Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(ner_ko @ 2012 01 21, 12:46)
Labai ačiū už atsakymą, UnknownUser. Su bedantės šypsenos foto rimti keblumai. smile.gif Aš ką tik po ortognatinės operacijos ir normaliai nusišypsot man kol kas jokių šansų dėl viso to nutirpimo, tinimo, siūlų ir pojūčių, kuriuos patiriu bandydama. Bet esmę supratau. Reikia sulaukti foto.

(Chm, o gal be foto jums bent ką nors išeitų pakomentuoti?.. Jau taip seniai neduoda ramybės tas klausimas, kad kantrybė baigia išsekti. rolleyes.gif )

P. S. O jei foto būtų ne šypsenos? Bet taip, kad matytųsi tarpai, visokiais rakursais? smile.gif Tokias foto galėčiau susiorganizuoti anksčiau.


Is tiesu, as cia vis galvoju, kaip man nuo sios diskusijos nusimuilinti smile.gif Matot, as jau kokie 4 metai kaip praktiskai vien kanalus darau, pastaruosius metus - isimtinai vien anuos. Taigi, nelabai jau ir kompetetingas esu pakonsultuot kitose srityse, o ypac tose, kur reikia kazka "lauzyt", pjaustyt, stumdyt. Taigi, nepykit, geriau parodykit kokia danties rentgenograma, paieskosime Jums blogai sugydytu kanalu. Juk zinote, kad mes visi, kaip rusai sako, "недообследованные" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 01 25, 22:13)
nenormalu butu, jei jaustumet apatija ar visiskai tas nerupetu. tada galima butu susirupint psichine busena biggrin.gif

doh.gif ar tureciau susirupinti sava psichine busena?
Atsakyti
Laba laba.. gal kas i AZ galetu parekomenduoti, kur Kaune butu galima implanta isistatyt.. tiesiog gal kas dejotes uz kaina proto ribose ir atsiliepimai neblogi.. prispyre beda, o nezinau kur kreiptis doh.gif .. pas aplinkinius klausinejausi, bet nelabai kas dejosi ir truputi pasimeciau.. aciu aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 01 26, 09:33)
doh.gif ar tureciau susirupinti sava psichine busena?

ai nu kaip jus rimtai viska priimat biggrin.gif
tik jau nesakykit, kad jums, pries einant i operacija, yra visiskai absoliuciai nusispjaut ir anei joks nervelis nesudreba tongue.gif jus - zmogus robotas? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 26 sausio 2012 - 12:33
baiges. istveriau. bet nepasakyciau, kad jau ten taip nieko nejauti biggrin.gif ir galva vibravo, ir dar kai kale i kaula, tai beveik mirti primine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 01 26, 12:36)
baiges. istveriau. bet nepasakyciau, kad jau ten taip nieko nejauti biggrin.gif ir galva vibravo, ir dar kai kale i kaula, tai beveik mirti primine biggrin.gif

thumbup.gif
o taip biggrin.gif malonu tikrai nebuna smile.gif na bet ir neskauda siaip smile.gif
dabar galit atsipalaiduot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2012 01 26, 12:36)
baiges. istveriau. bet nepasakyciau, kad jau ten taip nieko nejauti biggrin.gif ir galva vibravo, ir dar kai kale i kaula, tai beveik mirti primine biggrin.gif

as neprisimenu, kad kaltu kazka g.gif gal kaulo persodinimo operacija dare?

Man danties grezimas buvo nemalonesnis negu 3 dantu implantacija ir sinuso pakelimas per viena karta. Atsimenu, kad pirma pusvalandi drebejau is baimes, o po to supratau, kad bijoti nera ko, ir 2 valandas praziovavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 01 26, 13:43)
as neprisimenu, kad kaltu kazka  g.gif  gal kaulo persodinimo operacija dare?


Man kalė, kai implantavo pirmą kartą, kai operacijos metu dėjo dirbtinį kaulą. O kitą kartą nekalė, nes kėlė sinuso dukgną ir kaulo buvo pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 sausio 2012 - 14:00
QUOTE(Florestina @ 2012 01 26, 13:59)
Man kalė, kai implantavo pirmą kartą, kai operacijos metu dėjo dirbtinį kaulą. O kitą kartą nekalė, nes kėlė sinuso dukgną ir kaulo buvo pakankamai.

man dantistas sake, kad greziant kaule skyle implantui gali kalt tuo atveju, jei labai kietas kaulas ir jei norima sutaupyt laiko,nes tada greiciau prasigrezia.. Man tik pabande pakalt, bet kadangi kaulas plonas buvo, tai greze be kalimo.. O tas kalimas nemalonus, nemalonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 01 26, 13:43)
as neprisimenu, kad kaltu kazka  g.gif  gal kaulo persodinimo operacija dare?

Man danties grezimas buvo nemalonesnis negu 3 dantu implantacija ir sinuso pakelimas per viena karta. Atsimenu, kad pirma pusvalandi drebejau is baimes, o po to supratau, kad bijoti nera ko, ir 2 valandas praziovavau  lotuliukas.gif

man kale ten, kur pakankamai kaulo. kur kele sinusa, nekale. nu bet slykstus jausmas tas kalimas.. visa kaukole skamba...
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2012 01 26, 12:30)
ai  nu kaip jus rimtai viska priimat biggrin.gif
tik jau nesakykit, kad jums, pries einant i operacija, yra visiskai absoliuciai nusispjaut ir anei joks nervelis nesudreba tongue.gif jus - zmogus robotas? biggrin.gif

nerimtai biggrin.gif man nusispjaut,nes zinojau,kad nei kiek neskauda.pilna draugu su implantais,tai pasiklausinejau gi.man buvo tolygu,kaip pas stomotologa nueit
esu pakankamai rami,be reikalo neketinu nervintis.va jei butu kazkas blogai,tuomet taip-nervinciaus.o is anksto kam reik???????? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 01 26, 16:25)
nerimtai biggrin.gif man  nusispjaut,nes zinojau,kad nei kiek neskauda.pilna draugu su implantais,tai pasiklausinejau gi.man buvo tolygu,kaip pas stomotologa nueit
esu pakankamai rami,be reikalo neketinu nervintis.va jei butu kazkas blogai,tuomet taip-nervinciaus.o is anksto kam reik???????? biggrin.gif

ai man tai zinokit jau vien nueit pas dantista, kuo toliau, tuo didesnis stresas biggrin.gif sakau cia su amzium turbut ir baimiu visokiu atsiranda, ir mazejant dantu kiekiui - panika dideja biggrin.gif dabar va vel karunele viena kliba, auksine, kur buvo deta pries n metu.. tai neisivaizduojat - naktim negaliu ramiai miegot doh.gif biggrin.gif vis galvoju kaip cia baigsis man su ja biggrin.gif
ir tiesa, kai man su tuo danciu, kurio vietoj dabar stovi implantas, du metus problemu buvo - ir saknies rezekcija, ir po to saknies luzis, tai i implantavimo operacija ramiai nejau. o ir kaulas truputi iskilo implantuojant, tai dejo dirbtinio. gerai aisku, kad viskas gerai baiges, ir jau pora menesiu pas mane naujas dantis ten stovi biggrin.gif tfu tfu tfu biggrin.gif tikiuosi ilgai dar stoves smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 26 sausio 2012 - 21:43