Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

2. su tais kanalais tai turbūt visada taip doh.gif - nueini pas kitą gyd. ir gauni pareiškimą, kad reik viską pergydyti doh.gif doh.gif kiek tai teisybė, lieka gydytojo sažinei... o dar pasirodo, kad preiti nebeįmanoma. tada va siūloma su "optika". ir tai jokių garantijų neduoda, kad pavyks praeiti, o sumokėti už darbą reiks. maniškis chirurgas pasakė taip: gal jei neprasieina paprastom priemonėm, tai nebūtina kiekvieną kartą ten ir draskyti tų kanalų - galima protezuoti ant "blogai" užtaisytų kanalų.
[/quote]

Nesutinku dėl blogai sutvarkytų kanalų palikimo. Man suprotezavo ant neužplmbuotų kanalų, o protezavo du sujungtus dantis, vienas iš jų atsicementavo, įsimetė į kanalus infekcija, dantis iškėlė, reikėjo abu protezuotus dantis nuimti (nes jie buvo sujungti). Kažkokia nesąmonė. Protezuotojas (kitas, nes tas kuris protezavo), pamatęs, sakė, kad kažkokia nesąmonė, niekas po du dantis nejungia protezuodami ir nesutvarkytų kanalų nepalikinėja. Sako, tipo, kai pinigus daktaras nori greičiau gauti, tai ir nekrapšto kanalų, nes ten krapštymosi daug. Pastebėjau, kad dažniausiai vyrai odontologai nenori tvarkyti kanalų, tik kuo greičiau protezuoti. Gal čia tipo kad vyrai žiūri strategiškai, o moterys taktiškai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Slabake @ 2011 01 13, 14:57)
Pastebėjau, kad dažniausiai vyrai odontologai nenori tvarkyti kanalų, tik kuo greičiau protezuoti. Gal čia tipo kad vyrai žiūri strategiškai, o moterys taktiškai? smile.gif


Man irgi protezavo vyras- odontologas, bet siuntė perplombuot kanalus pas kitą gydytoją. Tai yra normalu, kad vienas ir tas pats gydytojas nedaro absoliučiai visko.
Atsakyti
QUOTE(lekstenas @ 2011 01 13, 14:34)
metalokeramikos tiltas kazkur tiek vidutiniskai ir tarnauja, yra pasirinkimas turbut, nuimti tiltuka pergydyt dantuka, ir daryt dideli tilta neimplantuojant, bet tuomet reiks paaukot dar viena dantuka salia to kur nuluzo. O dar klausimas, ar tas kur nuluzo - ir saknis bloga? istrauke? jei dar gera, galima suprotezuot, bet turbut jau jei apie implantacija kalba, taijo neber 
nuimti tiltuka galima spec prietaisiukais, gal cementas nebebus toks tvirtas po tiek metu, aisku yra rizika, nulauzt koki dantuka, aarba atskelt keramika, dar kitas variantas, pragrezt per keramika kaip danti, bet nemaza skylute bus jei kruminis, nes reiks pasiekt visus tris kanalus, sugydyt danti ir palikt tiltuka, su plomba, tik aisku jis jau nebebus toks tvirtas. ir ta salia implantuot 
sekmytes apsisprendziant. Aisku tas gydymas per vainikeli tai tik ekstra pagalba.  bet nieko nera amziniau uz laikina


Ačiū 4u.gif
Man taip pat atrodo, kad gydymas per vainikėlį, tai ekstra pagalba. O man tai nieko neskauda g.gif

