)
Pireš kelias savaites nusipirkau Marmozel dezodorantą. Jokio prakaito kvapo visą dieną  bigsmile.gif Tikras atradimas, be jokių abejonių - kartotinas produktas  bigsmile.gif

Kur pirkote, jei ne paslaptis? 4u.gif Čia gal internetu siuntėtės? Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2012 08 21, 15:06)
Kur pirkote, jei ne paslaptis? 4u.gif Čia gal internetu siuntėtės? Ačiū.  4u.gif


Pirkau Laisvės al. 79, Biosaloj mirksiukas.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas pasigaminau visų išgirtą naminį dezodornatą - nagi puikumėlis, negaliu atsidžiaugti thumbup.gif Daugiau niekada nebepirksiu, o tik pati darysiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Pagal aprašymus chlorofilas, vartojamas į vidų, sumažina prakaito kvapą mirksiukas.gif
Atsakyti