Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Mąsčiau ir negalėjau išsirinkti ax.gif tai šiandien nuėjau ir pasipirkau šitą Aubrey Organics dezodorantą:
user posted image

kolkas pirmas įspūdis neblogas, pažiūrėsiu kaip bus toliau ar liksiu patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2012 01 30, 18:46)
Sveikos 4u.gif Jau kurį laiką naudoju Urtekram bekvapį dezodorantą, esu patenkinta. Vis mąstau, gal reiktų pakeisti tos pačios firmos kokį nors su kvapu, tačiau ar kvapai neįkyrūs, neerzinantys? g.gif Pavyzdžiui, rožės.


Man rožės patinka, kitų nebandžiau, bet gi skonis draugų neturi smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Kol kas man pasiteisino šitas

user posted image

dezodorantas
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 02 04, 17:33)


Pirmąkart skaitau apie šitą. O visai dienai užtenka vieno pasipurškimo iš ryto?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 30, 20:19)
Mąsčiau ir negalėjau išsirinkti  ax.gif  tai šiandien nuėjau ir pasipirkau šitą Aubrey Organics dezodorantą:
kolkas pirmas įspūdis neblogas, pažiūrėsiu kaip bus toliau ar liksiu patenkinta  ax.gif

koks tolimesnis ispudis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2012 02 06, 10:15)
koks tolimesnis ispudis? ax.gif

na net nežinau, manau paieškas tikrai tęsiu. Geriau nei nieko, bet man po kiek laiko visvien pramušą kvapą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 05, 15:37)
Pirmąkart skaitau apie šitą. O visai dienai užtenka vieno pasipurškimo iš ryto?


Man užtenka. Tačiau diena dienai nelygu bigsmile.gif /Aš kai nervinuosi, tada prakaituoju ir jau nieks nepadeda./
Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2012 02 08, 16:32)
Man užtenka. Tačiau diena dienai nelygu  bigsmile.gif /Aš kai nervinuosi, tada prakaituoju ir jau nieks nepadeda./


Suprantama. Bjaurios tokios dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 30, 20:19)
Mąsčiau ir negalėjau išsirinkti  ax.gif  tai šiandien nuėjau ir pasipirkau šitą Aubrey Organics dezodorantą:
user posted image

kolkas pirmas įspūdis neblogas, pažiūrėsiu kaip bus toliau ar liksiu patenkinta  ax.gif

ilgiau panaudojus man jis pradėjo tikrai patikti ax.gif
kvapas man tai visai labai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 02 16, 09:45)
ilgiau panaudojus man jis pradėjo tikrai patikti  ax.gif
kvapas man tai visai labai liuks  thumbup.gif

Ir uztenka vieno karto nusiprausus, ar dazniau?
Atsakyti
Kadangi tema apie ekologiškus dezodorantus, tai papasakosiu, kokį dezodorantą pati pasidarau. Reikia vieno v.š. kokosų aliejaus, 1 v. š. sodos ir 1 v. š. krakmolo. Sumašyti, gaunasi tiršta košė. Galima įlašinti eterinių aliejų, arbatmedžio aliejaus ir t.t. Tepu po dušo, ant drėgnos odos, man užtenka maždaug žirnio dydžio abim pažastim, po kiek laiko dar su rankšluosčiu perbraukiu, kad nuo aliejaus nebūtų riebu. Žinokit, veikia visą dieną, prakaito kvapo jokio iki pat vakaro. Poveikis beveik toks pat, kaip ir to ilgalaikio dezodoranto, atrodo Drihlor. Rūbai neprasmirsta, aptemptas golfutes galiu dvi - tris dienas nešioti. Netepu tik iškart po skutimosi, kad neužsikimštų. Šiaip aš stipriai neprakaituoju, bet prakaito kvapas labai aštrus, rūbai tiek įsigeria, kad po kiek laiko nebeišsiskalbia. Tik vis pagalvoju, kad krakmolas ir soda, matyt, užkemša, todėl ir neprakaituoju, turbūt nėra labai gerai, bet jau nebeišmanau, ką daryti. Nors tie visi tepami dezodorantai, manau, veikia irgi taip pat.

P.S. receptas iš 5braskes.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 25 vasario 2012 - 17:05
QUOTE(mairux @ 2012 02 25, 18:04)
Kadangi tema apie ekologiškus dezodorantus, tai papasakosiu, kokį dezodorantą pati pasidarau. Reikia vieno v.š. kokosų aliejaus, 1 v. š. sodos ir 1 v. š. krakmolo. Sumašyti, gaunasi tiršta košė. Galima įlašinti eterinių aliejų, arbatmedžio aliejaus ir t.t. Tepu po dušo, ant drėgnos odos, man užtenka maždaug žirnio dydžio abim pažastim, po kiek laiko dar su rankšluosčiu perbraukiu, kad nuo aliejaus nebūtų riebu. Žinokit, veikia visą dieną, prakaito kvapo jokio iki pat vakaro. Poveikis beveik toks pat, kaip ir to ilgalaikio dezodoranto, atrodo Drihlor. Rūbai neprasmirsta, aptemptas golfutes galiu dvi - tris dienas nešioti. Netepu tik iškart po skutimosi, kad neužsikimštų. Šiaip aš stipriai neprakaituoju, bet prakaito kvapas labai aštrus, rūbai tiek įsigeria, kad po kiek laiko nebeišsiskalbia. Tik vis pagalvoju, kad krakmolas ir soda, matyt, užkemša, todėl ir neprakaituoju, turbūt nėra labai gerai, bet jau nebeišmanau, ką daryti. Nors tie visi tepami dezodorantai, manau, veikia irgi taip pat.

P.S. receptas iš 5braskes.lt



Kaip idomu! Merginos, kurios labiau prityrusios "ekologistes" gal galite pakomentuoti sita receptuka?
Atsakyti