Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Nuostabu, pabandysiu artimiausiu metu. O kur aliejų perkate?
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 15, 00:22)
Nuostabu, pabandysiu artimiausiu  metu. O kur aliejų perkate?

Nerafinuoto kokosų galima rasti turbūt visose ekologiškų produktų parduotuvėse. Pati paskutinį kartą pirkau berods assorti...nežinau tik, ar dar jo ten būna, bet tada pigiau buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 13, 09:57)
vesus metu laikas tai bepigu, kad apseinu tik su kvepalais, vasara arteja o as prakaituokle siaubinga, baisu jau net pagalvoti kas manes laukia, o i dezika ziureti negaliu nes 1. esu imli neigiamai info, prisiskaiciau, kad vezi sukelia kruties 2. skutuosi kasdien, dirgina oda. Kaip bebutu kuo naturaliau, tuo vienaip ar kitaip geriau. Dabar perbraukiu ramia oda t.y praejus kelioms h po skutimosi citrina, pasviesina pazasti kazkiek ir kvapa neutralizuoja, bet vasarai vistiek neuzteks...Taigi, gal kazkas rekomenduos kazka tikrai smarkaus poveikio? bet kuo naturalesnio...



Bet juk prakaituoti - nor-ma-lu wink.gif, o kai karšta - tuo labiau. Kada čia taip visos ėmėme baidytis prakaitavimo?

Gali išbandyti natūralaus antiperspiranto receptą (buvau įkėlusi nuorodą): Sumaišykite 1,5 šaukšto bičių vaško, 1 šaukštą sviestmedžių aliejaus, 1 šaukštą kakavos sviesto su 2-5 lašais eterinio aliejaus (tinka levandų, arbatmedžio, šalavijų, bosvelijų, apelsinų, mandarinų, bergamočių, pelargonijų, santalo). Vašką ir aliejus išlydykite vonelėje, truputį atvėsus įlašinkite eterinio aliejaus, tuomet supilkite į formelę.

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 15, 13:50)
Bet juk prakaituoti - nor-ma-lu wink.gif, o kai karšta - tuo labiau. Kada čia taip visos ėmėme baidytis prakaitavimo?

Gali išbandyti natūralaus antiperspiranto receptą (buvau įkėlusi nuorodą): Sumaišykite 1,5 šaukšto bičių vaško, 1 šaukštą sviestmedžių aliejaus, 1 šaukštą kakavos sviesto su 2-5 lašais eterinio aliejaus (tinka levandų, arbatmedžio, šalavijų, bosvelijų, apelsinų, mandarinų, bergamočių, pelargonijų, santalo). Vašką ir aliejus išlydykite vonelėje, truputį atvėsus įlašinkite eterinio aliejaus, tuomet supilkite į formelę.



viskas tvarkoje, super kai prakaituoju sportuodama pvz. Bet kai esu tarp zmoniu, prasiejus greitu zingsneliu didesni atstuma karsta vasaros diena ismusa kakta prakaitas, o pazastys sudreksta, tai jau nelabai estetiska darosi, kakta nusivalysiu, o stai ranku pakelti jau likusia dienos dali negalesiu g.gif puikiai suvokiu, kad tai normalu, tik va niekam nera malonu buti salia kai prakaituoju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 15, 14:13)
viskas tvarkoje, super kai prakaituoju sportuodama pvz. Bet kai esu tarp zmoniu, prasiejus greitu zingsneliu didesni atstuma karsta vasaros diena ismusa kakta prakaitas, o pazastys sudreksta, tai jau nelabai estetiska darosi, kakta nusivalysiu, o stai ranku pakelti jau likusia dienos dali negalesiu  g.gif puikiai suvokiu, kad tai normalu, tik va niekam nera malonu buti salia kai prakaituoju. biggrin.gif



Žinai, man atrodo, kad čia įsisuka užburtas ratas smile.gif Kuo daugiau galvoji apie prakaitavimą, tuo labiau prakaituoji. Na, bent jau man taip būna biggrin.gif

Va, šiandien jūroj išsimaudžiau ir net be dezodoranto visą dieną saulėkaitoje prie plius dvidešimt vaikštinėjau ir galvos nesukau - ir jokių šlampančių pažastų (o gal čia mano puikusis dezodorantas kaip ir žadėta - normalizavo fabrikėlį? smile.gif))).

