Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(Soul @ 2011 01 25, 13:05)
Man Soheilis implantavo 5 implantus vienu metu, prireikė sedacijos, nes operacija buvo pakankamai ilga (sinusų pakėlimai, kai kurios galvutės etc.).

Simsimas, kodėl protezavimas vidutiniškas?, plyzzzz apie broką...

vienas tarpas per siauras su siulu nepralendu, tik su specialiu siulu tilteliams prie dantenu praeina... nu ir viena dantuka dar reikes perdaryti, nes liko tarpas tarp dantenu ir vainikelio...
Atsakyti
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 14:38)
Soul, o kokius implantus tau implantavo MIR'e ir kokia vieno kaina?

Už 5 implantus ir 2 gijimo galvutes sąskaita yra 14250,- (3 dantims keltas sinusas- viena pusė atviru būdu, kita uždaru...konkrečias kainas surašysiu vėliau, namie turiu gydymo planą).
Sedaciją man siūlė todėl, kad sakė neįmanoma 4h išgulėti. Beje ji kainuoja 400,-. Visa procedūra prabėgo labai greitai, jokio diskomforto- žodžiu guli sau rami, laiminga, nedrebi ir tiek:) Nepajaučiau kada protinį dantį išrovė, paskui pasakė, kad rovė pirmomis procedūros minutėmis... Žodžiu esu labai patenkinta, kad darė man tą sedaciją, nes aš jau 30 metų taisausi dantis ir tiesa sakant stomatologų nekenčiu ir malonumo nejaučiu.
Apie skausmą po "to"- nieko nejaučiau absoliučiai, netgi daugiau skauda kai kraują iš piršto ima:))) Buvo todėl labai keista. Vakare šiek tiek tirpo galūnės, gal buvo toks vaistų poveikis. Nuo skausmo išrašė Nimesilio, atibiotikų, lašų į nosį. Nimesilio nepanaudojau.
Implantavo 6dienį, 2dienį ėjau į darbą, jokių mėlynių man nebuvo, buvo šioks toks patinimas, bet niekas darbe jo net nepastebėjo.
Po dienos Soheilis išvalė man dantis, nes aš labai bijojau tų siūlų...

Dėl visko reikia tartis su gydytoju kai padaro nuotrauką ir sustato gydymo planą. Tik jis mato realią burnos situaciją, esančius kaulus, sinusus, cistas, anomalijas. Tik jis gali suplanuoti, ar padarys viską per vieną kartą, ar per kelis.

QUOTE(simsimas2002 @ 2011 01 25, 15:12)
vienas tarpas per siauras su siulu nepralendu, tik su specialiu siulu tilteliams prie dantenu praeina... nu ir viena dantuka dar reikes perdaryti, nes liko tarpas tarp dantenu ir vainikelio...

Mokėti už klaidų taisymą reikia dar kartą???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 25 sausio 2011 - 15:25
QUOTE(Soul @ 2011 01 25, 15:15)

Mokėti už klaidų taisymą reikia dar kartą???


Man tai nereikėjo, nors klaida išlindo po kelių metų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2011 01 25, 16:15)
Mokėti už klaidų taisymą reikia dar kartą???

