Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Susinervinau. doh.gif Nusipirkau tipo natūralų dezodorantą.
user posted image
Namie pasižiūriu, kad yra Phenoxyethanol. O tai yra chemikalas.. mad.gif Tai kaip dabar pasitikėt ta natūralia produkcija? verysad.gif
Atsakyti
Parekomenduosiu man labai patikusi dezodoranta. Labiausiai iki siol patikdavo Vichy, bet jame ten viiiisa ko prideta doh.gif Perejau prie naturaliu. Nei Sante nei kiti taip netiko kaip sitas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikondrija @ 2012 06 26, 14:13)

Tad padariau išvadą, kad kūnui užtektų natūralaus dezodoranto, reikia išsivalyti chemijos likučius iš organizmo ir aišku, stebėt mitybą...


visiskai sutinku drinks_cheers.gif

as pries kelis menesius pakeiciau laikinai gyvenama vieta, tai truputi ir mityba pasikeite, daugiau visokiu nesamoniu uzkandziams valgau, tai nezinau, ar del prastesnes mitybos, bet jauciasi pakites prakaitas, t.y. daug astresnis kvapas g.gif netgi marmozel ilgai nebelaiko unsure.gif taip nefaina... tai vel stengiuos mityba keist rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2012 07 14, 13:26)
Parekomenduosiu man labai patikusi dezodoranta. Labiausiai iki siol patikdavo Vichy, bet jame ten viiiisa ko prideta  doh.gif  Perejau prie naturaliu. Nei Sante nei kiti taip netiko kaip sitas  thumbup.gif 
user posted image



o kur šitą pirkai?
Atsakyti
laba diena, merginos 4u.gif
atsiprasau, kad taip isiverziu i jusu tema, bet norejau pasidalinti labai naturaliu ir ekologisku dezodorantu.
sakau nuosirdziai, visos temos neperzvelgiau, tik pirmuosius puslapius (kitu temu irgi hihihi.gif ), tad atsiprasau , jei pasikartosiu.

geriausias dozodorantas - naturalus kokosu aliejus! jis turi antibakteriniu ir priesgrybeliniu savybiu, taip pat drekina oda.
mes su vyru tik ka pradejom naudoti, bet(!) dabar vasara, vaisktai daznai be rankoviu, o va ka daryti, kai tampa vesiau,ar neteps aliejus drabuziu. g.gif
stai tokie pasiulymai ir pamastymai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs_G: 05 rugpjūčio 2012 - 08:12
sveikos, o kaio Dr Organic dezodorantai?
Atsakyti
QUOTE(Mrs_G @ 2012 08 05, 08:11)
laba diena, merginos 4u.gif
atsiprasau, kad taip isiverziu i jusu tema, bet norejau pasidalinti labai naturaliu ir ekologisku dezodorantu.
sakau nuosirdziai, visos temos neperzvelgiau, tik pirmuosius puslapius (kitu temu irgi hihihi.gif ), tad atsiprasau , jei pasikartosiu.

geriausias dozodorantas - naturalus kokosu aliejus! jis turi antibakteriniu ir priesgrybeliniu savybiu, taip pat drekina oda.
mes su vyru tik ka pradejom naudoti, bet(!) dabar vasara, vaisktai daznai be rankoviu, o va ka daryti, kai tampa vesiau,ar neteps aliejus drabuziu. g.gif
stai tokie pasiulymai ir pamastymai.

nepastebejau kad teptu drabuziu
deviu ruba tik ta diena, kita diena jo jau nebesivelku, bet kad ir isskalbus jokiu demiu nepastebejau, nors skalbiu ekologiskais milt.
bet man asmeniskai labaiu nei kokosas patinka aluno akmuo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 05 rugpjūčio 2012 - 17:17
QUOTE(bim-bam @ 2012 08 05, 10:25)
sveikos, o kaio Dr Organic dezodorantai?

Aš turėjau Dr. Organic dezodorantą su granatais - netiko. Po valandos kitos prakaito kvapas prasimušdavo, o ypač, kai būdavo karšiau. ax.gif Gal žiemą kitaip, nežinau, jo net nepabaigiau.
Aš prisijungiu prie Marmozel gerbėjų būrio - visą vasarą naudoju, atradimas mano thumbup.gif Geras dalykas - patinka, kad purškiamas, aromatas labai malonus, o svarbiausia jokio nemalonaus kvapo visą dieną. Prieš tai naudojau bekvapį Urtekram - buvo visai neblogas, bet kartais vis dėlto pavesdavo. smile.gif
Atsakyti
Aš dabar šituos įvairių rūšių purškaliukus naudoju, man jie lb lb thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 08 06, 22:55)
Aš dabar šituos įvairių rūšių purškaliukus naudoju, man jie lb lb  thumbup.gif

user posted image

O kur juos perki? 4u.gif
Atsakyti
Pireš kelias savaites nusipirkau Marmozel dezodorantą. Jokio prakaito kvapo visą dieną bigsmile.gif Tikras atradimas, be jokių abejonių - kartotinas produktas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 15, 16:40)
nebandei neutro robert's zero deo? gerai sulaiko nuo prakaito, be parabenu ir aluminio drusku. patikrinau ingredientus visi neutralus/geri. kaip deo visai nieko mirksiukas.gif


oi, Zbitka, nebandžiau - mes juk kaime ten gyvenome, kur jokie siuntiniai neateidavo biggrin.gif o iki artimiausios ekoparduotuvės - šimtas km smile.gif

o dabar jau vėl ramiai galiu Marmozel įsigyti ax.gif
Atsakyti