Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(RitaRazi @ 2012 06 01, 13:50)
o man Urtekram nepatiko ir netiko, beria pazastis.. Gal jau surugusi nusipirkau? unsure.gif


Ne, abejoju, gal jums tiesiog druskos netinka... O kitą kokį esat bandžiusi su mineralinėm druskom, tinka? Nes Aubrey ei gerai pamenu be jų. g.gif
Atsakyti
Darbščiųjų rankų būrelio atradimai smile.gif

Pasibaigė mano Marmozelinis dezodorantas. Ką daryt, ką daryt??? Iki Lietuvos - dar trys savaitės, o prieš akis - karštoji Sicilija...

Išsitraukiau likučius skysto rutulinio Sante, kuris man anei kaip nepatiko ir neįtiko ir žadėtųjų funkcijų neatliko. Nesgi šovė mintis jį supiršti su kažkuo ir supilti į purškikliu apvainikuotą buteliuką. Tik su kuo? Toniko-drėkiklio su verbenomis kaip ir gaila...

Aha, po langais auga: a) mėtos cool.gif rozmarinai. Esu skaičiusi, kad galima namų sąlygomis lengvai pasigaminti hidrolatus į vandenį sumetus gėleles žoleles ir kelias dienas palikus įsaulyje (manyčiau, kad uždengtus).

Kadangi norėjau čia ir dabar, o ne užporyt, tiesiog sumetusi į puodą vos vos paviriau gerokai sugniaužytas mėtas ir gautą skystį sumaišiau su Sante likučiais.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Į nuo toniko likusį buteliuką galvojau supilti rozmarinų ir Sante miksą, bet mėtinio gavosi labai daug, tad rozmarinus atidėjau kitam kartui.

IŠVADA: jei turite neįtikusį dezodorantą, neskubėkite jo nurašyti. Jei rutulinis jis atrodo niekam tikęs/surūgęs/kvailas varlius, tai sumanaus prisilietimo paverstas į purškiamą, pasirodys visa princiška puikybe/grožybe/šaunybe. Ir gyvensit jūs ilgai ir laimingai. Bei neprakaitingai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
mano marmozel irgi i pabaiga jau, o dabar ne lt esam. tai jauciu darysiuos ta su kokosu aliejum, krakmolu...ir kas ten dar ieina?
tik eterinio aliejaus ilasinsiu jauciu kokio rolleyes.gif

man dar tinka roziu hodrolatas, jei po ranka dezodoranto nera. kazkaip neblogai veikia thumbup.gif
Atsakyti
Kitoje temoje (kur pačios gamina) rašė, kad tepasi grynais eteriniais aliejais pažastis ir liuks liuks.

O į tą aną dar, berods, soda įeina smile.gif

QUOTE(bim-bam @ 2012 06 09, 09:39)
mano marmozel irgi i pabaiga jau, o dabar ne lt esam. tai jauciu darysiuos ta su kokosu aliejum, krakmolu...ir kas ten dar ieina?
tik eterinio aliejaus ilasinsiu jauciu kokio  rolleyes.gif

man dar tinka roziu hodrolatas, jei po ranka dezodoranto nera. kazkaip neblogai veikia  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 06 09, 15:21)
Kitoje temoje (kur pačios gamina) rašė, kad tepasi grynais eteriniais aliejais pažastis ir liuks liuks.

O į tą aną dar, berods, soda įeina smile.gif

geras, nepagalvojau, kad gryna eterini galima naudot. reiks pabandyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bim-bam: 09 birželio 2012 - 17:16
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 09, 17:16)
geras, nepagalvojau, kad gryna eterini galima naudot. reiks pabandyt smile.gif

ne visus et.aliejus galima grynus naudoti. Reikia maišyt su bazėmis.
Ypač pažastų oda jautri. Gali ir pabert ar nudeginti.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2012 06 12, 06:00)
ne visus et.aliejus galima grynus naudoti. Reikia maišyt su bazėmis.
Ypač pažastų oda jautri. Gali ir pabert ar nudeginti.


gal galit pasakyt kokius galima?

as arbatmedziu tepiaus, tai viskas gerai.
Atsakyti
Man asmeniškai labai geras Madara rutulinis dezodorantas ir dar vieną esu pirkus is naturata.lt visai neblogas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 06 12, 08:08)
gal galit pasakyt kokius galima?

