Įkraunama...
Įkraunama...

Nertiniai

QUOTE(Lusasita @ 2011 04 05, 17:50)
o koks cia siulas?

LANOSO PAPILLON
50g/210m
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 12 15, 16:42)
Apžiūrėjau forumą ir matau, kad nertiniams nėra ir niekada nebuvo skirta temos. Noriu skubiai ištaisyti šią nedovanotiną klaidą, nes man nertinis yra gražiausias ir mieliausias rūbas, kurį galima sukurpti rankomis (atsiprašau, mano mieli megztiniai ir švarkai, bet tai tiesa rolleyes.gif ).
Mano svajonių nertiniai, kuriuos anksčiau ar vėliau, bet iki pensijos tai tikrai nusinersiu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir keletas mano darbelių:
user posted image
user posted image
user posted image

O čia naujausias:
user posted image
Idėją nudžioviau iš šito:
user posted image

Žinau, kad nertinių mylėtojų ir gamintojų yra ir daugiau, nesislėpkite, neškite čia savo darbus, o taip pat ir pasiūlymus.

gal kas turite sio nerinuko paskutinio shemute?tiesiog svajone toki nunsinarplioti ax.gif
Atsakyti
o kam cituoti 9 nuotraukas, jei reikia tik paskutines? doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pasirodau ir as cia tai, ka seniau neriau

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 23 gegužės 2011 - 09:53
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 07, 15:32)
toks idomesnis smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
wub.gif


Į šitą aš jau senokai seilę varvinu smile.gif Jau bręsta po truputį mintys šia linkme smile.gif
Atsakyti
mano nauja bliuzele SAU tongue.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
villyte: nerealiai grazus darbelis. O spalva taip ir dvelkia gaiva. thumbup.gif
Atsakyti
nežinau kur tema idėjoms su schemom be komentarų tad dedu čia
man pasirodė dailus modeliukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2011 05 23, 11:51)
Sveikos,
Pasirodau ir as cia tai, ka seniau neriau



balta laaabai puosni 4u.gif , nu ir kada jus miegat villyte? nes neriat viska kas juda wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Gal šitų modeliukų schemas kuri turit? 4u.gif Bandžiau ieškot - bet nesėkmingai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2011 06 18, 10:14)
balta laaabai puosni  4u.gif , nu ir kada jus miegat villyte? nes neriat viska kas juda  wub.gif

Dekui, merginos ax.gif ... ta balta neriau 2.5 metu. Kai turiu laisvo laiko - gelyciu, lapeliu panerinejau (kol pilna maisa prisineriau), o paskui po truputi bandziau jungti netaisyklingu tinkleliu (labai norejau isbandyti tokia technika). Pritrukdavo kantrybes, tai numesdavau i sali, vel po kiek laiko pasiimdavau, kol pernai metais vasaros pabaigoj baigiau uzsispyrus.... dar pakoreguosiu siek tiek rankoves (kad nebutu ant petneseliu, o tokios, kad dengtu pecius - na, cia toks kurybinis procesas, be schemu tongue.gif
Atsakyti