Nulūžo dantis jau garantuotai (nes danties tai tiek ir buvo - tik priekinės sienelės trečdalis) iškrito visos lipdytos plombos, be to danties nėr ir gylin, čia jau visi gydytojai pareiškė, kad jau psio sad.gif O dar gi užvakar ir ta sienelė lūžo, prancūzišką batoną bevalgant cray.gif Aišku, toks ten ir estetiškesnis vaizdas buvo, bet vis gi netuščia sad.gif Tas jau visiškai nulūžęs dantis viršui šalia iltinio, o iltinis visiškai sveikas (vienas iš kelių, kurie visai negydyti). Tai gaila man jo protezavimui unsure.gif O be to, jei pradėt protezuot nuo iltinio, t.y. nuimant tą 3-ių dantų tiltą plius lūžęs dantis, tai pinigų prasme, ko gero, tas pats bus nei implantuot tą vieną, o gal net ir brangiau (tiltas iš 5 dantų blink.gif , idomu ar daro tokius g.gif ) unsure.gif
Aš jau morališkai pasiruošus tam vienam implantui, bet tas tiltas šalia neramina:(
Man gal net tokia kvaila mintis į galvą atėjo, jei tą dantį implantuoju, o po kiek laiko tą tiltelį šalia reikės nuimti, tai gal kitą tiltelį ant implanto galima būtų uždėt ... Gal ir nusišneku blush2.gif ax.gif
Ryt eisiu pasikonsultuot dar su vienu gydytoju.
Atsakyti
Man atsitiko nelaimė. Eidama slidžiu šaligatviu paslydau ir labai smarkiai griuvau veidu į žemę. To pasekmė - solidžiai nuskilę abu dantys, tik šaknelės belikusios. Tikriausiai su estetiniu plombavimu čia neprasisuksiu, reikės mauti. Kiek pinigų už viską (turiu omeny absoliučiai visas paslaugas, kurios atliekamos protezuojant du priekinius dantis, įskaitant ir laikinas karūnėles) turėčiau planuoti. Kadangi tai yra priekiniai dantys, pigesnė metalo keramika manęs nedomina. Na, ir kadangi dar bent šakneles turiu, tai manau, kad apsieisiu ir be implantų
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 13, 17:45)
Aš jau morališkai pasiruošus tam vienam implantui, bet tas tiltas šalia neramina:( 
Man gal net tokia kvaila mintis į galvą atėjo, jei tą dantį implantuoju, o po kiek laiko tą tiltelį šalia reikės nuimti, tai gal kitą tiltelį ant implanto galima būtų uždėt ... Gal ir nusišneku  blush2.gif  ax.gif
Ryt eisiu pasikonsultuot dar su vienu gydytoju.


Bet jei po tuo tilteliu dantukas su zidiniu, tai pirmiausia sakyciau reiktu ta problema sprest, nes tas zidinukas niekur nedings, vistiek ji tures kazkaip sugydyt, tikrai dar turetumet viska gerai sugydytoju aptart, siaip po implantacijos tures praeit kazkur apie puse metu ar siek tiek maziau iki protezavimo ant implanto, gal per ta laika nusiimsit ta tiltuka (arba susigydysit per keramika), tuomet ir spresit ar jungti su implantu ar atskirai, nes galima ir taip ir taip, ten tik kai kurie niuansai skiriasi (yra iv nuomoniu apie tai, cia reiketu daug rasyt wink.gif)
Kantrybes, protezavimo variantu yra keletas, tiesiog viska apsvarscius reiks pasirinkti, atsizvelgiant i finansus, laika, ir tt. wink.gif
Atsakyti
Gal kas protezavo pas dr.Niaurą Vilniuje?
Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomones, jei tokių bus 4u.gif
Atsakyti
lekstenas ačiū už pakankamai išsamius paaiškinimus aciuks.gif
Tik man visai galva susisuko unsure.gif blink.gif Buvau dar vienoje konsultacijoje (tuo pačiu ir nulūžusio danties šaknį ištraukiau), tai žinokit šitam daktarui beveik nieko neužkliuvo g.gif , sakė, kad ir šaknų pergydyt nereik (nustebo, kai aš užklausiau ar reikia, atsakęs, kad pas manę gi jie sugydyti), ir esamas tiltukas neužkliuvo, o dar kai užklausiau ar reik tuos viršutinius protinius traukt, paklausė: ko jie man trukdo? ... Pasakiau, kad man tai netrukdo, tiesiog gydytojai siūlo traukti, kad kaulas netirptų... Tai jis tik nusijuokė, kad jei pas visus taip kaulas tirptų tai būtų labai gerai. Visia nenuramino manęs tas vizitas sad.gif Kažkaip nerimtai man pasirodė, nors gydytojas jau su didele patirtim, be to ir studentus mokina.. Bet gal čia tokia bendravimo maniera... Dar eisiu siūlų traukti pas jį, tai gal bandysiu dar ką užklausti... Taip lekiant į visus klausimus atsako sad.gif... Daugiausiai neramu dėl to, kad skirtungų gydytojų ir konsultacijos visai skirtingos unsure.gif
Tai ką gi, dar pas vieną eiti g.gif doh.gif

