Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(Babi* @ 2012 04 20, 15:55)
Pabūsiu kodėlčium biggrin.gif Kodėl neužtenka vieno karto? ax.gif


Gerai gerai - klausimas - mąstančio žmogaus požymis (ar kažkaip panašiai biggrin.gif )

Reikia kelių kartų, kad gerai, tolygiai padengtų odą taigi ir gerai apsaugotų.

QUOTE(Mantilė @ 2012 04 22, 17:25)
man buvo 4.punktas garantuotai tongue.gif
jau buvau natūraliais dezikais nusivylusi...bet kažkaip susikaupiau, iškentėjau tą periodą, darbe visos sąlygos nusiprausti buvo ir ką, dabar nėra jokio blogo kvapo naudojant tik mineralinį akmenuką thumbup.gif


Mantile, smagu, kad išsiaiškinai priežastį ir ištvėrei pereinamąjį laikotarpį 4u.gif
Atsakyti
as kiek esu bandziusi naturaliu dezodorantu, nei vienas man nepatiko, nebesinori metyti pinigu, geriausias variantas siandien mano pacios sumaisyti aluno milteliai su vandeniu, glicerinu ir keletas lasiuku EA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 04 07, 12:31)
o koks cia krakmolas dedasi?


as dedu paprasta, bulvini. Zinokite, na negaliu atsidziaugi siuo atradimu, na super dezikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajan @ 2012 05 11, 23:35)
as dedu paprasta, bulvini. Zinokite, na negaliu atsidziaugi siuo atradimu, na super dezikas smile.gif

as ir jau ismeginau, labai patiko, tik dejau kukuruzu krakmola, nes kazkur dar paskaitinejau, kad su juo daro..
Atsakyti
Isigyjau as bekvapi URTEKRAM dezodoranta, naudoju dar tik kelias dienas, bet nuo kvapo kol kas tikrai apsaugo thumbup.gif (ALVA to nepadarydavo schmoll.gif )
Atsakyti
kur jus matote tuos dezikus marmozelėj, ten tik keletas kremų
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2012 05 28, 15:24)
kur jus matote tuos dezikus marmozelėj, ten tik keletas kremų

http://www.marmozel....o...&Itemid=101

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 05 12, 09:22)
Isigyjau as bekvapi URTEKRAM dezodoranta, naudoju dar tik kelias dienas, bet nuo kvapo kol kas tikrai apsaugo thumbup.gif  (ALVA to nepadarydavo schmoll.gif )


Taip, man jis vienas geresnių dezodorantų. Tik tepkite ant kruopščiai nuplautų švarių pažastų, kitu atveju gali surūgti. biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat didelias pagyras skiriu Marmozel dezodorantui. Nerealiai geras! Pasipurskus Marmozel deziku esu rami, kad greitai "neislis" jokie negeri kvapai. Dar man patinka Allo Nature rutulinis dezodorantas, bet prakaito kvapas pasijaucia greiciau. O siaip visai neblogai veikia paprastas aluno akmenelis, tik juo reikia labai gerai itrinti pazastis. Bet, kiek esu naudojusi apskritai eko deziku, tai Marmozel dar nebuvo lygiu.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 29, 14:17)
Taip, man jis vienas geresnių dezodorantų. Tik tepkite ant kruopščiai nuplautų švarių pažastų, kitu atveju gali surūgti.  biggrin.gif

net nebuciau pagalvojusi biggrin.gif
Atsakyti
as kazkur metus laiko naudojau aluno akmeneli,patiko nes naturalus,bet ne visa diena islaiko.....skaiciau pas jus cia kokie dezodorantai geri ir kokie ne tai nusprendziau nusipirkti DRUIDE(DEO,citrus zest) na zinokit nuostabu,nepasigailejau,visa diena jokio kvapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 29, 14:17)
Taip, man jis vienas geresnių dezodorantų. Tik tepkite ant kruopščiai nuplautų švarių pažastų, kitu atveju gali surūgti.  biggrin.gif



o man Urtekram nepatiko ir netiko, beria pazastis.. Gal jau surugusi nusipirkau? unsure.gif

Mano vyras naudoja aluna, as pati - Aubrey dezodoranta, nes man dabar nestumo metu gal siek tiek paastrejes prakaito kvapas, o tas dezodoranto kvapas gan malonus ir neerzinantis. Ir pazastu neberia net po skutimosi. Nors kaina gal ir "kanda" truputi g.gif
Atsakyti