Sako, kad jei prakaituoji nervindamasi, padeda levandų ir bergamočių eterinių aliejų uostymas. Reikės rankinuke turėt ekstremalioms situacijoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 16, 00:39)
Žinai, man atrodo, kad čia įsisuka užburtas ratas smile.gif Kuo daugiau galvoji apie prakaitavimą, tuo labiau prakaituoji. Na, bent jau man taip būna biggrin.gif

Va, šiandien jūroj išsimaudžiau ir net be dezodoranto visą dieną saulėkaitoje prie plius  dvidešimt vaikštinėjau ir galvos nesukau - ir jokių šlampančių pažastų (o gal čia mano puikusis dezodorantas kaip ir žadėta - normalizavo fabrikėlį? smile.gif))).

Sako, kad jei prakaituoji nervindamasi, padeda levandų ir bergamočių eterinių aliejų uostymas. Reikės rankinuke turėt ekstremalioms situacijoms  g.gif



gali buti g.gif +20 ne problema, stengiuosi nelakstyti ir ok, nes jei lakstau as po paltais ir ziema susustu, normalu. Bet stai jei vasara su +30, tai neisvengiamai... Uzpernai Lietuvoje buvo labai karsta, dirbau aukle, tampiau vaikus ir vezimelius stumdydavau visa diena po parkus, tai prausdavau pazastis turbut 3k per diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 03 16, 00:36)
gali buti  g.gif  +20 ne problema, stengiuosi nelakstyti ir ok, nes jei lakstau as po paltais ir ziema susustu, normalu. Bet stai jei vasara su +30, tai neisvengiamai... Uzpernai Lietuvoje buvo labai karsta, dirbau aukle, tampiau vaikus ir vezimelius stumdydavau visa diena po parkus, tai prausdavau pazastis turbut 3k per diena  doh.gif


na, čia jau, kaip sakoma, iš fantastikos srities - prie plius trisdešimt tampyti vaikus, vežimus ir NEPRAKAITUOT biggrin.gif
Atsakyti
manau , kad pats prakaitavimas nėra problema.Problema kai tas prakaitas dvokia.Todėl antibakteriniu muilu reikia praustis ,kad naikinti tas blogasias bakterijas kurios ir smirda.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Nezinau ar teisingoj vietoj rasau, bet niekad negirdejau panasios i mano problema, tai gal jus padesit smile.gif

Nezinau pries kiek laiko, bet pradejau pastebeti kad man labai daznai niezti pazastis. Ir ne taip kad pakasai ir viskas, bet as ten valandu valandas galeciau kasytis...seniau keleta kartu net maciau spuogelius (ne tokius kaip nuo skutimosi, bet tokio dydzio kaip po gero uodo ikandimo), dabar kartais pastebiu paraudimus pazasties 'raukslese' (na tose vietose kur ir pazasties oda i rauksles susimeta). Manau kad as gal alergiska kokiam nors ingredientui dezodorantuose..alergija nuo skutimosi negali but, nes bandziau ir nesiskust, bet vis tiek tas pats. Tai va, galvoju reiktu isbandyt kazka naturalaus ir ekologisko. Gal patarsit ka nors? noreciau kad naikintu kvapa ir stabdytu prakaitavima (bent dienai, nereikia man savaiciu).
Is anksto dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 16, 18:33)
manau , kad pats prakaitavimas nėra problema.Problema kai tas prakaitas dvokia.Todėl antibakteriniu muilu reikia praustis ,kad naikinti tas blogasias bakterijas kurios ir smirda.



Na, antibakterinis muilas - tik viena iš priemonių (nors aš skeptiškai į ją žiūriu).

