Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 07, 18:44)
Atsimenu Rasma sakė, kad tose Biocell hialurono yra be galo mažai, lašas jūroj, kai tuo tarpu Vivania- net keliskart daugiau (atrodo Rasma juos ir gėrė)


Tai taip taip, kiek supratau, tose Biocell haliurono tik 6,3mg, o Vivania net 50mg. Bet kaina tikrai nedžiugina. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 07 sausio 2011 - 18:23
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 20:22)
Tai taip taip, kiek supratau, tose Biocell haliurono tik 6,3mg, o Vivania net 50mg. Bet kaina tikrai nedžiugina.  unsure.gif

Būtent todėl hialurono gėrimą atidėjau geresniems laikams, kažkaip skauda man širdį dabar tiek atiduoti už vieno mėnesio kursą...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 15:59)
Dar yra kažkokios "Vivania" tabletės, bet mėnesio dozė 90lt.  doh.gif

Rasma, kaip tu tą haliurono r. geri? Kiek atmatuoji, kaip dažnai? Iš AN perki?

Gyvenime neišdrįsčiau nei AN, nei bet kokios kitos hialurono r. skirtos kosmetiniams tikslams gerti į vidų.
Esu gėrus "Vivania", bet jau senokai. Tačiau šis papildas ir neskirtas, kad gerti pastoviai ir ilgai. Aš gėriau tik po vieną per dieną ir užteko dviems mėnesiams. Šiaip jau parai ir 40 mg žmogui pakanka ax.gif

"Biocell", tai man kaip akių dūmimas, jau nei nauda, nei finansiškai apsimoka. Gal kiti papildai ir brangesni, bet bent jau veikliosios medžiagos normalus kiekis.
"Biocell" irgi nepigus, vid. 70 Lt pakuotė (40 kapsulių užteks tik 20 dienų, jei gert pagal rekomendacijas), tik va beveik 10 k. mažiau hialurono. Taip kad gaunasi dar brangiau nei "Vivania".

O šiaip tai, hialurono r. papildus geriau gerti, kai tikrai labai labai reikia, jei tikrai didelis diskomfortas dėl odos sausumo, jei ne pagal amžių ji išsausėjus ir raukšlėjasi, jei atsiranda problemų su silpstančiomis akimis, sąnariais ir pan.
Atsakyti
Tai žodžiu nelabai apsimoka ją gerti? Kiek suprantu, ji daugiau vyresniame amžiuje naudinga? O jei pagerti tuos 2 mėn po 1 tabletę, gal veido oda pagražėtų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 19:49)
O jei pagerti tuos 2 mėn po 1 tabletę, gal veido oda pagražėtų?  rolleyes.gif

O ji dabar negraži?
Kuom ji jums negraži? Labai sausa, daug bent jau smulkių raukšlelių, kurias odos sausumas dar labiau išryškina?
Hialurono r. stebuklų nedaro, bet ji labai padeda drėkinti odą ir per odos drėkinimą neleidžia rastis naujoms raukšlelėms. Jeigu org-mas gauna ir biotino (kartu su hialurono r.) tada pagerėja kolageno sintezė, oda stangrėja. Vien geriama hialurono r. raukšlių neišlygins, jau tada reik hialurono injekcijų į pačias raukšleles.
O jei gerti tik šiaip sau, kad ir šiaip nebloga oda taptų kažkokia išskirtinė - nieko labai tokio gerdama papildus nepastebėsit ax.gif
Atsakyti
O kodėl rašo, kad reikia gerti 2 tabletes jei pilnai pakanka vienos dienos dozei? Rinkodaros triukas? g.gif
Atsakyti
Apie pleiskanas kalbant... O jeigu į natūralų šampūną įlašinti simondsijų (jojobos) aliejaus (jis juk su pleiskanomis kovoja), gal išsispręstų pleiskanų atsiradimo perėjus prie natūralių šampūnų problema?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(LoretaC @ 2011 01 07, 22:18)
Apie pleiskanas kalbant... O jeigu į natūralų šampūną įlašinti simondsijų (jojobos) aliejaus (jis juk su pleiskanomis kovoja), gal išsispręstų pleiskanų atsiradimo perėjus prie natūralių šampūnų problema?..  g.gif


Jau geriau arbatmedį lašinkit. 4u.gif Kažkaip negirdėjau, kad jojoba su pleiskanom efektyviai kovotų...
Atsakyti
Čia naujokėms pasiskaityti tiktų:

„Ar toks aliejus nekenks odai?" - taip skambėjo draugės klausimas, kai pasiūlėme jai išbandyti prieš gerus metus atrastus ir pradėtus naudoti natūralius, nerafinuotus aliejus ir kitas, taip vadinamas, grynąsias medžiagas. Tokie klausimai padeda suvokti, kad mums aiškūs ir suprantami dalykai kitiems gali būti nežinomi... Nes jei geriau pagalvotume, tai suprastume, jog aliejai ar sviestai yra ne kas kita kaip tik absoliučiai kiekvienos veido, kūno priežiūros priemonės sudedamoji dalis, tiktai gerokai „praturtintos" sintetinėmis medžiagomis ir galimai ne aukštos kokybės, o rafinuotais, savo vertingąsias savybes praradusiais aliejais, kurie išsiskiria patraukliai žema kaina, tačiau, jokiu būdu, ne kokybe.

