Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Gaya,as irgi isbandziau Marmozel dezika,nu ir labai patiko bigsmile.gif .Man pastaruoju metu buvo didziule problema su eko dezikais,bet sitas jauciu prilips ax.gif
Kas link naturaliu kvepalu,tai man labiausiai patiko Florascent.As nustebau,kad kvapu kompozicijos nebanalios, kvapas yra gana ilgai isliekantis.Mano megiamiausi Florascent Fes wub.gif ,smilkalinis geris ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 04 03, 23:07)
Gaya,as irgi isbandziau Marmozel dezika,nu ir labai patiko  bigsmile.gif .Man pastaruoju metu buvo didziule problema su eko dezikais,bet sitas jauciu prilips  ax.gif
Kas link naturaliu kvepalu,tai  man labiausiai patiko Florascent.As nustebau,kad kvapu kompozicijos nebanalios, kvapas yra gana ilgai isliekantis.Mano megiamiausi Florascent Fes wub.gif ,smilkalinis geris  ax.gif .



Liuks. Tikiuosi, kad ir vasarą Marmozel dezodorantas išlaikys savo gerą vardą smile.gif

Iš Florascent man labai patiko Pivoine (Bijūnų) ir kažkoks vyriškas, berods Casbah.

Gerai sakai, Silvy, jų kompozicijos iš tiesų savitos, įdomios, ilgai išlieka.

Atsimenu, kaip toks paprastas vaikinukas atsivedė merginą į krautuvėlę išsirinkti Florascent kvepalų - juk jie nepigūs... tikrai ypatinga dovana wub.gif
Atsakyti
o kokiose parduotuvese galima pauostyti naturalius kvepalus? internete matau daug, bet kaip pirkt kai nezinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 04 05, 14:51)
o kokiose parduotuvese galima pauostyti naturalius kvepalus? internete matau daug, bet kaip pirkt kai nezinai smile.gif



Florascent gali pauostyti Barocoje, Šv. Mykolo g. 14 Vilniuje.

Marmozel yra PC Gedimino 9, 1a. grožių parduotuvėje Boutique Privilege, Vilniuje

Kvapų namų gamintų - jų salone ŠALTINIŲ g. 22 / Aguonų g.kampas, Vilniuje.
Atsakyti
Viena akim maciau kazkokioje laidoje kaip gamina dezodoranta naminem salygom. Kaip tik turejau visus ingridientus, pabandziau ir likau labai patenkinta kokybe. Galiu pasakyti kad geresnio neturejau, ir galiu pasakyti kad nuo prakaito veikia super gerai.

Reikalingas kakao sviestas, soda ir krakmolas. Proporcijos 2:3:2
Sviesta sudedame i indeli ir pasildome mikrobangu krosneleje (jei jos nera, idedame indeli su sviestu i verdanti vandeni), imetame soda ir krakmola, sumaisome. Galime ilasinti eterinio aliejaus, bet as taip nedarau, man labai patinka sokoladinis kakao sviesto kvapas. Tada idedame i indeli ir i saldytuva pora val, kol sukietes. Laidoje buvo pasakyta kad galima taip tepti, bet kakao sviestas yra kietas, ir tai labai nepatogu kaskart ji krapstyti is indelio, todel as ipiliau i maza pailga bonkute ir kai jis sukietejo, imeciau ta bonkute i karsta vandeni 30 sek. ir isemiau is ten "piestukini" dezodoranta. Manau dar geresnis rezultatas butu ipilti ta sviesta i sunaudoto piestukinio dezodoranto indeli, tada ir vargti nereikes, bet as tokio neturejau, todel dar nebandziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajan: 06 balandžio 2012 - 15:52
Vis paskaitau atsiliepimus apie Marmozel dezodorantus, tai galvoju jį ir pirkti unsure.gif Bet gal yra bandžiusių ir kitus dezodorantus bei gali palyginti juos su Marmozel? ax.gif
Atsakyti
As iki Marmozel deziko esu bandžius-Jason rutulinį,išgirtąji forume Madara ,paprastą alūno akmenį,Urtekam bekvapį,Cattier purškiamą ir Borntobio imbierinį rutulinį.
Tai labiausiai patikę- imbierinis Brontobio ir Marmozel ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Dajan @ 2012 04 06, 15:50)

Reikalingas kakao sviestas, soda ir krakmolas. Proporcijos 2:3:2


o koks cia krakmolas dedasi?
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 04 07, 09:08)
Cattier purškiamą ir


sitas man visiskai nepatiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 04 07, 11:31)
o koks cia krakmolas dedasi?

aš dėjau bulvių krakmolą.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 06, 17:01)
Vis paskaitau atsiliepimus apie Marmozel dezodorantus, tai galvoju jį ir pirkti unsure.gif Bet gal yra bandžiusių ir kitus dezodorantus bei gali palyginti juos su Marmozel? ax.gif


Aš iki Marmozel išbandžiau Sante skystą rutulinį, Sante kietą, taip pat Weledos purškiamą su citrusais.

Pastaruoju metu išmąsčiau, jog veiksmingiausi purškiami dezodorantai, nes priemonė ateina iki odos, o ne oda iki priemonės biggrin.gif, taigi ir nepalieka visokių bakterijų ant dezodoranto paviršiaus.

Nes Sante iš pradžių buvo lyg ir neblogai, bet gan greitai poveikio nebeliko, tik lipnaus šlapumo pojūtis ir nemalonus kvapas blush2.gif .

Žinoma, svarbu ir sudėtis (konkrečiai - alūno milteliai ar ištirpinti kristalai), nes štai Weledos, nors ir purškiamas, bet šnipššštas smile.gif, kvapnus, bet neveiksmingas.

Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 04 07, 11:08)
As iki Marmozel deziko esu bandžius-Jason rutulinį,išgirtąji forume Madara ,paprastą alūno akmenį,Urtekam bekvapį,Cattier purškiamą ir Borntobio imbierinį rutulinį.
Tai labiausiai patikę- imbierinis Brontobio ir Marmozel  ax.gif.



QUOTE(Gaya @ 2012 04 09, 10:54)
Aš iki Marmozel išbandžiau Sante skystą rutulinį, Sante kietą, taip pat Weledos purškiamą su citrusais.

Pastaruoju metu išmąsčiau, jog veiksmingiausi purškiami dezodorantai, nes priemonė ateina iki odos, o ne oda iki priemonės biggrin.gif, taigi ir nepalieka visokių bakterijų ant dezodoranto paviršiaus.

Nes Sante iš pradžių buvo lyg ir neblogai, bet gan greitai poveikio nebeliko, tik lipnaus šlapumo pojūtis ir nemalonus kvapas  blush2.gif .       

Žinoma, svarbu ir sudėtis (konkrečiai - alūno milteliai ar ištirpinti kristalai), nes štai Weledos, nors ir purškiamas, bet šnipššštas smile.gif, kvapnus, bet neveiksmingas.

Ačiū už atsiliepimus, tada bandysiu Marmozel, nes ir atsiliepimai geri, ir kaina nebloga 4u.gif
Atsakyti