Be to, kūno kvapas priklauso ir nuo mitybos - kuo ji labiau suderinta, tuo labiau bekvapis yra prakaitas.

Kadangi domiuosi kvapais, tai esu skaičiusi, jog kvapniuosius eterinius aliejus/natūralius kvepalus geria IR DĖL TO, kad prakaitas būtų kvapus.

Beje, ši tradicija/įprotis senas kaip pasaulis - nuo senųjų civilizacijų per viduramžius atbangavęs iki mūsų. Kaupiuosi išbandyti smile.gif


QUOTE(TexSy @ 2012 03 16, 19:47)
Sveikos smile.gif

Nezinau ar teisingoj vietoj rasau, bet niekad negirdejau panasios i mano problema, tai gal jus padesit smile.gif

Nezinau pries kiek laiko, bet pradejau pastebeti kad man labai daznai niezti pazastis. Ir ne taip kad pakasai ir viskas, bet as ten valandu valandas galeciau kasytis...seniau keleta kartu net maciau spuogelius (ne tokius kaip nuo skutimosi, bet tokio dydzio kaip po gero uodo ikandimo), dabar kartais pastebiu paraudimus pazasties 'raukslese' (na tose vietose kur ir pazasties oda i rauksles susimeta). Manau kad as gal alergiska kokiam nors ingredientui dezodorantuose..alergija nuo skutimosi negali but, nes bandziau ir nesiskust, bet vis tiek tas pats. Tai va, galvoju reiktu isbandyt kazka naturalaus ir ekologisko. Gal patarsit ka nors? noreciau kad naikintu kvapa ir stabdytu prakaitavima (bent dienai, nereikia man savaiciu).
Is anksto dekui uz atsakymus smile.gif


Ojojoi, rimta :/ Labai teisingai pastebėjai, kad tavo oda rėkte rėkia, jog jai nepatinka dezodorantų sudėtis.

Jei nori "kažko ekologiško", gali:

1) pasigaminti pati. Receptukai paprasti, lengvi, o rezultatas, kiek teko skaityti - labai geras.

Natūralus naminis antiperspirantas
Sumaišykite 1,5 šaukšto bičių vaško, 1 šaukštą sviestmedžių aliejaus, 1 šaukštą kakavos sviesto su 2-5 lašais eterinio aliejaus (tinka levandų, arbatmedžio, šalavijų, bosvelijų, apelsinų, mandarinų, bergamočių, pelargonijų, santalo). Vašką ir aliejus išlydykite vonelėje, truputį atvėsus įlašinkite eterinio aliejaus, tuomet supilkite į formelę.

Naminis dezodorantas su soda
Reikia vieno v.š. kokosų aliejaus, 1 v. š. sodos ir 1 v. š. krakmolo. Sumašyti, gaunasi tiršta košė. Galima įlašinti eterinių aliejų, arbatmedžio aliejaus ir t.t.

Dezodorantas su alūnu
Gėlių vandenyje ištirpinti alūno kristalų ir pridėti citrinų rūgšties esterio, viską supilti į buteliuką su purkštuku ir gausite nuostabų natūralių produktų dezodorantą.


2) pirkti.

Man pasiteisino Marmozel dezodorantas su alūno milteliais.

Moterys dar giria Aubrey Organics, Madara dezodorantus. Kitoms tinka ir tiesiog alūno kristalas (kietas ar paskystintas).


Tik rinkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 17, 11:50)
Kadangi domiuosi kvapais, tai esu skaičiusi, jog kvapniuosius eterinius aliejus/natūralius kvepalus geria IR DĖL TO, kad prakaitas būtų kvapus.

sudominai ax.gif kokio čia aliejuko išgėrus, kad prakaitas skaniai kvepėtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 17, 18:28)
sudominai ax.gif kokio čia aliejuko išgėrus, kad prakaitas skaniai kvepėtų wub.gif


Aha mirksiukas.gif

Einu kuisti paskaitų apie aliejus užrašų smile.gif
Atsakyti