as arbatmedziu tepiaus, tai viskas gerai.

arbatmedis, levandų tinka, nedidelis sąrašėlis smile.gif.
Radau su kuriais galima grynais praustis. Pasiskaitymui:
http://aromata.lt/kv...eto-stiprinimui
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 06 09, 03:07)
Darbščiųjų rankų būrelio atradimai smile.gif

Pasibaigė mano Marmozelinis dezodorantas. Ką daryt, ką daryt??? Iki Lietuvos - dar trys savaitės, o prieš akis - karštoji Sicilija...

Išsitraukiau likučius skysto rutulinio Sante, kuris man anei kaip nepatiko ir neįtiko ir žadėtųjų funkcijų neatliko. Nesgi šovė mintis jį supiršti su kažkuo ir supilti į purškikliu apvainikuotą buteliuką. Tik su kuo? Toniko-drėkiklio su verbenomis kaip ir gaila...

Aha, po langais auga: a) mėtos cool.gif rozmarinai. Esu skaičiusi, kad galima namų sąlygomis lengvai pasigaminti hidrolatus į vandenį sumetus gėleles žoleles ir kelias dienas palikus įsaulyje (manyčiau, kad uždengtus).

Kadangi norėjau čia ir dabar, o ne užporyt, tiesiog sumetusi į puodą vos vos paviriau gerokai sugniaužytas mėtas ir gautą skystį sumaišiau su Sante likučiais.

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Į nuo toniko likusį buteliuką galvojau supilti rozmarinų ir Sante miksą, bet mėtinio gavosi labai daug, tad rozmarinus atidėjau kitam kartui.

IŠVADA: jei turite neįtikusį dezodorantą, neskubėkite jo nurašyti. Jei rutulinis jis atrodo niekam tikęs/surūgęs/kvailas varlius, tai sumanaus prisilietimo paverstas į purškiamą, pasirodys visa princiška puikybe/grožybe/šaunybe. Ir gyvensit jūs ilgai ir laimingai. Bei neprakaitingai  biggrin.gif  4u.gif



nebandei neutro robert's zero deo? gerai sulaiko nuo prakaito, be parabenu ir aluminio drusku. patikrinau ingredientus visi neutralus/geri. kaip deo visai nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 15 birželio 2012 - 16:42
QUOTE(imdigo @ 2012 05 31, 00:50)
as kazkur metus laiko naudojau aluno akmeneli,patiko nes naturalus,bet ne visa diena islaiko.....skaiciau pas jus cia kokie dezodorantai geri ir kokie ne tai nusprendziau nusipirkti DRUIDE(DEO,citrus zest) na zinokit nuostabu,nepasigailejau,visa diena jokio kvapo thumbup.gif



man alūno akmuo super smile.gif tikrai visą dieną jokio kvapo. net po nakties to bjauraus kavpo nėra. tiesa, į mėnesį kartą dar tepuosi driclor dėl sausumo, nes kvapo jis man nepanaikindavo net ir naudojant kartą per savaitęax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi domiuosi natūraliomis higienos priemonėmis, užsukau ir į Jūsų temelę 4u.gif
Mano patirtis tokia, jei gausiai prakaituojate, tai kurį laiką natūralius dezodorantus tikrai reikia teptis kelis kartus per dieną... Dažnai atrodo, kad kvapo nėra, bet va tas šlapumas tai tikrai jaučias..
Naudoju šiuos dezodorantus:
http://www.iherb.com...5-oz-120-g/5705 bent man apsaugo pusdienį... Laaaabai taupus
http://www.iherb.com...-oz-120-ml/5966 panašiai, kaip pirmas
http://www.iherb.com...75-g/37361/?p=1 kvapas kaip prakaito...
Jūsų išgirtas marmozel http://www.marmozel....o...&Itemid=101 man atrodo, kad visai neblogas, bet vyras sako, kad kartais jaučia kvapą sad.gif
Tad padariau išvadą, kad kūnui užtektų natūralaus dezodoranto, reikia išsivalyti chemijos likučius iš organizmo ir aišku, stebėt mitybą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikondrija: 26 birželio 2012 - 15:14