Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

rašykit pavadinimus, nuotraukos dingsta
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 01 24, 00:53)
rašykit pavadinimus, nuotraukos dingsta


Man rodo visas nuotraukas, na bet pavadinimą užrašyti šalia irgi būtų pravartu smile.gif
Atsakyti
o kokį galėtumete pasiūlyti vyrišką?


O kaip tie moteriški Bioturm, Lavera basis sensative, Logona daily care sensetive, Logona Tropic, Sante crystal, Sante organic, Urtekram no parfume? Gal bandėte, galite pasidalinti kaip tiko-nepatiko?
Atsakyti
O jei kalbant į temą, tai nėra jų niekas išbande, nėra atsiliepimų? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 27 sausio 2012 - 18:16
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 27, 19:16)
O jei kalbant į temą, tai nėra jų niekas išbande, nėra atsiliepimų?  4u.gif

Nelabai gaunas i tema. Nes jie ne ekologiski!
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 01 28, 00:30)
Nelabai gaunas i tema. Nes jie ne ekologiski!

kas nėra ekologiški, mano išvardinti dezodorantai?
Bioturm, Lavera basis sensative, Logona daily care sensetive, Logona Tropic, Sante crystal, Sante organic, Urtekram no parfume?
o nuo kada?
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 28, 11:12)
kas nėra ekologiški, mano išvardinti dezodorantai?
Bioturm, Lavera basis sensative, Logona daily care sensetive, Logona Tropic, Sante crystal, Sante organic, Urtekram no parfume?
o nuo kada?

Postas buvo skirtas platintojai foreverliving Su jusu isvardintais dezodorais viskas OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2012 01 28, 10:56)
Postas buvo skirtas platintojai foreverliving Su jusu isvardintais dezodorais viskas OK  4u.gif

aaa 4u.gif
ai aš žinokit tokių postų net nematau-nekreipiu dėmėsio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 01 26, 14:03)
o kokį galėtumete pasiūlyti vyrišką?
O kaip tie moteriški Bioturm, Lavera basis sensative, Logona daily care sensetive, Logona Tropic, Sante crystal, Sante organic, Urtekram no parfume? Gal bandėte, galite pasidalinti kaip tiko-nepatiko?

is jusu isvardintu bandziusi Logona Mediterannean purskiama, sudetis labai panasi i Tropic, tik kitokia konsistencija - man thumbup.gif
urtekram bandziau tik su kvapu (roziu), tai visiskai nelaike doh.gif
osante kazkuri su alunu turejo mano drauge, jai patiko ir tiko, atlaikydavo beveik visa diena intensyviai judant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2012 01 28, 18:23)

urtekram bandziau tik su kvapu (roziu), tai visiskai nelaike doh.gif



O man Urtekram visai patinka. Vienas iš geriausių.
Atsakyti
Mūsų bandyti dezodorantai:

Lavera Basis Sensitive
user posted image

Labai patiko kvapas. Manes nuo prakaito kvapo nelabai apsaugojo, bet uz tat labai tiko mano draugui. Nors buvo skeptiskai nusiteikes pries eko priemones, bet kai pabande, tai ne nespejau susigaudyt, kai buteliukas istustejo. Labai praktiska, kad kvapas neutralus, tinka ir vyrui ir moteriai.

Neobio jasminu ir santalmedzio
user posted image

Labai nepatiko kvapas, taip ir stovi jis pas mane tik pabandytas, niekaip neprisiverciu sunaudot. Sakiau reiks savaitgaliais kaip nos naudot, nes gaila ismesti. Kvapas labai stiprus ir man valerijonus primena ar taip kokius bobuciu vaistus, bent jau kol neprasisklaido.

Sante Homme
user posted image

Labai tiko ir patiko mano draugui, turi dabar Calvin Klein dezodoranta, bet verciau renkasi si. Kvapas malonus, tik stiprokas ir astrokas, bet kaip vyrui - pats tas

Siandien pirma kart isbandziau Aubrey Organics purskiama
user posted image

Pirmas ispudis neblogas. Kvapas gan astrus, kaip ir visu AO priemoiu, bet issisklaide po kurio laiko. Po dienos jokio prakaito kvapo. Tik tiek kad dabar savaitgalis, kai darbe patiriu stresa zymiai nemalonesnio kvapo prakaitas buna, tai ziuresiu kaip apsaugos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jau kurį laiką naudoju Urtekram bekvapį dezodorantą, esu patenkinta. Vis mąstau, gal reiktų pakeisti tos pačios firmos kokį nors su kvapu, tačiau ar kvapai neįkyrūs, neerzinantys? g.gif Pavyzdžiui, rožės.
Atsakyti