Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(Basari'a @ 2012 04 03, 20:37)
Vyras kolkas labai patenkintas šituo Speick Men dezodorantu.

user posted image


o maniškiui nepatiko kvapas. Laiko jis išties labai neblogai, pati turėjau moterišką. Prie kvapo irgi reikėjo priprasti, o kai pripratau, tai jis man netgi labai wub.gif smile.gif
Atsakyti
Čia dar prie temos apie kvėpinimąsi iš vidaus smile.gif

ir šiaip įdomus straipsnis 4u.gif

Įkvepiantis kvapų menas
Atsakyti
Na štai, užsisakiau Marmozel dezodorantą, dabar labai labai laukiu, nes taip knietė išbandyt (čia bus pirmasis mano bandytas eko dezodorantas) bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar jau spėjau išbandyti Marmozel dezodorantą (o aptarnavimas žaibiškas, likau labai labai maloniai nustebinta thumbup.gif ). Savo funkciją dezodorantas atlieka-panaikina prakaito kvapo, įdomu kaip bus karštesnėmis dienomis (tikiuosi taip pat gerai, kaip ir dabar). Taigi, pirkiniu esu patenkinta, jei taip ir toliau, manau, kad net nebeieškosiu kitų variantų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 15, 13:18)
Vakar jau spėjau išbandyti Marmozel dezodorantą (o aptarnavimas žaibiškas, likau labai labai maloniai nustebinta thumbup.gif ). Savo funkciją dezodorantas atlieka-panaikina prakaito kvapo, įdomu kaip bus karštesnėmis dienomis (tikiuosi taip pat gerai, kaip ir dabar). Taigi, pirkiniu esu patenkinta, jei taip ir toliau, manau, kad net nebeieškosiu kitų variantų bigsmile.gif


thumbup.gif

Sveika įstojusi į ekologiškų dezodorantų draugiją drinks_cheers.gif

O per kur užsisakinėjai?

Čia šviežias straipsnis Dezodorantas ir antiperspirantas. Ką ir kodėl reikėtų rinktis

Gal kažkam bus įdomu, kitos pasikartos turimas žinias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 16, 19:46)
thumbup.gif

Sveika įstojusi į ekologiškų dezodorantų draugiją  drinks_cheers.gif

O per kur užsisakinėjai?

Čia šviežias straipsnis Dezodorantas ir antiperspirantas. Ką ir kodėl reikėtų rinktis

Ačiū, kad priimėt 4u.gif

Tiesiai ir Marmozel tinklapio smile.gif

Ačiū už šitą ir kitas nuorodas, nes, bent man, tikrai įdomu pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti
O aš prie Marmozel bandau trečią savaitę priprasti, bet man labai greitai prakaito kvapas išlenda sad.gif Daugiau jo nepirkčiau, nes kas kelias valandas reikia prausimosi - purškimosi procedūrą kartot...o dar net ne vasara doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 17, 15:58)
O aš prie Marmozel bandau trečią savaitę priprasti, bet man labai greitai prakaito kvapas išlenda sad.gif Daugiau jo nepirkčiau, nes kas kelias valandas reikia prausimosi - purškimosi procedūrą kartot...o dar net ne vasara  doh.gif


idomu, kaip bus vasara, nes dabar tai man is puikiai laiko, jokio kvapo isvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2012 04 17, 19:18)
idomu, kaip bus vasara, nes dabar tai man is puikiai laiko, jokio kvapo isvis thumbup.gif

drinks_cheers.gif man irgi be galo įdomu kaip vasarą bus, nes kolkas labai patinka (netgi prakaituoju šiek tiek mažiau, nei įprastai, tai manyčiau čia irgi nuo dezodoranto) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 17, 16:15)
Ačiū, kad priimėt 4u.gif

Tiesiai ir Marmozel tinklapio smile.gif

Ačiū už šitą ir kitas nuorodas, nes, bent man, tikrai įdomu pasiskaityti 4u.gif


Prašom 4u.gif

QUOTE(Nima*** @ 2012 04 17, 16:58)
O aš prie Marmozel bandau trečią savaitę priprasti, bet man labai greitai prakaito kvapas išlenda sad.gif Daugiau jo nepirkčiau, nes kas kelias valandas reikia prausimosi - purškimosi procedūrą kartot...o dar net ne vasara  doh.gif


Na va, nėra taisyklės be išimties smile.gif

Gal tau verta pabandyti dezodorantą ar antiperspirantą pasigaminti pačiai?

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 04 17, 19:23)
Prašom  4u.gif
Na va, nėra taisyklės be išimties smile.gif

Gal tau verta pabandyti dezodorantą ar antiperspirantą pasigaminti pačiai?

Turiu pasidariusi, bet daug gerų atsiliepimų apie Marmozel prisiskaičiau ir susigundžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2012 04 17, 20:22)
Turiu pasidariusi, bet daug gerų atsiliepimų apie Marmozel prisiskaičiau ir susigundžiau  ax.gif


sad.gif - jaučiuosi prisidėjusi prie tavo susigundymo, nes turbūt pirmoji apie Marmozel dezodorantą ir pradėjau kalbėti.

Tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad esame visos labai skirtingos ax.gif

Lauksim tavųjų atradimų ir rekomendacijų 4u.gif
Atsakyti