Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(brumbrumai @ 2012 01 29, 13:08)
klausykit, o jus ka nors darete specialiai, kad sutinimas sumazetu? ar tiesiog lauket, kol isivaizkscios? as pirma diena palaikiau ledo ir viskas. bet tris dienas patines visas skruostas ir nelabai mazeja..


Aš irgi nieko nedariau, nors man ne per daugiausiai ir tino, net gydytojas sakė, kad taip retai nutinka. Nors dantenos tai tikrai buvo sutinę.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 01 29, 14:08)
klausykit, o jus ka nors darete specialiai, kad sutinimas sumazetu? ar tiesiog lauket, kol isivaizkscios? as pirma diena palaikiau ledo ir viskas. bet tris dienas patines visas skruostas ir nelabai mazeja..



vat idomu ar yra koks budas ta tinima sumazint, as tai nieko nesugalvojau, nors nuo trecios dienos tinimas zymiai sumazejo, isryskejo geltona melyne po zandikauliu.. g.gif
beje ar po gijimo galvutes uzdejimo israso kokias tabletes (vistiek daromas pjuvis kaip bebutu) ?
Atsakyti
QUOTE(sniegena rausva @ 2012 01 29, 21:56)
beje ar po gijimo galvutes uzdejimo israso kokias tabletes (vistiek daromas pjuvis kaip bebutu) ?


Man nieko neišrašė.
Atsakyti
QUOTE(sniegena rausva @ 2012 01 29, 21:56)
vat idomu ar yra koks budas ta tinima sumazint, as tai nieko nesugalvojau, nors nuo trecios dienos tinimas zymiai sumazejo, isryskejo geltona melyne po zandikauliu..  g.gif
beje ar po gijimo galvutes uzdejimo israso kokias tabletes (vistiek daromas pjuvis kaip bebutu) ?

tai reik laukt melynes, reiskias biggrin.gif
Atsakyti
gal kazka gero patarsite 1 implantui su kaulo priauginimo operacija?
Vic man gerokai per brangu, pas juos tik proteziuka uzsiedejau pas Linkeviciu, beje super gydytojas 4u.gif
Atsakyti
sveiki.o kiek kainuoja 1 danties implantas pas studentus klinikose?ir kokia tvarka ten galeciau patekti?
Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2012 01 31, 15:46)
sveiki.o kiek kainuoja 1 danties implantas pas studentus klinikose?ir kokia tvarka ten galeciau patekti?

o ar studentai implantuoja???????????????siaip cia ilgas kelias,kol pramoksi.cia ne danti uzplombuot
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 01 31, 19:37)
o ar studentai implantuoja???????????????siaip cia ilgas kelias,kol pramoksi.cia ne danti uzplombuot

na logiskai galvojant tai ant kazko reikia mokytis ir implantuot.. bet as nepatikeciau nepatyrusiam daktarui savo burnos nei implantavimui, nei jokiai kitai procedurai smile.gif gali taip pritaupyt, kad po to susimokesi su kaupu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinaa @ 2012 01 31, 15:46)
sveiki.o kiek kainuoja 1 danties implantas pas studentus klinikose?ir kokia tvarka ten galeciau patekti?

jetus, ten ir taip moki nemazus pinigus, bijai, kad tik viskas butu gerai, neatmestu to implanto, o cia dar studentui tai patiket.. jau tikrai neleisciau studentui kalt man i kaula smile.gif
Atsakyti
pasidalinkite patirtimi tos, kurios turite implantus - kiek laiko turite, ar jokiu nesklandumu nebuvo, kaip su kruviu kramtant.. biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti