Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai


Radau naują gamintoją - Muilo kerai, kuris siūlo forume aptartos sudėties dezodorantą. Ir kaina kukli.

Natūralus dezodorantas

Įdomu įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 18, 01:04)
Radau naują gamintoją - Muilo kerai, kuris siūlo forume aptartos sudėties dezodorantą. Ir kaina kukli.

Natūralus dezodorantas

Įdomu įdomu smile.gif

Gal ir nieko būtų, bet nelabai patogus naudoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 17, 21:53)
sad.gif - jaučiuosi prisidėjusi prie tavo susigundymo, nes turbūt pirmoji apie Marmozel dezodorantą ir pradėjau kalbėti.

Tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad esame visos labai skirtingos  ax.gif

Lauksim tavųjų atradimų ir rekomendacijų  4u.gif

Tikrai nėra ko jaustis kaltai smile.gif Vis tiek gal kada nors būčiau išbandžiusi smile.gif Dabar tiesiog žinau, kad tai ne mano dezodorantas smile.gif
Šiaip nesu labai prakaituojanti, bet jaučiu, kad mano organizmas valosi prieš vasarą ir tai eina per visas poras, todėl dabar man tinkamiausias iš natūralių kokosų aliejus+soda+krakmolas+eteriniai aliejai smile.gif Žinoma, vakare sau jau vis tiek smirdžiu, bet bent dieną atvaikštau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 18, 14:34)
Tikrai nėra ko jaustis kaltai smile.gif Vis tiek gal kada nors būčiau išbandžiusi smile.gif Dabar tiesiog žinau, kad tai ne mano dezodorantas smile.gif
Šiaip nesu labai prakaituojanti, bet jaučiu, kad mano organizmas valosi prieš vasarą ir tai eina per visas poras, todėl dabar man tinkamiausias iš natūralių kokosų aliejus+soda+krakmolas+eteriniai aliejai smile.gif Žinoma, vakare sau jau vis tiek smirdžiu, bet bent dieną atvaikštau  thumbup.gif



thumbup.gif

ačiū, nuraminai 4u.gif

Tai dar pabūsiu Dezodorantų Guru smile.gif

1. Prakaito kvapas labai priklauso nuo mitybos. Kuo aštresnis maistas, tuo aštresnis prakaito kvapas. Jei geriate kavą - prakaito kvapas irgi bus aštresnis. Jei patiriate stresą - kvapas aštrėja.

2. Ugnies tipo (pagal Ajurvedą "pita") žmonės labiau nei kiti prakaituoja, todėl jiems gal ir nepakaks pasipurkšti kartą visai dienai.

3. Purkšti reikia 3-4 kartus į pažastį, ne vieną kartą.

4. Jeigu ilgai naudojote sintetinius antiperspirantus (kurie uždaro poras ir neleidžia šalinti), reikia pereinamojo laikotarpio (1-2 mėnesių ir daugiau), kol prakaito liaukos vėl išmoks natūraliai šalinti toksinus. Naudojant natūralias priemones šalinimo procesas gali netgi suintensyvėti - prasiverš, kas buvo užspausta biggrin.gif .

Žodziu, reikia išlaukti hormoninės pusiausvyros. O jeigu ji iš esmės sutrikusi, priežastys gilesnės ir spręsti reikia iš esmės. Per mitybą, sportą ir streso šalinimą (aromaterapija, masažai, keisti gyvenimo būdą, darbą, vyrą wink.gif ir kt).


Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 19, 18:49)
thumbup.gif

ačiū, nuraminai  4u.gif

Tai dar pabūsiu Dezodorantų Guru smile.gif

1. Prakaito kvapas labai priklauso nuo mitybos. Kuo aštresnis maistas, tuo aštresnis prakaito kvapas. Jei geriate kavą - prakaito kvapas irgi bus aštresnis. Jei patiriate stresą - kvapas aštrėja.

2. Ugnies tipo (pagal Ajurvedą "pita") žmonės labiau nei kiti prakaituoja, todėl jiems gal ir nepakaks pasipurkšti kartą visai dienai.

3. Purkšti reikia 3-4 kartus į pažastį, ne vieną kartą.

4. Jeigu ilgai naudojote sintetinius antiperspirantus (kurie uždaro poras ir neleidžia šalinti), reikia pereinamojo laikotarpio (1-2 mėnesių ir daugiau), kol prakaito liaukos vėl išmoks natūraliai šalinti toksinus. Naudojant natūralias priemones šalinimo procesas gali netgi suintensyvėti - prasiverš, kas buvo užspausta  biggrin.gif .

Žodziu, reikia išlaukti hormoninės pusiausvyros. O jeigu ji iš esmės sutrikusi, priežastys gilesnės ir spręsti reikia iš esmės. Per mitybą, sportą ir streso šalinimą (aromaterapija, masažai, keisti gyvenimo būdą, darbą, vyrą wink.gif ir kt).

thumbup.gif patiko pasisakymas
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 19, 18:49)
thumbup.gif

ačiū, nuraminai  4u.gif

Tai dar pabūsiu Dezodorantų Guru smile.gif

1. Prakaito kvapas labai priklauso nuo mitybos. Kuo aštresnis maistas, tuo aštresnis prakaito kvapas. Jei geriate kavą - prakaito kvapas irgi bus aštresnis. Jei patiriate stresą - kvapas aštrėja.