jeigu klinikos klaida, tai nereikia, bet as dar nebuvau pas gydytoja...
Atsakyti
QUOTE, ačiū už informaciją, tikrai pasinaudosiu. Kaip supratau, verta su sedacija atlikti per vieną kartą daugiau, nei dalinti per keliskart su vietiniu nuskausminimu. Kai konsultavausi vienoj klinikoj, tai man sakė, jog irgi reikės kelti sinusus abejose viršaus pusėse, o impalntų reikia: viršuj - ne mažiau 6-ių, o apačioj - 4-ių. Tai, ko gero, pasinaudosiu tavo patarimu ir atliksiu viską per vieną kartą. A ne? Juk gali per vieną kartą atliktivisus sinusus ir implantavimą? O, tiesa, kaip jauteis po senacijos - ar greitai atsipeikėjai, ar reikėjo ilgai atsigauti, ar pati namo grįžai, be palydos, ar kas nors lydėjo, nes pagal savijauta reikėjo? Kaip buvo, papasakok dar. O vaistų jau iš anksto pirkaisi ar po visų pprocedūrų, kai grįžai namo? Tiesa, o kokius implantus tau įsuko? Vainikėliai prie jų prisukami ar pricementuojami? Dabar lig tai jau mažai kur cementuoja, dažniau prisuka. Kaip pas tave?
Na, daug čia klausimų pažėriau, bet tikiuos sulaukti dalykiškų patarimų, kurie tikrai padės.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 15:38)
QUOTE, ačiū už informaciją, tikrai pasinaudosiu. Kaip supratau, verta su sedacija atlikti per vieną kartą daugiau, nei dalinti per keliskart su vietiniu nuskausminimu. Kai konsultavausi vienoj klinikoj, tai man sakė, jog irgi reikės kelti sinusus abejose viršaus pusėse, o impalntų reikia: viršuj -  ne mažiau 6-ių, o apačioj - 4-ių. Tai, ko gero, pasinaudosiu tavo patarimu ir atliksiu viską per vieną kartą. A ne? Juk gali per vieną kartą atliktivisus sinusus ir implantavimą? O, tiesa, kaip jauteis po senacijos - ar greitai atsipeikėjai, ar reikėjo ilgai atsigauti, ar pati namo grįžai, be palydos, ar kas nors lydėjo, nes pagal savijauta reikėjo? Kaip buvo, papasakok dar. O vaistų jau iš anksto pirkaisi ar po visų pprocedūrų, kai grįžai namo? Tiesa, o kokius implantus tau įsuko? Vainikėliai prie jų prisukami ar pricementuojami? Dabar lig tai jau mažai kur cementuoja, dažniau prisuka. Kaip pas tave?
Na, daug čia klausimų pažėriau, bet tikiuos sulaukti dalykiškų patarimų, kurie tikrai padės.
Ačiū.


Man visą informaciją suteikė gydytojas ir dar davė surašytą atmintinę su patarimais bei asmeninio mob. telefono numerį, jeigu kiltų kokių nors neaiškumų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 25, 15:43)

nepykit uz poster_offtopic.gif bet sustabdykit savo katina, labai erzina
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 01 25, 15:47)
nepykit uz  poster_offtopic.gif bet sustabdykit savo katina, labai erzina


Gerai, nedėsiu parašo šioj temoj. Nes dar niekas nesiskundė dėl to.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 25 sausio 2011 - 15:50
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 16:38)
Vainikėliai prie jų prisukami ar pricementuojami? Dabar lig tai jau mažai kur cementuoja, dažniau prisuka. Kaip pas tave?
Na, daug čia klausimų pažėriau, bet tikiuos sulaukti dalykiškų patarimų, kurie tikrai padės.
Ačiū.

man prisuko vainikelius, nes taip pasirinkau, bet tada matosi tamsesne plomba ant varztelio galvutes. Dabar uz tai nereikes nulupineti vainikelio, kad perdaryti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 25 sausio 2011 - 15:54
O ar skiriasi kaina nuo to, ar implantai prisukami ar pricementuojami? Ir kuris būdas geresnis - ar prisukti, ar pricementuoti?
Atsakyti
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 17:12)
O ar skiriasi kaina nuo to, ar implantai prisukami ar pricementuojami? Ir kuris būdas geresnis - ar prisukti, ar pricementuoti?


kaina nesiskiria. abudu budai turi minusu. kai pricementuoja, tada dazniausiai nuimant sugadinamas vainikelis, o jeigu prisukamas, tada matosi tamsi demele toje vietoje, kur varztelio galvute uzplombavo.
Atsakyti
QUOTE(Mulis @ 2011 01 25, 16:38)
O, tiesa, kaip jauteis po senacijos - ar greitai atsipeikėjai, ar reikėjo ilgai atsigauti, ar pati namo grįžai, be palydos, ar kas nors lydėjo, nes pagal savijauta reikėjo? Kaip buvo, papasakok dar. O vaistų jau iš anksto pirkaisi ar po visų pprocedūrų, kai grįžai namo?

Po implantavimo atvažiavo vyras ir parvežė mane namo. Jaučiausi gerai, buvau sąmoninga visą procedūrą, nemiegojau, vykdžiau gydytojo nurodymus pasukti galvą ar panašiai. Klinikoje yra ir poilsio kambarys, kur galima atsigauti po operacijos, bet man neprireikė- atsistojau, pasidarėm pakartotinę fotkę ir išėjau. Ištiesų realiai nesijaučia jokio tų vaistų veikimo- jautiesi normalus neapdujęs žmogus, tik tuo metu niekas neužknisa, nejauti skausmo, ir laikas greitai prabėga.

Vaistus išrašė gydytojas po operacijos.

Kokie implantai pažiūrėsiu sertifikate, aš jų neskiriu.
Atsakyti