Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai, tilteliai, vainikėliai

QUOTE(saulyteja @ 2011 01 04, 13:48)
Noriu jusu nuomones pasiklausti, implantuoju dantis ir dar keleta reikes naujai apvilkti,kitus pervilkti...gal geriau pas ta pati implantologa ar gerai ten kur gydausi dantukus ?  g.gif pati manau kad geriau pas ta pati gydytoja kuris implantuos,tegul ir visa burna sutvarko  g.gif


Man viską darė tas pats gydytojas.
Atsakyti
sveikos,

turiu dvi skylutes apatiniame zandikaulyje, todel teks detis du implantus. Esu Vilniuje, todel noreciau pasiklausti, kur be gidentos dar kuri esate dejusi - domina gydytojas, galutine kaina, kokybe ir tt. Siuo metu vaikstau pas ortodonte Navickaite, bet nezinau ar ji isvis implantuoja, kokios kainos ir kaip kas, nes pas ja kreipiausi todel, kad buvo manoma, jog tarpelius pavyktu panaikinti breketu pagalba, taciau paaiskejo, kad mano atveju tai nera iseitis. Sausio pabaigoje einu pas ja vel konsultuotis, todel tai dienai jau noreciau tureti kaip galima daugiau informacijos. Busiu labai labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(mazucius @ 2011 01 06, 08:19)
sveikos,

turiu dvi skylutes apatiniame zandikaulyje, todel teks detis du implantus. Esu Vilniuje, todel noreciau pasiklausti, kur be gidentos dar kuri esate dejusi - domina gydytojas, galutine kaina, kokybe ir tt. Siuo metu vaikstau pas ortodonte Navickaite, bet nezinau ar ji isvis implantuoja, kokios kainos ir kaip kas, nes pas ja kreipiausi todel, kad buvo manoma, jog tarpelius pavyktu panaikinti breketu pagalba, taciau paaiskejo, kad mano atveju tai nera iseitis. Sausio pabaigoje einu pas ja vel konsultuotis, todel tai dienai jau noreciau tureti kaip galima daugiau informacijos. Busiu labai labai dekinga.



Siulyciau Zalgirio klinikoje arba Vilniaus Implantologijos centre Simona Grybauska, jis kol kas geriausias LT. Taip pat geri ir jo kolegos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lekstenas @ 2011 01 06, 12:51)
Siulyciau Zalgirio klinikoje arba Vilniaus Implantologijos centre Simona Grybauska, jis kol kas geriausias LT. Taip pat geri ir jo kolegos wink.gif


aciu, pasidomesiu
Atsakyti
QUOTE(mazucius @ 2011 01 06, 11:19)
sveikos,

turiu dvi skylutes apatiniame zandikaulyje, todel teks detis du implantus. Esu Vilniuje, todel noreciau pasiklausti, kur be gidentos dar kuri esate dejusi - domina gydytojas, galutine kaina, kokybe ir tt. Siuo metu vaikstau pas ortodonte Navickaite, bet nezinau ar ji isvis implantuoja, kokios kainos ir kaip kas, nes pas ja kreipiausi todel, kad buvo manoma, jog tarpelius pavyktu panaikinti breketu pagalba, taciau paaiskejo, kad mano atveju tai nera iseitis. Sausio pabaigoje einu pas ja vel konsultuotis, todel tai dienai jau noreciau tureti kaip galima daugiau informacijos. Busiu labai labai dekinga.


As dejausi implantus Zveryno odontologijos klinikoje kainavo po 2000 Lt plius galvute 200 lt, protezavimas atskirai kainavo, darbu likau patenkinta.
O VIC as nelabai pasitiniu, buvau ten konsultuotis, tiesa gydytojai gan profesionalus, bendvavimo igudziai nepriekaistingi net sakyciau virtuoziski, del to kainas is lubu nustato ir daro tai kas klinikai apsimoka, jei procedura pigi bet reikalinga pacientui, itariu kad jie del to tikrai nesivargina.
Atsakyti
O gal kas dejosi Zalgirio klinikoj?? Perskaiciau forumus, bet nebeatsimenu,. g.gif

As vakar issiroviau protini danti ir danti, kur bus implantas sukamas. Nu, nemaloni procedura, tai jau tikrai.. Galvojau protinis tragedija, bet tas kruminis ne ka lengvesnis riesutelis buvo blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 07, 10:45)
O gal kas dejosi Zalgirio klinikoj?? Perskaiciau forumus, bet nebeatsimenu,. g.gif

As vakar issiroviau protini danti ir danti, kur bus implantas sukamas. Nu, nemaloni procedura, tai jau tikrai.. Galvojau protinis tragedija, bet tas kruminis ne ka lengvesnis riesutelis buvo  blink.gif  blink.gif


Mano bendradarbė dėjosi pas gydytoją Spruogį, sakė, kad viskas buvo labai gerai. Jis dirba Žalgirio g. ir kažkur privačiai. Netgi man siūlė, bet aš jau buvau apsisprendus kur dėsiuos.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 07, 12:22)
Mano bendradarbė dėjosi pas gydytoją Spruogį, sakė, kad viskas buvo labai gerai. Jis dirba Žalgirio g. ir kažkur privačiai. Netgi man siūlė, bet aš jau buvau apsisprendus kur dėsiuos.


Privaciai tai dirba Puro klinikoj, zinau, bet ten kainos, sakyciau, kandziojasi. O ji dejosi zalgiryje?? Kiek kainavo, gal zinai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabazzz @ 2011 01 07, 12:35)
Privaciai tai dirba Puro klinikoj, zinau, bet ten kainos, sakyciau, kandziojasi. O ji dejosi zalgiryje?? Kiek kainavo, gal zinai? blush2.gif


Jinai Pūro klinikoj dėjosi, kiek žinau, mokėjo daug, nes pas ją probleminė situacija buvo.
Atsakyti
o gal kas turit kokiu duomenu apie Panevezio gydytojus? Gal ten deda taip pat gerai ir pigiau, nei Vilniuj?
Atsakyti
reiktu ir man vieno implanto virsuje desneje puseje tuscia,sypsena plati labai matosi,bet jauciu siauliuose niekur neimplantuoja,buvau keliose klinikose bet labai nedraugiski,negavau jokios informacijos g.gif negi tektu i vilniu vazineti,daug kainuos man tas malonumas tada g.gif
gal kas turite info,ar siauliuose implantuoja?
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 01 10, 23:38)
reiktu ir man vieno implanto virsuje desneje puseje tuscia,sypsena plati labai matosi,bet jauciu siauliuose niekur neimplantuoja,buvau keliose klinikose bet labai nedraugiski,negavau jokios informacijos g.gif negi tektu i vilniu vazineti,daug kainuos man tas malonumas tada  g.gif 
gal kas turite info,ar siauliuose implantuoja?

implantuoja Žilvinas Čiužas, ieškokite Vytauto g. esančioje senojoje odontologijos poliklinikoje. Jei gerai prisimenu, pirmadieniais buna "gyva" eile, pakonsultuoja kaip ir kas.
Atsakyti