Ir dar turiu klausima, kokios daug maž implantų kainos? Gal kas pasakytų jau iš savo patirties, bučiau labai dėkinga 4u.gif Nes kai užklausiau kainos, pasakė, kad implantas lyg tai 2.000Lt (kaip suprantu tas sraigtas) ir dar 1.500 Lt -2.500 Lt apvilkimas, priklausomai nuo to, kokia karūnėlė ar Amerikietiška ar dar kažkokia (net neprisimenu).
Ir dar, sakykit, o kuo skiriasi implanatai, t.y. jų kokybė g.gif ? Jei pigesnis, tai kame jo minusas? Gali sulūžti, skilti?
Ir dar dėl implantų, kaip suprantu, kažkokia garantija turėtu duoti g.gif Ir kuriam laikui ta garantija duodama g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 18, 00:00)
lekstenas ačiū už pakankamai išsamius paaiškinimus  aciuks.gif
Tik man visai galva susisuko  unsure.gif  blink.gif  Buvau dar vienoje konsultacijoje

Jis rentgeno nuotrauka bent ziurejo?
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2011 01 17, 23:00)
Ir dar turiu klausima, kokios daug maž implantų kainos? Gal kas pasakytų jau iš savo patirties,  bučiau labai dėkinga 4u.gif  Nes kai užklausiau kainos, pasakė, kad implantas lyg tai 2.000Lt (kaip suprantu tas sraigtas) ir dar  1.500 Lt -2.500 Lt apvilkimas, priklausomai nuo to, kokia karūnėlė ar Amerikietiška ar dar kažkokia (net neprisimenu).
Ir dar, sakykit, o kuo skiriasi implanatai, t.y. jų kokybė g.gif ? Jei pigesnis, tai kame jo minusas? Gali sulūžti, skilti?
Ir dar dėl implantų, kaip suprantu, kažkokia garantija turėtu duoti  g.gif  Ir kuriam laikui ta garantija duodama  g.gif ?


Aha, kaina susideda visur pagrinde is 2 daliu: implantas + protezavimas ant jo. Kiek istyrinejau rinka, tai kainos 2900-5800 lt (cia sita Sidaraviciaus klinikoj). Kaina priklauso ir nuo gamintojo: sveicarai, amerikieciai, cekai, korejieciai. Bet dar kazkaip man sake gydytojai, kad priklauso ir nuo visos strukturos, kur implanta reik sukti. Kad noresi pvz butent kazkokios firmos, bet tau negales isukt, nes buna tie implantai ilgesni-trumpenis ir pan. Nezinau, kiek cia tiesos, o kiek noro iskisti pvz brangesnius produktus.
Atsakyti
QUOTE(mazucius @ 2011 01 06, 11:19)
sveikos,

turiu dvi skylutes apatiniame zandikaulyje, todel teks detis du implantus. Esu Vilniuje, todel noreciau pasiklausti, kur be gidentos dar kuri esate dejusi - domina gydytojas, galutine kaina, kokybe ir tt. Siuo metu vaikstau pas ortodonte Navickaite, bet nezinau ar ji isvis implantuoja, kokios kainos ir kaip kas, nes pas ja kreipiausi todel, kad buvo manoma, jog tarpelius pavyktu panaikinti breketu pagalba, taciau paaiskejo, kad mano atveju tai nera iseitis. Sausio pabaigoje einu pas ja vel konsultuotis, todel tai dienai jau noreciau tureti kaip galima daugiau informacijos. Busiu labai labai dekinga.


QUOTE(lekstenas @ 2011 01 06, 12:51)
Siulyciau Zalgirio klinikoje arba Vilniaus Implantologijos centre Simona Grybauska, jis kol kas geriausias LT. Taip pat geri ir jo kolegos wink.gif


As irgi siulyciau Vilniaus implantologijos centra, nes ten tikrai labai profesionalus gydytojai dirba! Greit statys implanta mano vyrui, tada papasakosiu smulkiau viska 4u.gif

QUOTE(san @ 2011 01 12, 10:06)
idealu būtų, jei kanalus gydytų endodontas, protezuotų - protezuotojas, implantuotų chirurgas. ir dar jie visi dirbtų vienoj komandoj.

Vat, vat, todel mes ir pasirinkom VIC klinika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mila4ka @ 2011 01 19, 17:24)

Vat, vat, todel mes ir pasirinkom VIC klinika smile.gif


Tai ne tik VIC taip yra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 19, 18:30)
Tai ne tik VIC taip yra. g.gif


As ir nesakau, kad taip yra tik VIC klinikoj, tiesiog vyras nuspende viska daryti butent ten. Ir man gydytojas pasirode tikras profesionalas 4u.gif
Atsakyti