2. Ugnies tipo (pagal Ajurvedą "pita") žmonės labiau nei kiti prakaituoja, todėl jiems gal ir nepakaks pasipurkšti kartą visai dienai.

3. Purkšti reikia 3-4 kartus į pažastį, ne vieną kartą.

4. Jeigu ilgai naudojote sintetinius antiperspirantus (kurie uždaro poras ir neleidžia šalinti), reikia pereinamojo laikotarpio (1-2 mėnesių ir daugiau), kol prakaito liaukos vėl išmoks natūraliai šalinti toksinus. Naudojant natūralias priemones šalinimo procesas gali netgi suintensyvėti - prasiverš, kas buvo užspausta  biggrin.gif .

Žodziu, reikia išlaukti hormoninės pusiausvyros. O jeigu ji iš esmės sutrikusi, priežastys gilesnės ir spręsti reikia iš esmės. Per mitybą, sportą ir streso šalinimą (aromaterapija, masažai, keisti gyvenimo būdą, darbą, vyrą wink.gif ir kt).

Aha, viskas labai gerai smile.gif Na, mityba mano kuo toliau, tuo labiau "žalėja"... tai jos dėl to negaliu kaltinti smile.gif Gal 4 punktas man labiausiai tiktų, tik tiek, kad savo gamybos natūralus labiau padeda, nei MARMOZEL smile.gif Bet, kaip jau minėjau, kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 19, 21:57)
Aha, viskas labai gerai smile.gif Na, mityba mano kuo toliau, tuo labiau "žalėja"... tai jos dėl to negaliu kaltinti smile.gif Gal 4 punktas man labiausiai tiktų, tik tiek, kad savo gamybos natūralus labiau padeda, nei MARMOZEL smile.gif Bet, kaip jau minėjau, kiekvienam savo smile.gif



Aha, tikrai smagu, kad atradai, kas tau tinka. Ir kad gali rekomenduoti/ duoti gaires kitoms. Gal dar kažką esi pasigaminusi?

Žinai, net aš jau gundausi įvairovės dėlei kažką panašaus į tavąjį naminį pasidaryti ir išbandyti. Nes, na, traukia mano naujovės, ir tiek (Ir pats gamybos procesas, kai darai PATI).

Net kai su vyru einame į kavinę, aš VISADA renkuosi kažką nauja, o jis - tai, ką jau yra ragavęs ir išbandęs. Paprastai jis pavalgo skaniau biggrin.gif

Tiesa, žiemą mano marmozelinio dezodoranto alūno milteliai, matyt, kad būtų šilčiau, susispaudė į kristalus... Ieškojau google, ką čia dabar daryti - ar bandyt sutrinti, ar sumalti biggrin.gif

Tai radau, kad reikia šiltoje vonelėje palaikyti vis papurtant, kol vėl ištirps. Uf. Pavyko.



Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 19, 19:49)
3. Purkšti reikia 3-4 kartus į pažastį, ne vieną kartą.

Pabūsiu kodėlčium biggrin.gif Kodėl neužtenka vieno karto? ax.gif
Atsakyti
Įsigijau pas mus jau lyg nebeprekiaujamos Alterros rutulinį dezodorantą. Man jis absoliučiai neveiksmingas - kvapas jautėsi jau po pusvalandžio doh.gif vienas alūno akmenėlis n kartų veiksmingesnis.
Atsakyti
Aš kažkaip nuo paauglystės gana skeptiškai žiūriu į dezodorantus. Juk prakaituojame ne šiaip sau, o organizmas nori pašalinti viską, kas nereikalinga, atsivėsinti. Pati nenaudoju jokio, kažkaip nėra poreikio. Nepasižymiu gausiu prakaitavimu, o ir sušilus tikrai nėra nemalonaus kvapo. Nešiojuos visada rankšluostuką ir elementrariai, jei labai jau sušyly tuolete nusivalau.
Aišku, natūralūs tikrai nepalyginamai geriau. Bet jei per didelio poreikio nėra, tai ir nepiktnaudžiaukite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2012 04 22, 11:42)
Aš kažkaip nuo paauglystės gana skeptiškai žiūriu į dezodorantus. Juk prakaituojame ne šiaip sau, o organizmas nori pašalinti viską, kas nereikalinga, atsivėsinti. Pati nenaudoju jokio, kažkaip nėra poreikio. Nepasižymiu gausiu prakaitavimu, o ir sušilus tikrai nėra nemalonaus kvapo. Nešiojuos visada rankšluostuką ir elementrariai, jei labai jau sušyly tuolete nusivalau. Aišku, natūralūs tikrai nepalyginamai geriau. Bet jei per didelio poreikio nėra, tai ir nepiktnaudžiaukite smile.gif

Ideja gal ir nebloga, ale ziema kaip g.gif Nusirengti darbe tualete ir praustis kazkaip neiseina doh.gif
Atsakyti
man buvo 4.punktas garantuotai tongue.gif
jau buvau natūraliais dezikais nusivylusi...bet kažkaip susikaupiau, iškentėjau tą periodą, darbe visos sąlygos nusiprausti buvo ir ką, dabar nėra jokio blogo kvapo naudojant tik mineralinį akmenuką thumbup.gif
Atsakyti