Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

o Weledos purskiamo nesat naudoje? neskaiciau temos visos, tai gal ir buvo rasoma blush2.gif http://www.beautyfly...mas-weleda.html
galvoju, ar Weledos pasirinkt ar ta marmozel, weledos kaina tokia pat, bet didesnis turis rolleyes.gif
Atsakyti
O, geras, šitą jau ir buvau pamiršusi, pirkau jį kažkada kartu su Weledos kryklės ir šaltalankių eliksyrais.

Weledos purškiamas su citrusais - labai mielas kaip.... koks tualetinis vanduo smile.gif

Man jo kvapas super, tačiau jo sudėtyje yra alkoholio ir su prakaitu nelabai nelabai susitvarko. Radau dar sudėtyje dar ir amonio glicirizato - hmmmm, nežinau, kas tai yra, bet googlas rodo, kad naudojamas medikamentuose.

Geriau jau actu, arbata ir eteriniais aliejais tepkis smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 03 07, 22:45)
Pasidarė įdomu - paprašiau draugės pakomentuoti:

Soda - šarmas - neutralizuoja rūgštinį paviršių, taip stabdo ant odos esančių bakterijų vystymąsi joms palankioje prakaito terpėje. Minusiukas - tepa drabužius.

Jeigu kažkam patinka - puiku, tai viena iš "liaudies" priemonių smile.gif, yra ir kitokių variacijų su miltais, krakmolu, ryžių pudra (absorbuoja drėgmę) ir t.t.

LABAI SVARBU - alūnas neužkemša porų, leidžia organizmui šalinti toksinus, nes tai būtina prakaito funkcija.


Jau rašiau, kad darau toki dezodorantą: 1 v.š. sodos, 1 v.š. krakmolo. 1 v.š. kokoso aliejaus. Galima EA įlašinti. Poveikis puikus. Jokio prakaito, jokio kvapo. Kol kas nepastebėjau, kad rūbus teptų, tepu žirnio grūdą abiem pažastim. Tik kažkodėl manau, kad visas tas mišinys užkemša poras ir tai nėra labai gerai. Gal galėtumėt pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 03 08, 14:31)
Jau rašiau, kad darau toki dezodorantą: 1 v.š. sodos, 1 v.š. krakmolo. 1 v.š. kokoso aliejaus. Galima EA įlašinti. Poveikis puikus. Jokio prakaito, jokio kvapo. Kol kas nepastebėjau, kad rūbus teptų, tepu žirnio grūdą abiem pažastim. Tik kažkodėl manau, kad visas tas mišinys užkemša poras ir tai nėra labai gerai. Gal galėtumėt pakomentuoti?

Porą puslapių atgal pervertus rastumėt aprašymą, kaip veikia soda.
Atsakyti
Kadangi čia mano mėgstamiausia tema, tai dalijuosi naujausiu atradimu/patarimu/receptu.

Naminio antiperspiranto receptas

Gal jau greitai įstosiu į gretas tų, kurios pačios gaminasi kosmetiką (kol kas man toje temoje - burtažodžių logaritmai)...
Atsakyti
aš vakar pasigaminau ir šiandien pasitepiau "savo" dezodorantu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 12, 19:32)
aš vakar  pasigaminau ir šiandien pasitepiau "savo" dezodorantu hihihi.gif

ir kaip? bigsmile.gif (gal receptuka galima?)
Atsakyti
vesus metu laikas tai bepigu, kad apseinu tik su kvepalais, vasara arteja o as prakaituokle siaubinga, baisu jau net pagalvoti kas manes laukia, o i dezika ziureti negaliu nes 1. esu imli neigiamai info, prisiskaiciau, kad vezi sukelia kruties 2. skutuosi kasdien, dirgina oda. Kaip bebutu kuo naturaliau, tuo vienaip ar kitaip geriau. Dabar perbraukiu ramia oda t.y praejus kelioms h po skutimosi citrina, pasviesina pazasti kazkiek ir kvapa neutralizuoja, bet vasarai vistiek neuzteks...Taigi, gal kazkas rekomenduos kazka tikrai smarkaus poveikio? bet kuo naturalesnio...
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 03 12, 20:05)
ir kaip? bigsmile.gif (gal receptuka galima?)

Receptas iš šio psl: 1 v.š. sodos, 1 v.š. krakmolo. 1 v.š. kokoso aliejaus.
Kvapas kūno po darbo dienos geras, kažkas baiminosi ,kad veiks kaip antiperspirantas ir užkiš liaukas, nieko panašaus - buvo "karštų momentų", buvau sudrėkus,bet kvapo jokio.

Frosty- aš naudoju THAI mineralinę dezodoruojamą lazdelę,naikina bakterijas ir nėra jokio blogo kvapo.
Atsakyti
aš ir girdėjau tą su soda, rkakmolu ir kokosų aliejumi. įdomu, kur jį laikyti? šaldytuve? ir ar ilgai galima laikyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2012 03 13, 19:35)
Receptas iš šio psl: 1 v.š. sodos, 1 v.š. krakmolo. 1 v.š. kokoso aliejaus.
Kvapas kūno po darbo dienos geras, kažkas baiminosi ,kad veiks kaip antiperspirantas ir užkiš liaukas, nieko panašaus - buvo "karštų momentų", buvau sudrėkus,bet kvapo jokio.

tai kaip suprantu, viska reikia sumaisyti ir teptis pirstais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 13, 19:56)
aš ir girdėjau tą su soda, rkakmolu ir kokosų aliejumi. įdomu, kur jį laikyti? šaldytuve? ir ar ilgai galima laikyti? smile.gif

Nereikia laikyti šaldytuve. Susimaišote kokiame nors indelyje ir laikote patogioje vietoje, kad iškart nusiprausus būtų patogu pasiekti. O tepti pirštais šiek tiek pakabinus smile.gif
Atsakyti