Kita gi draugė prasitarė iki „grabo lentos" būsianti dėkinga už gražėjančią veido odą ir už užrodytus aliejus:) Tokie žodžiai maloniai nuteikia ir įkvepia dalinti tuo, ką atradome ir vis dar atrandame.

Suprantame, jog kosmetikos priemonės - neabejotinai vienas mėgstamiausių žodžių moterų tarpe, tačiau po juo slypi kur kas daugiau nei kremas, tušas ar lūpų blizgesys... Tai visų pirma gausus rinkinys konservantų, dažiklių, kvapiklių ir kitų sintetinių medžiagų. Deja, tai grožio chemija ir tai, ką mes naudojame labai dažnai...

Maždaug 80 proc. kosmetikos gamintojų naudoja parabenus. Tačiau teigti, jog tik jie yra nuodingi, būtų netikslu. Be šio konservanto dar yra tūkstančiai kitų sintetinių medžiagų, kurios naudojamos tiek suaugusiųjų, tiek vaikų odos priežiūros priemonėse. Nereikėtų vengti kažkurios vienos medžiagos, reikia vertinti visumą, o tam reikia daugiau domėtis ir pažinti etiketėje nurodytus ne tik parabenus, bet ir daugelį kitų cheminių medžiagų.

Raginimus skaityti etiketes girdėjome daugybę kartų, bet vis numodavome ranka, nors, kaip suvokiame dabar, visai be reikalo, nes žinant pagrindinius kosmetinius „blogiukus", etikečių šifravimas tampa ne toks jau sudėtingas dalykas.

Keista, bet tuos „blogiukus" radome visose tuo metu naudojamose kūno priežiūros priemonėse. Pamename, kaip be sąžinės graužaties visas kūno priežiūros priemones tiesiog išmetėme ir pakeitėme kitomis - natūraliomis. Keitėme pamažu, pradėdami nuo vaikų kūno priežiūros priemonių, galiausiai pakeitę visas namuose esančias odos priežiūros priemones. Pradžioje tai buvo malonus užsiėmimas, vėliau jis tapo įpročiu, būtinybe, kažkokia liga, kurios, kaip kažkas taikliai išsireiškė, simptomai vis ryškėja, kol pagaliau ji tampa lėtine:)

Gal kosmetikos gaminiai ir nepriskiriami didelio pavojaus gaminiams, kuriuos pavartojus galima iškart mirti, tačiau neigiamas poveikis sveikatai galimas, mažų mažiausiai pasireiškiantis kancerogeniniu, toksiniu, alerginiu poveikiu, sukeliant niežėjimą, bėrimą, odos egzemą. Be abejonės nukenčia ir išvaizda. Juk akivaizdžiai matosi, kaip atrodo cheminių dažų nualinti ir natūralūs plaukai, pudra padengta dirbtinai atrodanti ir sveika, švytinti, nors ir nelygios spalvos, oda.

Visuomet svarbus saikas ir realus poreikis. Aplink mus tiek daug kenksmingų dalykų, tad jei jų galime bent kažkur kitur išvengti, kodėl to tiesiog nepadarius?

Nesuvokiame kodėl vyrauja nuomonė, jog natūrali plaukų spalva nemadinga, o raudonu blizgesiu nepateptos lūpos - apsileidimo požymis. Vaikomės standartų, net nesusimąstydami, ar to apskritai reikia. Reikėtų griauti standartus ir suprasti, jog kosmetikos priemonės naudojamos tik tada, kai būtina. Ir visgi, jeigu kremas ir blakstienų tušas - būtinybė, reikia jį rinktis atsargiai.

Pagal kainą apie produkto sudėtį spręsti gana sunku. Garsiausiems kosmetikos gamintojams daug kainuoja prekinis ženklas, reklama. Taip, tikėtina, kad žinomų kosmetikos gamintojų naudojamos technologijos yra pažangesnės, o produkto sudedamosios dalys - kokybiškesnės. Tačiau tiesa viena: naudojami konservantai - tie patys, kaip ir pigios kosmetikos gamintojų.

Būtina žinoti, jog visos sudedamųjų dalių koncentracijos yra išvardytos mažėjimo tvarka, todėl galima nesunkiai pamatyti kurios natūralios ar sintetinės priemonės dominančiame produkte yra didesnis kiekis.

