Įkraunama...
Įkraunama...

Nertiniai

QUOTE(inesasim @ 2009 06 13, 14:30)
desrele, mes turbūt ten pat info ieškom - aš tuos pačius megztukus čia atnešiau lotuliukas.gif

o kaip tau sekasi megzti tą vasarinį grožį? ax.gif


Taip, turbut ten pat biggrin.gif Man ta rusiska svetaine labai patinka, daug visko vienoj vietoj ax.gif
Neblogai sekasi, beveik baigiau, liko tik siokia tokia padaila ir nufotografuoti ant saves, tik paciai tai sudetinga padaryti, o siaip vien tik is megztinio foto ne viskas matosi smile.gif
Atsakyti
Apžiūrėjau forumą ir matau, kad nertiniams nėra ir niekada nebuvo skirta temos. Noriu skubiai ištaisyti šią nedovanotiną klaidą, nes man nertinis yra gražiausias ir mieliausias rūbas, kurį galima sukurpti rankomis (atsiprašau, mano mieli megztiniai ir švarkai, bet tai tiesa rolleyes.gif ).
Mano svajonių nertiniai, kuriuos anksčiau ar vėliau, bet iki pensijos tai tikrai nusinersiu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir keletas mano darbelių:
user posted image
user posted image
user posted image

O čia naujausias:
user posted image
Idėją nudžioviau iš šito:
user posted image

Žinau, kad nertinių mylėtojų ir gamintojų yra ir daugiau, nesislėpkite, neškite čia savo darbus, o taip pat ir pasiūlymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 15 gruodžio 2010 - 15:43
Paskutiniu metu susižavėjau nertais rūbais - kažkas juose yra išskirtinio ir nepakartojamo wub.gif
kol kas darbuojuosi su virbalais ...bet greitu laiku reiks griebtis vąšelio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lauksim rezultatų tongue.gif

Ėėė, kas čia dabar? Negi nėra daugiau nertinių mylėtojų?
Štai pora modeliukų idėjoms:
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Man taip pat nertiniai super thumbup.gif

user posted image

Dabar neriu pagal sita modeliuka (su asmeniniais pakeitimais), jau greitai tureciau baigti, liko tik krasciukus apnerti ir gelytes clap.gif

Schemute cia
Atsakyti
Na va, kaip ir zadejau, rodausi baigtu darbeliu. Dar liko ganetinai daug siulu tai nersiu bolero smile.gif

user posted image

Atsakyti
Pasigirsiu ir as smile.gif blush2.gif blush2.gif Cia mano maziukei http://i024.radikal....52603ec67ae.jpg
Atsakyti
QUOTE(gulbe @ 2011 01 10, 14:55)
Na va, kaip ir zadejau, rodausi baigtu darbeliu. Dar liko ganetinai daug siulu tai nersiu bolero  smile.gif

Faina liemenukė. Gal ir nenumirs nertinių temukė blush2.gif laugh.gif
Atsakyti
Man ir labai grazu nertiniai. Bet kol kas dar tik viena nusineriau, kur Panele Prym pati pirmaji idejo. Tik kvadraciukus daaug smulkesnius dariau del savo stamboku gabaritu. smile.gif Gavosi labai puosnus drabuzelis. thumbup.gif Tik dirzeli veriau ne kaspineli, o is tu paciu siuliuku nuneriau.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 03 03, 20:02)
Man ir labai grazu nertiniai. Bet kol kas dar tik viena nusineriau, kur Panele Prym pati pirmaji idejo. Tik kvadraciukus daaug smulkesnius dariau del savo stamboku gabaritu. smile.gif Gavosi labai puosnus drabuzelis. thumbup.gif Tik dirzeli veriau ne kaspineli, o is tu paciu siuliuku nuneriau.

o gal galima schemutę gaut? Aš irgi labai tokio noriu ax.gif Ir kodėl didesniems gabaritams reikia smulkesnio rašto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2011 03 03, 23:08)
o gal galima schemutę gaut? Aš irgi labai tokio noriu ax.gif Ir kodėl didesniems gabaritams reikia smulkesnio rašto? g.gif

Su schemute sunkiau.. As ja is kazkur atsispaudinus buvau. Atrodo, is rusaiciu forumo. Jei kur rasiu, butinai idesiu.
O dideliem gabaritam nelabai graziai dideli kvadraciukai atrodo. Bent jau man taip atrodo. smile.gif
Atsakyti