Reikėtų atkreipti dėmesį į konservantus: trietanolaminą, fenoksietanolį, imidazolidinyl-, diazolidinyl urea, metilisotiazolinoną, parabenus - methyl, butyl, isobutyl, propyl, ethyl ir daugelį kitų cheminių medžiagų.

Propilenglikolis, natrio laurilsulfatas, butilhidroksitoluenas, dietanolaminas (DEA) ir trietanolaminas (TEA) ir kt. gali taip pat padaryti nepataisomos žalos organizmui. Tačiau atminkite, kad be šių kenksmingų medžiagų kremai taip lengvai neįsigertų į odą, o prausimosi priemonės ir kūno losjonai nebūtų svaiginančio aromato ir neputotų... Todėl visada pagalvokite, kas vis tik yra svarbiau.

Natūralią kosmetiką sudaro ne kas kita, kaip tik aliejai, sviestai, eteriniai aliejai, ekstraktai ar kitos natūralios medžiagos. Diskusijų kyla svarstant, jei kosmetika yra natūrali, kaip ji išsilaiko ir nesugenda? Tokiu atveju verta žinoti, kad cukrus, greipfrutų sėklų ekstraktas, jojobos aliejus, vitaminas E ar kitos natūralios medžiagos yra puikiausi natūralūs konservantai. Skeptikams siūlome prisiminti kiek ilgai gali išstovėti, pavyzdžiui, mamų gamintos uogienės, kurių ilgą galiojimą lemia būtent cukrus.

Bet kokiu atveju, nežinantiems labai padeda ir ant etiketės esantys sertifikavimo ženklai. Vieni žinomiausių pasaulyje - Ecocert, Soil Association, BDIH, USDA ekologiškos kosmetikos sertifikavimo bendrovės.

Taigi, iš visos širdies siūlome daugiau laiko praleisti prie kosmetikos prekybos centrų lentynų idan nuodugniai perskaitytumėte produktų etiketes, o pirkinius linkėtume rinktis ne pagal aromatą, o pagal sudėtįwink.gif"

Šaltinis: /naturata.lt/

Atsakyti
Rasma! Gal gali savo nuomonę išsakyti apie Štai šį hialiurono papildą? Noriu mamai nupirkti, jos oda sausa, amžinai traukia, ji žiūriu prisipirkus biocellų.. Šito kaina labai įperkama, ir dozė nemaža ax.gif bet daugiau nesigaudau..
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 01 06, 23:44)
sveikos,

norejau paklausti ar kas naudojate Nilens Jord krempudra ? kaip supratau ji nera ekologiska, bet pardaveja aiskino (via naturalis), kad ji naturali.
svarstau arba nvey arba Nilens Jord krempudra pirkti, nes baisiai issausejusi oda nuo mineralines  blink.gif
ir dar pasigirsiu: buvau pas kirpeja sia savaite, tai labai pagyre mano plaukus. nors po gimdymo labai slinko, bet patys plaukai sveikut sveikuteliai !!! o aliejines kaikes , fitokeratinus naudoju nuo pavasario. ir nebenaudojau jokio silikoniniu ale nenuplaunamu serumuku


niekur nerandu nilens jord krempudrros sudeties g.gif
gal kuri analizavot ? ar neta ten silikonu ar dar kokiu blogiuku ? nes visur raso tik kad be parabenu ir sintetiniu kvapu ? bet tai dar ne viskas.
darau isavda, kad nelabai ta sedetis jos gera ? ar ne ? nes jai ji butu gera, butu liaupsinama kaip nvey ar benecos ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 07, 22:21)
Gal gali savo nuomonę išsakyti apie Štai šį hialiurono papildą? Noriu mamai nupirkti, jos oda sausa, amžinai traukia, ji žiūriu prisipirkus biocellų.. Šito kaina labai įperkama, ir dozė nemaža  ax.gif bet daugiau nesigaudau..

Teoriškai galiu, bet praktiškai, deja, ne. Nes JAV papildai (ne ES rinkos) man nėra gerai žinomi. Svarbiausia, kad nebūtų FDA pranešimų apie juos ir kiek paskubom žvilgtelėjau, tai tokių faktų neužtikau, tad galim daryti prielaidą, kad jie saugūs vartoti.
O teorija tokia, vertinant etiketę ir joje surašytą sudėtį - hialurono r. kiekis nurodytas tikrai geras-pakankamas, bet kadangi ji derinyje su chondrotoinu ir kolagenu, tai visų pirma pasieks sąnarius. Aišku, kad tiek kolageno su hialurono r. duos naudos ir odos jungiamajam audiniui. Na, už "Biocell" tikrai geriau.
QUOTE(bituteba @ 2011 01 08, 16:32)
niekur nerandu nilens jord krempudrros sudeties  g.gif

Aš tai Nilens Jord kosmetikos nė negirdėjus blush2.gif
Atsakyti